Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

32 minutes ago, uini said:

 

opa, idigledajfmp1!

 

 

Nacin kritike podkasta u postu iznad ima vrlo neprijatan vajb(koliko god se pise ovo "nisam zlonameran").

 

Verujem ja da tu i nema zle namere, ali ne pise se to tako.

Edited by MilošVB
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MilošVB said:

Nacin kritike podkasta u postu iznad ima vrlo neprijatan vajb(koliko god se pise ovo "nisam zlonameran").

 


nisam to video tako, tbh. balkanski je direktno čoek rekao šta mu smeta, ja mu rekao da je to tako kako je, što bi se reklo srpska kafanska rasprava, sve u granicama legalnog.

growing pains podcast formata.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


nisam to video tako, tbh. balkanski je direktno čoek rekao šta mu smeta, ja mu rekao da je to tako kako je, što bi se reklo srpska kafanska rasprava, sve u granicama legalnog.

growing pains podcast formata.

A dobro, super ako tako shvatas. Ja sam malo zajeban lik pa mozda projektujem.

Edited by MilošVB
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, razumem coveka, i meni je to isto smetalo (kao sto i rekoh na valjda prethodnoj strani) a ipak je bilo jos vise uocljivo u drugoj polovini epizode nego prvoj.

 

No, sta je tu je.

 

Ako autor kaze da on to ne moze da promeni, svaka dalja kritika toga bi bila nekorisna a mozda i zlonamerna.

Edited by Horium
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ubija dvojac sa RTS-a.

 

Ali sam zato smislio nov drinking game, kako bi malo otupio njihovu ostricu.

 

Svaki put kada Denda pomene Kalnietisa, shot vinjaka da se popije. A ako uz to kaze i "da ih ne nabrajam ja sad", pije se dupli vinjak.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Carl Johnson said:

Postavljas pitanja sa "jer". Tipa, "jer on i dalje igra u Bambergu?". Doduse, to radis oduvek, nego ajde krenuli svi da te klevecu, pa da se pridruzim. 🙃

viš...obratiću pažnju. hvala. ovo je zapravo konstruktivno. 

 

1 minute ago, gggggggg said:

 

a kako mirise

i na ovo ću obratiti pažnju lolz

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

@Mairosu meni lično se sviđaju tvoji potkasti posebno od kada si krenuo ovu priču sa Edinom jer se više bave aktuelnošću.

Ono kad imaš nekog gosta pa se raspreda njegova istorija od kulina bana je dosta zavisno od gosta ( Beron je recimo bio top)

Kada bi vas dvojica još mogli da imate povremeno nekog eksperta koji je košarkaški Rade Bogdanović bilo bi top

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mairosu said:


imaš na RTS i Areni, zove se Vlade.

šalu na stranu puno puta su me pitali za Đurovića, moj odgovor je uvek da je kolega Srlo Radojević uradio definitivni podcast sa njime.

Ne , više sam se referisao na Bogdanovića u smislu da je iskren, bez dlake na jeziku. Kod naših javnih ličnosti je dosta izražena politika ne zameranja, a ne bi bilo loše da u nekoj emisiji/podkastu postoji lik koji će bez ustezanja da kaže šta misli. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...