Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Elem, 2-3 meseca bez Smajlija.

 

Nije da sam očekivao bob zna šta od njega, ali opet 4-5 univerzalac za rotaciju. Deluje mi neverovatno da izguramo pola Evrolige sa samo 4 igrača na 4 i 5. 

I od te četvorice, trojica koja mogu da upadnu u problem sa ličnim greškama za 5 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po ovim snimcima do sada, Eksum je kriminalan u odbrani, koja treba da mu bude jedan od glavnih aduta. Prosto ne smes da dodjes sa 10kg viska i da nema nikakvih sankcija. To izgleda moze samo kod nas i ovog novog Zeljka, odjednom covek trpi nedisciplinu.

2 hours ago, Klipan said:

Baš me zanima da li ćemo tražiti sada igrača na 4/5, ili ćemo krpiti sa nekim smallball varijantama.

Zek, Tristan, Lesor i Balša je baš tanko za EL. Da se ne lažemo, tanko je to i sa Alenom, ali je bar još jedan igrač u rotaciji.

 

Ja mislim da cemo strecovati Tristana do tada. Ima visinu i dobar je za spejsing. Samo da ocvrsne brzo.

 

Koliko losiji moze biti od dosadasnjeg Smajlija?

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja mislim da cemo strecovati Tristana do tada. Ima visinu i dobar je za spejsing. Samo da ocvrsne brzo.

 

Koliko losiji moze biti od dosadasnjeg Smajlija?

 

Nije ni to loša opcija, realno je Tristan verovatno i došao kod nas da bi igrao. Sa jedne strane da ga bacimo u vatru onako muški, može da nam donese i odgovor da li će biti šta od njega ili ne (ovde se uvek setim kako je Veseli dobio šansu kod nas i u šta se to pretvorilo posle). Sa druge strane, samo četiri visoka (bez Alena) je tanko. I negde otprilike definiše naše ciljeve u EL ove sezone.

 

A onda imamo i Alena koji je najbolje partije pružao otprilike prošle godine u ovo neko vreme...a onda se raspao posle povrede. Jedino ako ga ova povreda ne resetuje, pa ga vrati u neku kakvu takvu formu.

 

Ako bih morao da se kladim, mojih 5 centi bi išlo da sigurno dovodimo još jednog visokog, da li 4, 4/5 ili 5, potpuno svejedno (4/5 bi imalo najviše smisla).

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

Baš loše je Papapetrou izgledao na ovom EP. Doduše, izlazi iz povrede. On je po mom mišljenju sjajan komplementaran igrač, fizički moćan, može nešto i da kreira sekundarno, ali ako se previše budete uzdali u njegov šut ili da bude veoma bitan kao ballhandler - to neće biti dobro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...