Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Mi smo mnogo bolji u crnim dresovima u Areni, to je empirijski dokazano ove sezone.

 

Prisustvo Uvrnutog na domacen terenu ima beingne posledice, if any at all 😁

 

Cetvrtak je otprilike podnosljiv za igranje kod kuce.

 

A sto se tice termina od 21h, to ne znam da li smo imali ove sezone. Mozda protiv Monaka? U tom slucaju se necu mnogo zaliti 🙏

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Kada igramo 23. februara retko gubimo, max jednom godišnje.

 

Thats the spirit!

37 minutes ago, fillam said:

Dobri smo četvrtkom kada KK igra nakon FK-a, Nica i Žalgiris kolko se sećam 😄

 

Ako su rgb komponente crno crvene nice i zeleno belog žalgirisa kompatibilne sa žuto crnim bojama fenera, dobijate sigurno.

Link to comment
Share on other sites

"Playing the basketball tonight,

We fought the EuroLeague and we won,

We fought the EuroLeague and we won,

We need a victory for the final four,

We fought the EuroLeague and we won,

We fought the EuroLeague and we won.

 

We wanna win another playoff game,

Or our race isn't fully run,

We need the trophy and the hall of fame,

We fought the EuroLeague and we won,

We fought the EuroLeague

 

A volley of triples for Partizan,

We fought the EuroLeague and we won,

We fought the EuroLeague and we won,

Hustle and sweat is our only charm,

We fought the EuroLeague and we won,

We fought the EuroLeague and we won.

 

We wanna win another playoff game,

Or our race isn't fully run,

We need the trophy and the hall of fame,

We fought the EuroLeague and we won

We fought the EuroLeague and..."

 

 

 

 

Spoiler

Prepevao moj matori još pre nekoliko godina za jednu drugu utakmicu na starom Forumu, našao pre neko doba na jednom starom bekap disku, jedva dočekao da je prilagodim za sadašnje vreme... 🙂

 

  • Like 8
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Pohvalio bih vam ovu ideju sa Kamerunskom zastavom. Odličan način da se debilima sa šipke začepe usta 🙂

 

Zastavu sa Kamerunom je u Minhen nosila navijacka grupa njihova i ne znam sto bi im to zacepilo usta? Ispada da su sami sebi onda. Fora je vec 2-3 meseca unazad po drustvenim mrezama od kad su to izokrenuli a zastavu su vec nosili. Kapiram da ce ih biti jos par veceras u hali. Mada ta ista njihova navijacka grupa proslo kolo na Jna ima zastavu white pride odnosno keltskog krsta. Svakako nevidjeno do sad da u par nedelja vidis ova dva od jednih te istih navijaca...

 

Iako je njihovo zezanje a nase nije sa argenitnskim ( mada i kod nas Bentil da igra dobro kao Vildoza bi verovatno doneli zastavu Gane, pa bi mi onda bili pravi ganci 🙂) meni je sve to simpaticno u neku ruku i zezanje (iako ih nisam nikad nazvao tako) kako na svoj racun tako i na tudji niti razumem administraciju sto to vidi za nekakav rasizam (iako u teoriji mozda jeste al u praksi realno nije) iako je sve zezanje iako ti navijaci Zvezde sto ih tako "prozivaju" po drustvenim mrezama a bilo je i ovde par komentara i sami mnogo vole svoje bivse tamnopute igrace a i ovi su to skapirali pa pretvorilu u sprdnju i salu na svoj racun sto se radilo i ranije sa zastavom Al kaToleta na primer kao i jos par primera sad da ne detaljisem. Ovo je jedino mesto na internetu gde sam video da se to uzelo za ozbiljno za rasizam i kod Tegija sto se bio naljutio i kacio Zvezdinu postavu iz 19/20.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Zato što se samo naša navijačka grupa kurči da smo neki veliko srbi, ili šta već. A slavimo Argentince.

 

"Prozivanje" ili bar ja to video kao sprdnju to za Kamerun nije krenulo od navijacke grupe vec od obicnih navijaca na drustvenim mrezama to sam prvi put video na onoj stranici dnevna doza prosecnog zvjezdasa a imao si par komentara i ovde za sta su bili banovani.

 

Takodje zastave Argentine su se videle u delovima hale gde nije navijacka grupa a skandiranje Argentina, Argentina je takodje krenulo spontano iz hale i kapiram da su svi skandirali zbog Vildoze i kasnije Kampaca na Kupu i to mi je super. Zasto da ih ne slave svi navijaci Zvezde (bilo mi obicni ili oni esktremniji u nekim stavovima), odlicni su igraci i ok momci koliko vidim. Vildoza, Kampaco, Maradona, Messi... Simpaticna nacija vecini ljudi u Srbiji pretpostavljam tako da kapiram da su i oni to prihvatili da ih velicaju iz perspektive temperamentnog naroda poput naseg a ne iz nekakvih politickih odluka.

 

Pisem samo istine radi nemam nameru da izigrivam nekome drvenog advokata nekome i da ne duzimo dalje s tim na ovu temu...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, John Terry said:

Ne zameram ja tebi ništa samo kažem šta mi je odvratno a ovo mi je baš odvratno, posebno što i sami imamo dosta stranaca a guzimo se kao da smo majka Tereza za srpske igrače.

 

Još se guzite sa Argentincima koji su nam lupili šamar na SP 2019. godine... Fali samo Scolu da (izvadite iz penzije) dovedete na poziciju centra. Dok grobari su evropski Boston Seltiksi širokih shvatanja. 😉 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Shonewizard said:

Brate Kornete, moram da te pitam kako uspiješ uvijek da napišeš dugačak post?!

 

Nemam zaista ništa protiv, ukoliko mi se ne čita mogu bez problema da preskočim, ali ti bukvalno zavidim na slobodnom vremenu 😁

 

Zapravo je obrnuto. 

 

quote-i-didn-t-have-time-to-write-a-shor

 

Kad hoces nesto smisleno i sazeto da kazes, treba ti vise vremena nego da samo nabacujes... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...