Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Mils za reprezentaciju uvek igra duplo bolje nego za klub, k'o Bogdan kod nas, to je meni za svako poštovanje. Ne izgleda USA reprezentacija toliko loše, ali ball movement Australijanaca je za udžbenike, dok ovi još uvek igraju na individualni kvalitet. Ipak verujem da im je potrebno samo malo vremena da se ušeme i ne vidim alarm za uzbunu u gubljenju pripremnih mečeva i prijateljskih utakmica (poučena našim, nažalost negativnim iskustvom), a na OI će standardno malo utegnuti odbranu.

 

Edit: 

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zvezdinho said:

 

Bas suprotno, u FIBA kosarci on tek nema sta da trazi dok ne popravi barem malo sut. Jedino ako prihvati ulogu da bude defanzivni specijalista i da daje poene samo iz tranzicije. Ovde bi tek bilo hack a Ben.

 

ma da, nema sta da trazi njihov najbolji igrac. a ako vec ne sutira svejedno je gde igra i koji turnir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gledajuci ove australijske hajlajce, gde svi odreda potezu bez pardona, pa i matis tajbul, bilo bi idealno za simmonsa da lepo distribuira loptu, cepa do obruca i masi tj vezba slobodnjake 

 

ali posto je utronjani ljakse kakav i jeste, njemu je frka da igra da ne bi jos nesto zasrao nego ceka regular season da popravi utisak. 

 

to je ujedno najtuznije kod njega. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Moguce i da su mu ovi iz File rekli , da ne smanji  jos dodatno trejd potencijal. Nek se posveti radu na sutu, ovaka sad kakav je samo bi im bio igrac manje u napadu.

 

Jel ima negde full statsi, koliko poena je dao Rit u onim highlights-ima sam video da je dao trojku.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, oubrevo. said:

gledajuci ove australijske hajlajce, gde svi odreda potezu bez pardona, pa i matis tajbul, bilo bi idealno za simmonsa da lepo distribuira loptu, cepa do obruca i masi tj vezba slobodnjake 

 

ali posto je utronjani ljakse kakav i jeste, njemu je frka da igra da ne bi jos nesto zasrao nego ceka regular season da popravi utisak. 

 

to je ujedno najtuznije kod njega. 

 

Ne secam se da je postojao jos neki bek na vrhunskom nivou kosarke, a da ga je bilo isplativo hekovati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Moguce i da su mu ovi iz File rekli , da ne smanji  jos dodatno trejd potencijal. Nek se posveti radu na sutu, ovaka sad kakav je samo bi im bio igrac manje u napadu.

 

i ja sam pomislio, mada lik realno nikada nije ni igrao ya australiju, drugim recima bole ga paja vamos a la plaja

 

mrzi me sada da trazim te tviter hajlajce iz letnje lige i prve sezone, gde je imao solidan midrange sut nesto nije u redu sa 76ersima i korekcijama suta.

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Ne secam se da je postojao jos neki bek na vrhunskom nivou kosarke, a da ga je bilo isplativo hekovati.

 

ma fakat je lik antitalenat za probacivanje lopte kroz obruc, nekako je bizarno to da mu je svaki ostali aspekt igre mal'te ne vrhunski ili vrj a šut najgori mogući

Link to comment
Share on other sites

 

Ameri mnogo bolji, pogotovo u odbrani. Za sam sastav, moram priznati da mi je čak i na egzibicionim mečevima i u datim okolnostima, egzotika da vidim nekog poput Magettea na parketu, čak i imao par poena i ast mislim... Tokom svoje rekreativne karijere zilion trojki sam šutnuo iz levog ćoška, ali nikad mi se nije posrećilo ovako kao Bealu na 2:10. Od 3p neke slične fluke šuteve sam imao samo sa top of the key. Lavineov poster je na 8:50.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, oubrevo. said:

ne znam koga sve imaju ali tri člana startne petorke su igrači miami heata, što sigurno jako pomaže kada je uigranost i razumevanje na terenu tema. 

četvrti je josh okogie. 

 

Okafor je rezervni centar:s_d:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu svi da budu naturalizovani, vecina vodi kao poreklo iz NIG, moguce da je ovo neki projekat NBA , pricao je u zadnjem podkastu Dzikic. Inace i Dinvidi bi igrao za njih da nije povredjen.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

I to bez Millsa, Inglesa i Baynesa koji su odmarali.

 

Odlična im je klupa. Nikad veća širina. Thybulle, Green, Exum, Giddey, Goulding, Sobey, Kay, Reath... zatrpavali su im koš sa svih strana.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...