Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

12 hours ago, MrTwister said:

Kenneth Faried je svojevremeno djelovao nezaustavljivo, igrac koji sad ne moze ugovor dobit nidje u NBA a ne neki iole jaci igrac od njega.

Nije mi baš jasan pos', kad je Farried djelovao nezaustavljivo imao je ugovor od 10 miliona po sezoni.  

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uini said:

jedino ću delgada i twistera da zovem na rođendan 

 

Edit što se drummonda tiče, za fantazi mi je stravinsky, pogotovo kada ga potcene na draftu : 15-20 skokova, neka blokada, ume i da baci asistenciju ako onaj redneck griffin nije na terenu

.. ali realno gledano nije neko ko jako nedostaje kada skače protiv belaca i non nba igrača. samo skok i ništa više. 

 

Kaćemo na pivo bre 🙂

 

 

  Igra li Lauri na kraju?

Link to comment
Share on other sites

@uini , nisam stigao svojevremeno da ti odgovorim na Mitchel/Tatum nastup na SPu. Oni su imali sjajne nastupe u prvoj PO sezoni, u njihovoj areni, po njihovim pravilima, sa njihovim navijacima, na 4 dobijene,  gde sme i kiks da se napravi. Na SPu kad krenu da ih seku igraci sa klupe, pa ako bude tolerisanja malo prljavijih poteza, pa na jednu dobijenu, bez nekog autoriteta na terenu (posto je ostao samo Kembić), neće biti nimalo lako njima protiv Srbije, Španije, Grčke, Francuske, Kanade itd... Trenutno mi je Grčka prvi favorit, jer će Janis u tekmama od 40 minuta moći kako hoće da daje poene, a ima iskusne prljave saigrače sa strane.

 

Malo je i ovo naša nesreća, da igramo OI i SP protiv USA u finalu, a da nas pune KD, Kajri, Harden... Sad će neko da blesne sa jačim timom kad su oni nikad slabiji, pa ako popuše, opet će narednih 15 godina da šalju najjače.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nicklord said:

Po guglu niko nikad nije iskoristio taj nadimak za njega. Ne izlazi čak ni random forum ili reddit post 😄 

 

 

ponovicu meme. samo je potvrdio sumnju (potkralo mi se 'just' viska za ispravan format, uzasno me nervira, ali me mrzi da pravim ponovo)

34mx3n.jpg

Edited by dee jay
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ma jesam, nego moram frencisa da prozovem. ne bi bilo efektno da sam napisao da znam na koga misli. :classic_sleep:

 

evo, vidis da je zumbul morao da pravi rang listu igraca sa najlepsim ocima da bi zakljucio o kome se radi

edit i opet je promasio, ima razliciti ukus od sf-a

Edited by dee jay
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...