Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

2 minutes ago, laki pepe said:

Onda nista. Moze proci bez mene kao i do sad.

 

i meni se nešto ne mili da platim ali je realno to budućnos', ukoliko želiš da čitaš dobar sadržaj na neku temu. taj neki free trial koji sam imao kratko, tekstovi su ipak za klasu-dve kvalitetniji u svakom smislu od onoga što se da pročitati. čast nekim izuzetnim tekstovima koji se sporadično pojave

Link to comment
Share on other sites

Slušam Dozeta i prvi put u skorije vreme da čujem da neko nema pojma šta je neke godine bilo, tj. šta je radio(on nije znao kad se priključio prvom timu kkp). 

Mislim, što je meni potpuno normalno! 😄

Ja sam toliko operisan od toga da je to neverovatno.

Okružen sam sa nekoliko ljudi, bivših profi sportista, koji kad pričaju neke priče znaju bukvalno u dan kad se nešto desilo. A ne samo oni, već i te priče matoraca, vojska ovo ono, sve znaju u bocu. Ja sad neke stvari koje su se desile pre 4 godine mašim za 3. Možda to i s godinama dolazi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Super epizoda. Eto, čuli smo kako sportisti ponekad isključivo gledaju na interese porodice kad biraju novu sredinu. Ponekad mi kritikujemo igrače, a ne znamo pravu pozadinu stvari, možda im je dete bolesno, možda putuju svaki vikend da bi ga na kratko videli, itd. Posebno mi je interesantna ova izjava kako je dao 50 hiljada evra da izađe iz ugovora sa Zvezdom. Mada i način na koji je 'preveslao' Partizan ništa manje zanimljiv. 🙂

 

Elem, sutra se okupljaju Orlovi u BG, možemo očekivati neki suvi ekskluzivitet kod Miloša u ordinaciji. Ja očekujem da leti perje po studiju, da se izlegu neka jaja itd. :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uvrnuto said:

Slušam Dozeta i prvi put u skorije vreme da čujem da neko nema pojma šta je neke godine bilo, tj. šta je radio(on nije znao kad se priključio prvom timu kkp). 


Veruj mi da se dešava MNOGO češće nego u ovom slučaju nego Dozet nema problema da priča otvoreno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...