Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Zeljko očekivano je krenuo već u kampanju smirivanja situacije.

 

Morace svakodnevno to da se ponavlja.

 

Ali ako se zakuva malo na nekoj utakmici u BG-u moze da bude svasta i da klub najebe.

 

Od svega ke bukvalno najbitnije da Exumova povreda nije strasna.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mfmilan said:

Ovo što Željko radi je jako dobro stateški (nije džabe to što jeste) - smiruje, Real Madrid naš dobar drugar, sve je to u žaru borbe, etc. Popravlja nam poziciju, spušta tenzije, smiruje navijače. Cenim da ce EL to znati da ceni, kao što ga sudije cene pa cele godine imamo dobro suđenje.

Pa jasno je zasto to radi. Ocekuje atmosferu linca i pokusava smiri tenzije koliko je to moguce.

 

Veliko je sranje ovo sto se desilo. Ogromno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Exum je momentalno ustao, posle trckarao okolo i smirivao Pantera, zaista ne verujem je nesto ozbiljnije. Kraj utakmice je i odsviran ranije jer je Zeljko rekao sudijama da Exum ne moze (kao jedini uz Ledeja podoban da nastavi), pa verovatno sad u Partizanu malo sminkaju povredu.

 

Sramota od posta. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da vjerujem da ljudi pokusavaju da opravdaju onaj potez Ljulja tako sto je coek driblao loptu ispred njega, frustracije kod Reala su bile pristune vecinu meca a eskalirale u 4/4 kad su ko zna koji put iz Partizana odgovorili na njihovu seriju. Onda je uslijedila ona sjekirica Decka na Exumu kad ga je u reklame poslao, onda na hedgeu 5 faul Poiriera koji je isto nesto dobacivao pri izlasku da bi na kraju Ljulj ovo uradio. Dosta je i strpljenja bilo obzirom na okolnosti prije onog faula Ljulja iako mi je na kraju krivo zbog citavog incidenta koji se desio. Na kraju ce posle svega ovoga Real izaci jaci iz ovog a ne Partizan ako krenu sa suspenzijama.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

To je tako ako izvlacis iz konteksta. 

 

Ja sam video da igraci Reala ovo traze manje-vise celo drugo poluvreme ali izvesno u poslednja 3 minuta, s obzirom kakve su faulove pravili. Ako imas to na umu, i dobijenu utakmicu, ne provociras jos vise. To je poenta. 

 

Ne provociraš još više? Driblinzima? A šta ako bi više ispizdeli na asistenciju? Ili neki give and go? Koš?

 

Deder napravi spisak neprovocirajućih poteza da se ne zajebemo i sledeći put.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na impulsivne reakcije pojedinih igrača (a bilo je i "usputnih" provokacija s Realove strane tokom utakmice, nego smo se mi fokusirali na sjajnu igru KKP), biće mi žao da ova sezona Partizana bude ugrožena na takav način. Baš ostane gorak ukus, nakon fenomenalne igre i dominacije, da ovakve situacije o bilo čemu odlučuju. Kapiram da je navijačima još duplo teže. Pogotovo me uznemirava činjenica da smo uopšte posvedočili tome da igrač bude povređen na onakav način, a da drugi igrač bez zadrške poteže za maltene zverskim potezom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja se nadam da vasi navijaci u Areni nece praviti nijedan incindent pogotovo ako se desi neka neocekivana skracena suspenzija za Jabuselea npr. 

 

Pa da ne naprave neki incident jer ce te Vi vise najebati nego oni.

 

Poceli su vec internet huligani sa porkama ljubavi i mira za Musu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da opišem koliko se bezveze osjećam.

 

Prva i daleko najvažnija stvar, da Dante bude okej. Dao bih obje pobjede samo da je sa njim sve okej.

 

Druga stvar, na klubu je da u utorak do krajnjih granica obezbijedi meč da bukvalno ne ostave 1 promil šanse da iz ugla tribina nešto pođe po zlu.

 

Nevjerovatno loš osjećaj, nisam ovo mogao ni da zamislim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja se nadam da vasi navijaci u Areni nece praviti nijedan incindent pogotovo ako se desi neka neocekivana skracena suspenzija za Jabuselea npr. 

 

Pa da ne naprave neki incident jer ce te Vi vise najebati nego oni.

Mislim da su ovi spremni na sve. Ako u BG-u ne bude islo po planu vrlo je realno da se ide na provociranje incidenta

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Ne provociraš još više? Driblinzima? A šta ako bi više ispizdeli na asistenciju? Ili neki give and go? Koš?

 

Deder napravi spisak neprovocirajućih poteza da se ne zajebemo i sledeći put.

Zamisli da ga je prošao i dao mu koš, bilo bi ispravno da ga Ljulj spuca štanglom po lobanji

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, medobrundo said:

 

Da, Deck je prvi zamahnuo. I to na Exuma, koji je odgurnuo Llulla (u fazonu ajde razlaz, dosta). Onda ga je Jabusele patosirao. Dečko ni kriv ni dužan.

Tačnije Panter hvata Deka koji je u klinču s Eksumom a posle ga je još dograbio Jabusele. I dalje mislim da Dek nije zamahnuo da bi se brže smirilo, masovnim guranjem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Ruzno je da me stavljas u isti kos sa postovima koje on pise. 

 

Jedan sam od retkih koji ovde dodje da pozeli i srecu i da cestita na pobedama, i to iskreno. I kad igrate protiv nas. 

 

Vama su sada vruce glave, a ja gledam sa distance. I imam pravo na svoje misljenje. Nista ruzno nisam rekao, a ako jesam tu je report i moderacija. 

 


Slazem se za deo da sam vas stavio u isti kos, iako to nije bila namera.

 

Ali me tvoji upisi vise tangiraju jer volim da citam tvoje upise i generalno postujem kao forumasa. 
 

Prihvatam da mi je glava vruca, ali bih voleo da i ti sutra ujutro procitas jos jednom upise o provokacijama Pantera zato sto je driblao na nacin na koji dribla svaki put kada primi loptu. Videces da si preterao.

 

No hard feelings.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima ona izreka koja kaže da čovek treba da pazi šta poželi, jer mu se može desiti da se to ostvari. 

 

Ja sam pred početak serije  razmišljao samo da ne bude neka metla...da se "dobro pošibamo" sa njima pa šta bude...

 

Pa...šta sam poželeo, to sam i dobio.  :smiley26:

 

 

Edited by Ding Hao
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Ruzno je da me stavljas u isti kos sa postovima koje on pise. 

 

Jedan sam od retkih koji ovde dodje da pozeli i srecu i da cestita na pobedama, i to iskreno. I kad igrate protiv nas. 

 

Vama su sada vruce glave, a ja gledam sa distance. I imam pravo na svoje misljenje. Nista ruzno nisam rekao, a ako jesam tu je report i moderacija. 

 

Svako ima pravo na mišljenje , ali postoji vreme kada ono treba da se iznese.

Tvoj dribling komentar večeras neće proći sa razumevanjem.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTwister said:

Ja ne mogu da vjerujem da ljudi pokusavaju da opravdaju onaj potez Ljulja tako sto je coek driblao loptu ispred njega

Gde je neko (ili ja) napisao da to opravdava postupak Ljulja?!

 

12 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Ne provociraš još više? Driblinzima? A šta ako bi više ispizdeli na asistenciju? Ili neki give and go? Koš?

 

Deder napravi spisak neprovocirajućih poteza da se ne zajebemo i sledeći put.

Druze, pre toga ga odvali Porijer. Tukli su ga i pre toga. Toliko je valjda pametan da vidi da nisu cisti faulovi. Minut i po do kraja, nemaju sanse da te dobiju jer imas +15, odigraj polako, dug napad, istapkaj, dodaj. Ne moras ovako. To je sve. I opet, nikako ne opravdava Ljulja. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...