Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Just now, Del Piero said:

Kome se povraca neka okrene studio sa Kuzmanovicem.

 

Upravo smo saznali da je ovo vec druga utakmica u kojoj Zvezda ide sa -4 na -15 jer je Lorenzo promasio zakucavanje.

 

Gde je @NMX sa gifom

 

Izvinjavam se, ne merem sada praviti gifove, morao sam da pišem sport klubu na kontakt formu na sajtu, da im se najebem mile majke za ovaj zločin od večeras (a i od početka EL).

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo koji u trecoj cetvrtini da trojku i 2-3 ulaza uz neku asistenciju i onda napravi onu gresku u nasem poslednjem napadu i faul za bacanja posle toga, gde iz svega toga primamo 2 (DVA) poena i ovaj mamlaz kaze da je "potr'o sve sto je uradio u trecoj cetvrtini" uz komentar i cinican osmeh da ovaj jos uvek trazi objasnjenje od sudije zasto su bacanja, jer sta, Zo ne zna sta je to bonus? Teraj se bre u tri picke materine govedo raspalo.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Odličan je Plavšić, koji mi je omiljeni komentator i sasvim je solidan Kuzmanović kao stručni konsultant. Od njega je bolji samo Sedlaček, i to mi je neostvarena želja da uzme učešća barem jedne godine u sastavljanju rostera u Zvezdi, klubu koji voli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Drope a kako je trebalo prokomentarisati taj Lorenzov potez?
Pa Željko Obradović bi ga ugazio na licu mesta.
..

 

potez je bio užasan ali reći da je izbrisao (potro) sve dobro što je uradio u četvrtini u kojoj nas je jedini realno vukao je zlonamerno u najmanju ruku.

 

a plavšić dodaje kako sada zvezda zbog njega stiže "do nedostižnog minusa od 4 razlike"

 

da su svi ostali igrali besprekorno pa i nekako, nego svi igraju loše a oni nađu njega jer im  je inače na tapetu zajedno sa braunom.

baš je vidljiva razlika u stavu komentatora kada su u pitanju njih dvojica i domaći igrači, tj među njima i starosedeoci.

 

jedino se povremeno pokenjaju po ojo-u, pošto dečko vanserijski igra loše od početka sezone a i to je pomalo nefer, pošto EL svakako nije njegov nivo a igra zato što su najpre kuzma pa onda i ostali visoki povremeno bili u autu

Link to comment
Share on other sites

Kakav Filip? Lik dao 10 poena u cetvrtini i uz par asistencija imao zasluga za koliko poena? I onda ovaj pajser zbog 2 greske iz kojih smo primili dva poena, kaze da je sad sjebao sve dobro sto je uradio u cervrtini. 

To moze da izgovori samo neko ko je dobio pare. Nebitno sto su obe greske bile glupe i sto je zasluzio kritiku, ali reci tu glupost koju je Kuzmanovic opalio je teska sramota. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakav Filip? Lik dao 10 poena u cetvrtini i uz par asistencija imao zasluga za koliko poena? I onda ovaj pajser zbog 2 greske iz kojih smo primili dva poena, kaze da je sad sjebao sve dobro sto je uradio u cervrtini. 
To moze da izgovori samo neko ko je dobio pare. Nebitno sto su obe greske bile glupe i sto je zasluzio kritiku, ali reci tu glupost koju je Kuzmanovic opalio je teska sramota. 
Jbg ako sad krenem sa nabrajanjem onog lošeg što je uradio od samog ulaska u meč, gde se na kraju ispostavilo da smo u 1/4 faktički i izgubili meč onda će ispasti da se to potire :) sa tom pozitivom. I na kraju će Kuzmanović da bude u pravu. (I kad se potire to je opet neka nula nije negativno, a izgubili smo 15 razlike i neko je morao da tera u taj minus, ako se tako gleda)
Ja bih najviše voleo da je LB onaj iz većeg dela 3/4 ali nije. Zna da odigra i opušteno, da nadribla u sopstvenu nogu, da zakuca u obruč, da baci loptu protivniku itd. Dobar trener bi znao da iskoristi njegove vrline, ali ako se od njega očekuje da bude glavni protagonista onda smo se dobro zajebali.
Ako je LB Kuzmanovićev najveći greh onda jbg. Njegov greh je ćutanje na Filipove greške( koliko može) i to je jasno povezano sa njegovom željom da bude nešto u savezu ili gde već, gde mu ne treba Čović kao neprijatelj. Ovo drugo zbog čega mu skidamo glavu je više do nas i naših frustracija. Uostalom, ko kaže da moramo i da se slažemo sa prenosima i komentatorima. Ja više volim one koji imaju neki stav, makar i pogrešan (i ćutanje može da bude neki stav) nego one komentatore tipa igrač x je dodao do igrača y i on je dao koš. Mislim, big dil šta kažu komentatori, mogu i da ih mutiram na kraju krajeva.
Poenta je da nije nama Kuzmanović kriv što mi kuću gradimo na temeljima Filipa i Lorenza. Ima pravu adresu ta ljutnja i bes. A komentatori ništa posebno, možda malo bolji od Dende i onog njegovog stručnog.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kuzmanovic je pricao o trecoj cetvrtini. Konkretno. Nista pocetak tekme, nista sveukupni utisak. Znaci, posle svih dobrih stvari sto je uradio, napravio je dve greske za dva poena i on kaze da je potro sve dobro sto je uradio u toj cetvrtini + pravljenje retarda od Lorenza jer ovaj kao trazi i dalje objasnjenje zasto su slobodna bacanja. Ne zna sta je bonus?!

 

Apsolutno me u ovoj siutaciji ne zanima igra Filipa i Lorenza od pocetka sezone i ko sta moze/ne moze. Ovo sto je uradio sinic nestrucni konsultant je dno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jao ljudi neka me nesreća naterala da pratim tekmu na hrvatskom SK.

 

:krstipd4::krstipd4::krstipd4:

 

Daću par primera:

- Na ekranu prikazan Tomas, komentator kaže Volden, onda ćuti 20 sekundi pa doda  uopšte nije u sastavu

- I već treći faul Mozlija. Bio tek prvi, grafika upravo pokazuje.

- Veoma loš šut Birčevića. Birča na klupi, Jankela ispalio dugu dvojku.

Edited by Marvin
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...