Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

On 5/26/2022 at 12:54 PM, Drug Crni said:

Grcka na Eurobasketu: braca Antentokounmpo + ostali

 

Tu je samo Giannis ispred ostalih (mada se i on slabo pokazao u FIBA kosarci), Thanasis mi svakao ne bi igrao ispred nekog Papapetrua ili Papanicoalaoua.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nakon ovog izbora Banchera kao prvog pika, nešto razbijam rostere po glavi i čini mi se da Nemci i Italijani nikada nisu imali veću širinu, a pošto su domaćini očekujem odazivanje svih igrača

 

Italijani: Pajola, Menion, Belineli, Fontekio, Galo, Datome, Bankero, Meli, Polonara

Nemci: Lo, Schroder, braća Wagner, Kleber, Theis, Hartenstein, Plajs, Bartel, da Silva, Vojtman

 

Zapravo Nemci imaju sigurno najjaču rotaciju na unutrašnjim pozicijama kad ovako pogledam. Po svim najavama očekuje nas odlično EP, samo Španci deluju slabiji nego inače ali naravno da ne bih smeo da se kladim protiv njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Manu said:

Nakon ovog izbora Banchera kao prvog pika, nešto razbijam rostere po glavi i čini mi se da Nemci i Italijani nikada nisu imali veću širinu, a pošto su domaćini očekujem odazivanje svih igrača

 

Italijani: Pajola, Menion, Belineli, Fontekio, Galo, Datome, Bankero, Meli, Polonara

Nemci: Lo, Schroder, braća Wagner, Kleber, Theis, Hartenstein, Plajs, Bartel, da Silva, Vojtman

 

Zapravo Nemci imaju sigurno najjaču rotaciju na unutrašnjim pozicijama kad ovako pogledam. Po svim najavama očekuje nas odlično EP, samo Španci deluju slabiji nego inače ali naravno da ne bih smeo da se kladim protiv njih.

Španci imaju opasne bekove ,uz bracu Hernangomez,opasni ce biti na EP 

Link to comment
Share on other sites

Banchero se vodi kao naturalizovan, ali svakako nece igrati ovo EP. Italijani pokusavaju da na to mesto registruju onog Di Vincenza (ex Bucks).

Belineli se povukao, tu su jos Tonut, Spissu, Della Valle, i imali su jos dva italijana na draftu, ali o njima ne znam mnogo.

Nemcima ako se vecina tih igraca odazove, imali bi bas jak sastav. Plajs ne igra za nemce vec jako dugo, mislim da na njega i ne racunaju. Zipser se vraca polako, mozda i on bude u konkurenciji. Giffey iz Zalgirisa je isto nemac.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A Turska? 

 

Sengun, Osman, Korkmaz, Jurtseven. 4 nba igraca plus Larkin plus nekoliko solidnih Turaka plus trener aktuelni sampion Evrolige.

 

Mogu oni "ispod radara" itekako daleko da doguraju ako im se posloze kockice i ako im svi budu bili na raspolaganju.

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...