Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

22 hours ago, Mairosu said:


nisam to video tako, tbh. balkanski je direktno čoek rekao šta mu smeta, ja mu rekao da je to tako kako je, što bi se reklo srpska kafanska rasprava, sve u granicama legalnog.

growing pains podcast formata.

da mi nije stalo i da ne volim da gledam vas dvojicu ne bih se ni javljao, gledao bih kuzmu i luku. dakle, ako misliš da nisam u pravu, a ti vozi ovako. p.s. meni ne smeta kad me kritikuju za ono što uradim, možda zato što su često u pravu. što bi rekao kari pešić - uči se na porazima, a ne na pobedama. 

Link to comment
Share on other sites

Kakvi likovi prenose kosarku na SK, ovaj sto je sada na Ukr-Gbr mi je favorit.

On zapocne recenicu i nikad ne zna gde ce ga ona odvesti, tako da se cesto zavrsi nekom gluposcu jakom.

Na stranu sto nije cuo za Mihailjuka koji je NBA igrac i sto ne ume da mu izgovori ime.

 

miha…iliijuk

 

pustovoj

Edited by bosMan_jr
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sinan Bowie said:

da mi nije stalo i da ne volim da gledam vas dvojicu ne bih se ni javljao, gledao bih kuzmu i luku. dakle, ako misliš da nisam u pravu, a ti vozi ovako. p.s. meni ne smeta kad me kritikuju za ono što uradim, možda zato što su često u pravu. što bi rekao kari pešić - uči se na porazima, a ne na pobedama. 


ne smeta ni meni, samo imamo neslaganje štos kaže. ali ne misli da nije uzeto u obzir, jer sve bude.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mairosu said:

biće valjda. u planu je nekad. ja bih voleo živu publiku...smislićemo nešto.

 

Jel to stand up roast vece stil publike? 😃

 

Moram odmah da pohvalim, mnogo manje ste se prekidali.

 

Oplakao sam na Edin opis fiktivnog(?) rivalstva izmedju Pninija i Fernandeza.

 

Iznenadilo me sto ste tako brzo prosli Slo-Lit, ali se apsolutno slazem za Nemacku, najpozitivnije iznenadjenje prvenstva.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

@Mairosusvaka ti dala za Clive Barkera i Politiku tijela


to je ako se ne varam prva priča u 4. knjizi krvi

EDIT : sve sam mislio da je ta priča ekranizovana u Body Bags ali nije, nego u Quicksilver Highway od Garrisa.

Edited by Mairosu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da, nego sam i zaboravio na Kleizu da postoji. A na poslu stavio slusalice, nesto radim i slusam, i kada je to ispalio ja pod sto.

 

Nisam ga uhvatio sada kako izgleda, ali imao je Kleiza onaj period sa dugom kosom i bradom, pa na to podocnjaci...i ako se dobro sećam neke zivopisne kosulje. Kapiram da taj nadimak datira iz tog perioda :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se ja dobro sećam, bez gugloa: Na stranu to koliko se igrački olinjao i bio jednom nogom u penziji već u kasnim 20-im, Linas Kleiza nije imao, a i dalje nema Evropskog naslednika u smislu igračkog profila - Te fizikalije, taj skillset, ta combo forward uloga, to nije viđeno posle njega. Ma koliko mu prime kratko trajao, valjda svega nekoliko sezona (2008-2011 npr), i koliko možda bio nedorečen, jer je sveukupno gledano u NBA bio ništa posebno, a u EL valjda bio samo par sezona, on mi je uvek nekako bio unikat krilo. U nekom šbbkbb scenariju, da nije proveo prvih nekoliko sezona karijere u Denveru, a na osnovu one F4 sezone u Olimpijakosu, on bi bio dominantan igrač jedno 4-5 sezona u EL. Znam i da je uzeo par medalja na EP i SP

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...