Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Jbt ispadne da se ceo taj tim Partizana tada gudrao, obzirom da je bilo prica, neposredno nakon sto se desilo, kako je Harisovo ubistvo na neki nacin povezano sa time.

 

Inace za Vlada Vidacica je po meni mnogo verovatnija prica da je prosto prgava narav stala izmedju cvetanja, da se tako izrazim, tog ogromnog talenta i onoga sto je pokazao u toj jednoj polu-sezoni - koliko me secanje sluzi. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:

 

Ne da ja znam. Jesam li insinuirao da je u Srbiji pravedno?

 

Ne znam ja šta si ti insinuirao iskreno. Niti znam šta si sa onim upisom pokušao da insinuiraš osim da nam predstaviš da u USA neki ljudi u nekom klubu iz nekog razloga neće da razgovaraju s nekim čovekom što je njihovo legitimno pravo.  Ali nemaju legitimno pravo da uskrate mediju akreditaciju na primer, jer neki tamo Jovan Buha nešto napisao što se ne svidja menadžmentu...

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

 Ali nemaju legitimno pravo da uskrate mediju akreditaciju na primer, jer neki tamo Jovan Buha nešto napisao što se ne svidja menadžmentu...
 

 

Quote

 

Frank Isola started on the Knicks beat for the New York Daily News in the fall of 1996, when he was 29 years old. Now, at 46, he has been covering the team longer than anyone else.

 

Somewhere along the way he got on the team's bad side. These days, the Knicks will not allow Isola or anyone else from the News to conduct one-on-one interviews with players or coaches. The team's publicists regularly warn players, Madison Square Garden employees, and even other reporters to stay away from him, Isola told me.

 

 
 
 

"The assistant coaches, they're sometimes afraid to even look at you," he said. "It's the most bizarre working atmosphere."

 

 

https://deadspin.com/how-frank-isola-became-the-most-hated-man-at-madison-sq-478620919

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

 

sad cepamo dlaku na četvoro 😄

 

Quote

These days, the Knicks will not allow Isola or anyone else from the News to conduct one-on-one interviews with players or coaches

 

pa kaže

 

Quote

"Here, they keep score," Isola said. "You're either with them or you're against them, and they want you to be biased. They want you to be 100 percent biased toward them, that everything they do is great."

"What are you supposed to write? They didn't make the playoffs for how many years? They hadn't had a winning season—what are you supposed to write?
 

"The assistant coaches, they're sometimes afraid to even look at you," he said. "It's the most bizarre working atmosphere."

 

 

ali suština je da on i dalje ide u Garden i dalje radi Nikse.... samo je osoblju Niksa sugerisano  da ne bi bilo u njihovom interesu jel te...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

može da ode na tekmu ali ne može ništa da dobije tamo osim zvaničnih saopštenja kluba

mislim, meni ga nije žao, veliki je to džiber. mislim da ni na konferencijama za štampu ne prihvataju njegova pitanja. 

 

pa to,  nisi ti dužan da odgovaraš na pitanja tamo nekog Milojka Pantića (teško mi je ovo za kzš da prihvatim, al nema veze, nije ni bitno toliko...), al nemaš prava da ga sprečavaš da radi svoj posao.

nešto slično što AV radi sa N1  na primer,  jako jako je ružno, ali nije zabrana/cenzura... 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Ne znam ja šta si ti insinuirao iskreno. Niti znam šta si sa onim upisom pokušao da insinuiraš osim da nam predstaviš da u USA neki ljudi u nekom klubu iz nekog razloga neće da razgovaraju s nekim čovekom što je njihovo legitimno pravo.  Ali nemaju legitimno pravo da uskrate mediju akreditaciju na primer, jer neki tamo Jovan Buha nešto napisao što se ne svidja menadžmentu...

 


nemaju legitimno pravo jer akreditacije izdaje liga a ne klubovi. oni čak i moraju da mu puste ceo access, ali niko neće da priča i jbg.

nisam ništa hteo da insinuiram tamo osim da kažem da se i u USA desi da zabrane čoveku pristup i onemoguće mu rad, a pritom, takođe saznajem da NBA novinari imaju sindikat (!), pa se i preko toga pegla stvar...ali sva je šansa da je blackballed for life. što se clippersa tiče barem.

EDIT : malo da pojasnim, klubovi najdalje što imaju pod svojom ingerencijom je da te puste na trening eventualno, a tu kad te puste dobiješ ograničenja šta, kako, kude, koliko. nama sećam se rekli da ne šutiramo na koš da ne "oštetimo parket", nasmejali smo se i promrmljali "mršukuractićešmeni", pa smo pucali penale na smenu u trening hali dok se Bogdan nije pojavio. nisam nikad ušao na NBA kao press ali kolege koje jesu kažu da su pravila baš rigorozna po pitanju šta sme a šta eksplicitno ne sme.

Edited by Mairosu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


nemaju legitimno pravo jer akreditacije izdaje liga a ne klubovi. oni čak i moraju da mu puste ceo access, ali niko neće da priča i jbg.

nisam ništa hteo da insinuiram tamo osim da kažem da se i u USA desi da zabrane čoveku pristup i onemoguće mu rad, a pritom, takođe saznajem da NBA novinari imaju sindikat (!), pa se i preko toga pegla stvar...ali sva je šansa da je blackballed for life. što se clippersa tiče barem.

 

kontam ja tebe,  al zarad drugih srećnijih od nas, koji nisu u stanju da razumeju,  moraš ovo malo upodobiti...  ili je onemogućeno čoveku da radi i on je zabranjen...  ili mu je otežan posao time što ima full pristup svemu, samo niko s njim neće da priča  😄


tipa ovo @laki pepe  što je napisao: 

16 minutes ago, laki pepe said:

Sto u praksi znaci ne moze da obavlja svoj posao dovoljno dobro.

 

Edit. Kao onomad sto je KKCZ zabranio gostovanja kod Tegeltije. Vidovito 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, lord_slawe_ said:

Jbt ispadne da se ceo taj tim Partizana tada gudrao, obzirom da je bilo prica, neposredno nakon sto se desilo, kako je Harisovo ubistvo na neki nacin povezano sa time.

 

Inace za Vlada Vidacica je po meni mnogo verovatnija prica da je prosto prgava narav stala izmedju cvetanja, da se tako izrazim, tog ogromnog talenta i onoga sto je pokazao u toj jednoj polu-sezoni - koliko me secanje sluzi. 

 

Isto i @Tamburinjo Prgava narav se da rešiti nakon godinu-dve rada, a nije baš da nismo imali trenere koji znaju šta i kako. I ja eto širim tračeve ali mi baš ne ide da onakav talenat baš tako nestane zbog lude glave. Posebno jer sam to čuo baš u vreme kad je bio još klinac, do 20 godina. Šteta, kako god okreneš. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stoned Laki21 said:

kontam ja tebe,  al zarad drugih srećnijih od nas, koji nisu u stanju da razumeju,  moraš ovo malo upodobiti...  ili je onemogućeno čoveku da radi i on je zabranjen...  ili mu je otežan posao time što ima full pristup svemu, samo niko s njim neće da priča 


U pravu si, izvinjavam se. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Au, kolko je Mairosu nahvalio Partizan i predvideo im odličnu sezonu, ako ovaj jinx ne upali, ne znam koji će 😁

 

Savan je lud lik, mnooogo mi je on politički akorektan da bi obavljao ovu funkciju, kako beše, ambasadora EL? Čak je i Bartomeua potkačio par puta. Msm, okej, podkast je u pitanju, al opet. 😀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...