Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

36 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ko nije pratio RTS,propustio je komentare genijalnog Petra Dende.

"Pogađa za tri Aleksa,24:14".

Posle pet sekundi "Bio je to Beslać".

 

Veliki je Petar genije,nema šta.

 

Ja sam ga izdrzao samo prvu cetvrtinu, bilo previse i za to vreme:

 

- Luka pravi faul u napadu, sudija to jasno pokazuje, Denda kuka zasto nije usla lopta, bilo bi to 2+1, ovako samo bacanja...a onda sok i neverica kad su domaci izveli loptu.

- Par akcija kasnije u kontri Luka prikucava, on uredno kaze Petrusev. Ide usporeni snimak sa sve zumiranjem Luke, nema ispravke.

- Jos je jednog igraca zamenio malo kasnije i tu sam se onda iskljucio. A toliko usporen, kao da spava i onako sanjiv progovori po koju.

  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Romantik said:

 

Ja sam ga izdrzao samo prvu cetvrtinu, bilo previse i za to vreme:

 

- Luka pravi faul u napadu, sudija to jasno pokazuje, Denda kuka zasto nije usla lopta, bilo bi to 2+1, ovako samo bacanja...a onda sok i neverica kad su domaci izveli loptu.

- Par akcija kasnije u kontri Luka prikucava, on uredno kaze Petrusev. Ide usporeni snimak sa sve zumiranjem Luke, nema ispravke.

- Jos je jednog igraca zamenio malo kasnije i tu sam se onda iskljucio. A toliko usporen, kao da spava i onako sanjiv progovori po koju.

Najveća pobeda kad su pre nekoliko godina prikazali Bobija Marjanovića u kadru,a on mrtav hladan govori Vasilije Micić,i to ne jednom,nego više puta.😃

  • Love 1
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Ko nije pratio RTS,propustio je komentare genijalnog Petra Dende.

"Pogađa za tri Aleksa,24:14".

Posle pet sekundi "Bio je to Beslać".

 

Veliki je Petar genije,nema šta.

Evo slikovito :lol_2:

 

spacer.png

 

Kudos to badbunnybasket

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Verovatno se dezinfikovao vinjakom

 

Kao što onomad reče Bendžamin Frenklin:

 

Quote

Our new Constitution is now established, and has an appearance that promises permanency; but in this world nothing can be said to be certain, except death, taxes and da se Denda dezinfikovao vinjakom.

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Denda je tipičan primer zaposlenog u državnom sektoru, ne možete vi mene toliko malo da platite koliko malo ja mogu da radim, ništa tu meni nije smešno. Kapiram da ga ni većina zaposlenih na RTS-u nikad nije videla uživo. 

Link to comment
Share on other sites

Ali Dobrosav kad ga spomenuste....neke olimpijske igre su valjda bile i Karl Meloun u kadru,ispod pise dok izvodi bacanja,Karl Malone -Utah Jazz,a Dobrosav :"A ovo je Karl Meloun,profesionalac iz Utahe" Svasta smo preziveli. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Najjači fan fekt: Dendica je zapravo predsednik udruženja sportskih novinara Srbije. U više mandata. Jednom apsolutnom bardu sportskog novinarstva, Jovanu Cigi Sekuliću, pa i Šonetu Petroviću. Čovek nema 2 krštena autorska teksta u životu, nula bitnih prenosa, ništa. Rada Željkova Nikolić je Bet Movins i Rejčel Nikols za njega. 

 

Klošarenje at his best. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...