Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Just now, Tamburinjo said:

Super sto ce da bude dokumentovano ko je uplatio, pa lepo kad padne ova vlast onda svima oduzmes pravo glasa posto razuma nemaju da donose racionalne odluke. Ovakvi danas uplacuju Ostoji dok sutra idu da se biju u Lidlu za plecke. Spasa nam nema... posle Sloba kriv... ma nije nego smo mi govna koja racionalizuju i nemaju prag tolerancije.

Marija, dotuci ga - placam advokata!

Kad se moljakalo neduzno zensko celjade za duplikat sezonske to je bilo moralno umesto da se kupi nova i time pomogne voljeni klub?

Spoiler

36062955-hand-performing-c-major-chord-o

..X4

 

i jos jednom

Spoiler

36062955-hand-performing-c-major-chord-o

:classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

A zasto je akcija bas za placanje poreza?

Nije se placao porez tolike godine, zasto je sada frka?

 

Brt, el reko onomad Alek da mu ono vičemo zato što ne plaćamo porez? Jeste. E saće plaćamo porez i vičemo. Nema veće gospode opozicije od grobara.

  • Like 10
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

jeste, ja sam to napisao / rekao.

ujedno, upravo tu zivi i bizarnost ove akcije

pomozimo voljenom bogatasu, koji vec dobija 15ak+ milki, tvojih, mojih i ljudi koje ne interesuje basket ali imaju tu nesrecu da zive u ovoj drzavi, da plati porez :lol_2:

 

2 hours ago, Tamburinjo said:

dok likovi koji vode taj klub leze na milionima i upravo oni prave dug kluba na koji kukaju. To je mentolski ali kao sto rekoh svacije pravo da trosi novac kako hoce kao i moje da takvog coveka nazovem izmanipulisanim mentolom. 

 

Ma da, u upravi su lovatori pa je prirodno da oni peglaju sve dugove kluba. Cekaj, zar KKP nije drzavno preduzece cije bi dugove drzava trebalo da pegla? Kako je fer prema ljudima iz uprave da peglaju porez koji nisu oni napravili, samo zato sto su situiraniji od tebe, mene, uinija? Inace, ova uprava je u nekoliko navrata davala svoju lovu, tako da nije kao da sede u masnim foteljama da bi izlazili na Instagram reels.

 

KK Partizan nije zadimljeno drzavno preduzece sa jagnjecom brigadom, vec sportska institucija koja ima kulturoloski znacaj (barem za tih ~30% stanovnistva), a mnogima znaci mnogo vise od toga. Ne vidim problem da se pomogne bilo kojem pozoristu, kulturolosko znacajnom objektu, da ne pominjem zelenim povrsinama, prirodnim rezervatima, Staroj Planini... iako su i te planine, kosutnjaci, narodna i druga pozorista u drzavnom vlasnistvu finansirani/odrzavani od strane nase taxpayer love. Slozicemo se da nesto od nabrojanog ima daleko veci, zapravo zivotni znacaj, sustina je da kompleksnost vlasnicke i upravljacke strukture ne znaci da se valja ograditi od svake vrste pomoci.

 

Buduci da majice & value koji navijaci dobijaju nisu preterano bitni u ovoj diskusiji, KKP je imao opciju da od  drzavne love, sezonskih karata i ostalih prihoda odbije tih 6-7 milki outstanding debt-a i udje u sledecu sezonu upola slabiji igracki, i to pod preduslovom da nema nekakvih potrazivanja iz prethodnih sezona. Navijaci svojom dobrom voljom mogu tako nesto da sprece, a deluje mi da ce tako i biti. A usput dobiju i cool maju & warm feeling da su pomogli nesto do cega im je stalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kendrick said:

KKP je imao opciju da od  drzavne love, sezonskih karata i ostalih prihoda odbije tih 6-7 milki outstanding debt-a i udje u sledecu sezonu upola slabiji igracki, i to pod preduslovom da nema nekakvih potrazivanja iz prethodnih sezona. Navijaci svojom dobrom voljom mogu tako nesto da sprece, a deluje mi da ce tako i biti. A usput dobiju i cool maju & warm feeling da su pomogli nesto do cega im je stalo.

 

Što tek od sledeće sezone, što već ove nije odbijeno tih 6-7m?

 

Željko dogovorio grejs period sa Vučićem?

 

Meni je jasno da vam Ostoja prodaje ovu lepo uvijenu SNS kampanjicu, često viđanu u različitim oblicima - samo nisam očekivao da ljudi odavde popiju priču kao Gagi Đogani besplatni viski na KCN rođendanskoj žurci

 

Sedi 1.999 navijača na tribini i dođe jedan situirani prijatelj kluba i predlozi da zajedno doniraju njegove pare.. ispričao predsednik već pre par godina kako funkcioniše 🙂

 

P.s. Ostoja uskoro vođa opozicije, čim završi ovo razgraničavanje Partizana od države, koje je hrabro pokrenuo, ne znajuci koliko će se para skupiti kroz kampanju i šta predsednik misli o svemu.

Edited by medobrundo
  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

 

Tek smo ove sezone poceli zestoko da nerviramo precednika. Ostalo zakljuci sam.

 

Jasno, pametnom dovoljno. Čisto sumnjam da je predsednik imao neke razgovore sa Zeljkom, davao mu neke garancije.. i da jeste, to je sve puklo i jedina opcija je da Ostoja izađe pred narod i zatraži pomoć. Sad kad 20.000 Grobara skupi za 5 posto poreskog duga, a ostali situirani prijatelji - uglavnom biznismeni poznati po tome da vole da bacaju pare i plate porez koji nije njihov - preostalih 95%, predsednik će ostati potpuno razoružan. I da, uprkos želji za osvetom, morace da nameni KKPu pripadajućih 10-15 miliona za narednu sezonu. Sve se poklapa i možda treba da bude i ekranizovano u nekom momentu. O(t)pevano sigurno.

Edited by medobrundo
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ću da uplatim, al' za te pare (3000 rsd) da dobijem: potpisanu majicu, sliku sa Exumom za Instagram (da može u 1:1 i 4:5 format), sliku za Želimirom da izradim za album (znači i portret i landscape) i da Želimir i Aleksa zajedno sa mnom posete moju familiju u Mrčajevcima. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

A šta ako se ne skupi dovoljno za porez?

Ide prinudna naplata, blokada racuna kao za ostala sportska društva i privredne subjekte?

UPPR? 

Uzima se od Panterove dece i Smajlijevih splavova pa se prvo placa porez i onda sta ostane za sarmu i kiflu za igrače?

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ja ću da uplatim, al' za te pare (3000 rsd) da dobijem: potpisanu majicu, sliku sa Exumom za Instagram (da može u 1:1 i 4:5 format), sliku za Želimirom da izradim za album (znači i portret i landscape) i da Želimir i Aleksa zajedno sa mnom posete moju familiju u Mrčajevcima. 

Ostoja, kad procita ovo, k`o vlasnik cevabzinice kad neko na salteru trazi dodatne priloge uz pljeskavicu: Stavi joj sve!

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

da volim placat' porez,

ponosno kazem svima,

dobicu zauzvrat maajicuu,

sa mnogim potpisimaaa.

 


Ostoja nije Grcic 
On je opozicija i avangrada 
Posteni sportski radnik
Iz Prislonice pokraj Cacka 
 

Branko Nordeus i Keni i Kupi 

Beskonacna lista dugacka 

Uplatice za porez drugu

Iz Prislonice pokraj Cacka 

 

Koliko ce se para skupi 

Covica vec hvata sracka

Ilon Mask se raspituje na guglu

Za Prislonicu pokraj Cacka

 

Kad svemu dodje kraj 

I od gazde stigne packa

KKP ce promeni adresu 

U Prislonicu pokraj Cacka 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

 


Ostoja nije Grcic 
On je opozicija i avangrada 
Posteni sportski radnik
Iz Prislonice pokraj Cacka 
 

Branko Nordeus i Keni i Kupi 

Beskonacna lista dugacka 

Uplatice za porez drugu

Iz Prislonice pokraj Cacka 

 

Koliko ce se para skupi 

Covica vec hvata sracka

Ilon Mask se raspituje na guglu

Za Prislonicu pokraj Cacka

 

Kad svemu dodje kraj 

I od gazde stigne packa

KKP ce promeni adresu 

U Prislonicu pokraj Cacka 

 

Zeleznicka tuga pregolema,

platio se porez, a excela nema....

 

GSty0hP.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

Super sto ce da bude dokumentovano ko je uplatio, pa lepo kad padne ova vlast onda svima oduzmes pravo glasa posto razuma nemaju da donose racionalne odluke. Ovakvi danas uplacuju Ostoji dok sutra idu da se biju u Lidlu za plecke. Spasa nam nema... posle Sloba kriv... ma nije nego smo mi govna koja racionalizuju i nemaju prag tolerancije.

Ko će biti taj mr. racionalni koji će oduzimati pravo glasa?

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim u čemu je razlika da li je sponzor firma ili fizičko lice, ako stavimo sa strane da je motiv delimično drugačiji.

A sponzor je svako ko da novac i koji ne očekuje da se vrati (ko je rekao pranje para).

 

Inace rezervisao sam na booking-u smestaj u Vilnjusu jer je jeftinije smestaj + transport do Kaunusa nego samo smestaj u Kaunusu... mora da se stedi za porez 😜

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kronostime said:

Ostoja, kad procita ovo, k`o vlasnik cevabzinice kad neko na salteru trazi dodatne priloge uz pljeskavicu: Stavi joj sve!

:s_d:

 

Dabogda joj preselo.

 

Samo osiguravam šta dobijam za uložen novac. Majica se skupi posle 2-3 pranja, fotografije i uspomene su zauvek. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

 

 

ne znam videcemo, moje je da vodim duple knjige ako se arhiva zapali pa se izgubi spisak i ko je sta radio. 

fe39060e-281f-4150-a9a2-5f5b1cf9806b_tex

 

Dear sir,

We received letter of reccomendation for You from mr @drperce about some t-shirt bussiness in the past.

We`re sorry to inform You that your place of interest is allready taken.

Sincerely yours,

O`Stoyah, CEO

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...