Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

7 hours ago, uvrnuto said:

IMG-20220814-133013.jpg

 

Klub okačio, pretpostavljam da će ovako izgledati taj hospitality. Malo mi smešno, al' ajde. 

 

Kao neki lezerni stil, postavice i monitore za sve te "separeJe", mozda za live feed, mozda za stast, mozda za porucivanje ica, pica,... 

 

Bolje da su napravili nesto slicnije Zvezdi, ako se neko seca toga (mada ovo nije moglo da se kupi):

Tvoj-je-red-za-IDEA-trosed.jpg

 

Spoiler

OSVOJITE GLEDANJE UTAKMICE EVROLIGE SA TROSEDA, JER TVOJ JE RED NA IDEA TROSED

Osvojite gledanje utakmice Evrolige sa troseda kao na reklami i družite se sa košarkašima Zvezde

Ukoliko ste od onih koji nestrpljivo očekuju košarkaške utakmice, naročito utakmice Evrolige, onda će vam se dopasti nagrade koje IDEA i KK Crvena zvezda pripremaju. U toku je nagradni konkurs, koji će vam pružiti mogućnost da osvojite gledanje utakmice Evrolige uživo sa IDEA troseda kao na reklami i druženje sa košarkašima ovog kluba.

IDEA i KK Crvena zvezda su navikli navijače na nagrade, međutim prvi put u istoriji košarke se pruža prilika da navijači direktno sa troseda pored terena prate utakmice. I to ne bilo koje utakmice, u  pitanju su dugo iščekivane utakmice Evrolige. Prava je prilika da budete deo ovog velikog spektakla i da izađete na teren sa igračima Zvezde. Izveštavajte prijatelje pravo sa parketa, osetite kakva je atmosfera pred utakmicu u svlačionici, učestvujte u dodavanju lopti na zagrevanju, uživajte iz troseda koji će samo za vas biti postavljen pored terena, jer baš sada se pruža mogućnost da osvojite veče sa Zvezdom. I to nije sve, uživanje će upotpuniti K Plus grickalice koje vas očekuju na IDEA trosedu, kao i poklon paket iznenađenja.

Srpski i regionalni šampion KK Crvena zvezda još jednom se našao među privilegovanim evropskim klubovima, sa kojima će braniti boje svog kluba. Požurite i prijavite se na konkurs koji vam može omogućiti da ih bodrite direktno sa terena u borbi za titulu. Pratite Evroligu uz K Plus grickalice, jer IDEA plus Zvezda je idealna kombinacija.

Više informacija o učešću u nagradnom konkursu na www.idea.rs .

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

 

Hahaha sta ovo treba da znači 😂😂😂😂

Kakvi su ovo miševi i koji je marketing stručnjak ovo osmislio 😂😂😂

 

Addiko reklama, nije KKP. 
 

Ali koji marketinski magovi su ovo odobrili u trenutku kad Addiko ima kampanju sa ovim hrckom (ili morksim prasetom... glodarom svakako) da rade co-branding s obzirom na nadimak grobara? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Društvo i ja uzeli 15 sezonskih!

 

11 minutes ago, Alek The Great said:

Zaista ne znam koja im je ovo fora da ne mogu da se kupe prvih 5 reda na nivou 400. Kome je to ostavljeno? Kome se to cuva?

 

I ja sam se iznenadio, ali bili su sektori 420 na severu i 404 na jugu skroz prazni, na 420 smo i uzeli prve redove.

 

I dalje 404, 405, 419 i 420 imaju prvi redovi.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Mora da je do jaja imati tako jednonacionalno društvo. :classic_biggrin:


Što je najjače, ima nas rođenih u Hrvatskoj, BiH, muslimana, pravoslavaca, katolika i, naravno, nas starih Vojvođana (izBosne). 😄

Krenulo nas 4, 5 sa faksa, završilo se na 20 ljudi (4, 5 vreba na karte kad sezonci ne idu).


Inače, sad će se u Arenu moći i brzim vozom ići iz NS, nije loša varijanta. ako ne budu dizali cene karata. Išli smo jednom u Pionir, raspali smo peške nazad do Prokopa. 😄

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Slobodna procena sa ticketline-a:

nivo 200 - 2/3 zauzeto

nivo 400, centar - 1/2 zauzeto

nivo 400, bočno - 1/4 zauzeto

 

Zauzeto - što kupljeno, što rezervisano. Moguće je i da se odustane od rezervacije ili da istekne. U svakom slučaju odličan prvi dan.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, uvrnuto said:


Što je najjače, ima nas rođenih u Hrvatskoj, BiH, muslimana, pravoslavaca, katolika i, naravno, nas starih Vojvođana (izBosne). 😄

Krenulo nas 4, 5 sa faksa, završilo se na 20 ljudi (4, 5 vreba na karte kad sezonci ne idu).


Inače, sad će se u Arenu moći i brzim vozom ići iz NS, nije loša varijanta. ako ne budu dizali cene karata. Išli smo jednom u Pionir, raspali smo peške nazad do Prokopa. 😄

Dobro, majku mu, znaš valjda koja sam krvna zrnca prebrojavao onim jednonacionalno. :classic_smile:

 

Kad se setim da sam "during the war" lovio deset karata na JNA za Novosadiste, plus ovi moji iz PA i okoline. Uvek ste bili verni i odani. :thumbsup:

 

Je l' staje voz na NBG? Ako staje, to vam je vrh opcija. U suprotnom vam opet sledi "po šumama i gorama".

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Dobro, majku mu, znaš valjda koja sam krvna zrnca prebrojavao onim jednonacionalno. :classic_smile:


Ma naravno, zato i napisah "što je najjače". 

 

1 minute ago, Barkley#34 said:

Je l' staje voz na NBG? Ako staje, to vam je vrh opcija. U suprotnom vam opet sledi "po šumama i gorama".


Do sada što sam išao par puta stajao je. Mislim da svaki staje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...