Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Jebote, koje budale pišu tekstove po našim portalima. Gledam jutros statistiku Sakramenta, vidim da je Beli imao solidne brojke, a onda na mondu naiđem na ovaj članak

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1288870/NBA-rezultati-Oklahoma-Sakramento-112-108-Bogdan-Bogdanovic-11-poena-VIDEO.html

 

Dve ludačke rečenice:

 

"Kingsi su vodili čak 19 razlike tokom treće deonice meča na teškom gostovanju, i to bez pomoći povređenog Nemanje Bjelice, ali onda kao da su se uplašili pobede."

 

"S obzirom na to da se Nemanja Bjelica povredio na prethodnom meču, kao i da je u poslednji čas saopšteno da probleme ima Dieron Foks, Kingsi su imali dva igrača manje..."

 

Da bude luđe, u ostatku teksta se navode Bogdanove brojke, dakle bačen je pogled na statse, ali ne sasvim.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam neku teoriju da to namerno rade kako bi izazvali što više reakcija i komentara. Kao i one šatro slovne greške, kada u naslovu omaše po dva slova. A u komentarima 'ahhaaha kako su nepismeni ovi iz Blica', ali će se zato vratiti i sledeći put da im napiše da su nepismeni. Tužna medijska slika u kojoj odavno nije bitan produkt, tj. informacija koju prenosiš, nego da to bude što skaradnije i "vredno" komentarisanja. 

 

Mislim, nemaju šta da izgube, za prosečnog razumnog čitaoca, ta novina je odavno dotakla duplo dno, a prosečan gledalac Farme će da se naslađuje svaki put kad ispravlja, pazite, novinara Blica. Ovih drugih ima više dabome, tako da je njihova računica jasna.

 

Sad vidim da je Mondo, ali sve je to ista banda, da prosti drug Mairosu 😁

Edited by Whitnail
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Edina, meni je neverovatno da je Arena njega poslala u Chicago a da nemaju nikakve intervjue, izjave, itd. Slusao sam Edina kako prica da je razgovarao tamo sa mnogima, a na Areni nema nista. Da li sam ja uspeo da propustim nesto ako je bilo ili stvarno nemaju nikakav materijal.

Link to comment
Share on other sites

misaona imenica kako da ne. bilo bi bas tesko nadjacati ekipe kao sto su chicago, charlotte i washington. 

 

sad sam proverio. ima 31% iz igre u clutchu ove sezone za solidno 9. mesto od svih igraca heata. ima takodje i 17% za tri. usput i sa penala 75% sto je za desetak posto manje od njegovog proseka. 

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kad završim sa mairosuom, prelazim na

 

Metta World Peace: 3/6
Play
Zach talks to Metta World Peace about his press conference after winning the title in 2010, the passing of Kobe Bryant (6:50), his underrated career (9:56), his influence on mental health awareness in the NBA (12:33), and much more. Play.
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

kad završim sa mairosuom, prelazim na

 

Metta World Peace: 3/6
Play
Zach talks to Metta World Peace about his press conference after winning the title in 2010, the passing of Kobe Bryant (6:50), his underrated career (9:56), his influence on mental health awareness in the NBA (12:33), and much more. Play.

Nadam se da si srećan što smo Knicksima posvetili solidnu minutažu...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Mairosu said:

Nadam se da si srećan što smo Knicksima posvetili solidnu minutažu...

 

jesam, mada nisam srećan površnom informisanošću tipa "izbacili ga iz dvorane", pošto je prisustvovao tekmi

ili sam ja nešto pogrešno shvatio  ( :

 

ali dobro, knicksi su i zaslužili samo polu-istinite-vesti

 

inače, sinoć:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...