Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Quote

 

Henrik Rodl chose 16 players, out of which 12 will represent Germany in the 2019 FIBA World Cup.

 

Ismet Akpinar, Danilo Barthel, Robin Benzing, Isaac Bonga, Niels Giffey, Karim Jallow, Maxi Kleber, Maodo Lo, Andreas Obst, Joshiko Saibou, Dennis Schroder, Daniel Theis, Johannes Thiemann, Johannes Voigtmann, Moritz Wagner and Paul Zipser.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nugetlija said:

Drummond se withdrawnisao

 

nikakva šteta za usa, veće ime nego korist, pogotovo na fiba prvenstvu

 

4 minutes ago, pepe sancez said:

Pise i Beret. On se svakako ne bi ni ubacio u 12. 

Ovo je vec epidemija i takav udar na instituciju prvenstva.

 

Zaboravih napisati i Herela.

 

koji herel?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Montrezl. Po sportandu.

 

on nije ni bio na spisku.

ima nekih igrača koji su tu zarad treninga, kao npr mitch lob, the blokness monster ali na onom spisku od 16-17 igrača za prvenstvo nisu bili

 

edit jedino ako je dodat u prethodnih par dana, nisam pratio

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nugetlija said:

 

Kako? Pa taj Drumond je all star igrač, nije valjda da su Plumi i Lopez bolji od njega. I Randle i Adebayor. Možda je samo Turner bolji od centara šta su ostali.

 

turner je bolji i u nba uslovima a pogotovo za fiba, tu nema dileme.

što se tiče ostalih, plumi po meni sa ovakvim protivnicima može sve što i drummond. brook lopez je (opet po meni) mnogo bitniji od drumma jer može da širi igru a može da cepa i dole

 

ok je drumm ali ništa specijalno, pogotovo kada su protivnici ionako atletski inferiorni

 

edit: recimo, po meni je mitch robinson već sada korisniji igrač od drummonda

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

on nije ni bio na spisku.

ima nekih igrača koji su tu zarad treninga, kao npr mitch lob, the blokness monster ali na onom spisku od 16-17 igrača za prvenstvo nisu bili

 

edit jedino ako je dodat u prethodnih par dana, nisam pratio

Ok je sve to. Sama ideja da ovoliki broj igraca odjavljuje USA reprezentaciju u kosarci i to sa priprema je za mene porazna. Sta sprecava recimo Grega da kaze ko vas jebe sad, npr. Jedan jebeni Herel otkazuje Gregu. Ili rukometas Dramond.

 

I ovaj Beret. Vjerovatno je shvatio da nece imati porciju lopti pa ide. Neka ode tako i iz Nju Jorka pa igra sa kumom iza kuce.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pepe sancez said:

Ok je sve to. Sama ideja da ovoliki broj igraca odjavljuje USA reprezentaciju u kosarci i to sa priprema je za mene porazna. Sta sprecava recimo Grega da kaze ko vas jebe sad, npr. Jedan jebeni Herel otkazuje Gregu. Ili rukometas Dramond.

 

I ovaj Beret. Vjerovatno je shvatio da nece imati porciju lopti pa ide. Neka ode tako i iz Nju Jorka pa igra sa kumom iza kuce.

 

nije nikakva novost da amere tangira iskljucivo olimpijada.

video sam dobru izjavu evana fourniera -da ne parafraziram evo citata

 

Quote

 

"Šta da kažem o tome? Oni unište konkurenciju svaku put. Šta bi ih motivisalo da dođu na Svetsko prvenstvo? Zašto bi ih bilo briga? Dok ih niko ne ispraši, oni neće biti motivisani", kazao je prvotimac Orlanda.

Na pitanje da li je krajnje vreme da Amerikanci budu svrgnuti sa trona, Furnije je odgovorio:

"Bilo bi lepo. Ipak, bez obzira što im ne dolaze prve zvezde, Amerikanci imaju snažan sastav".

 

 

u suštini, oni imaju prava na taj napuvan stav dok se ne dokaže suprotno

 

što se tiče barretta, pretpostavljam da mu je frka od starta nba sezone, nema to veze sa ulogom u timu, on je dobar lik i redovno igra za repku

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

nije nikakva novost da amere tangira iskljucivo olimpijada.

video sam dobru izjavu evana fourniera -da ne parafraziram evo citata

 

Ne sporim to. Sporim cinjenicu da neko stavi sebe na raspolaganje, prema njemu se prave planovi i zbrise. Pa cak i naknadno pristane i onda odustane. O cemu pricamo. Sto sad nasi NBA igraci ne bi otisli, a i iz svih drugih ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, pepe sancez said:

Ok je sve to. Sama ideja da ovoliki broj igraca odjavljuje USA reprezentaciju u kosarci i to sa priprema je za mene porazna. Sta sprecava recimo Grega da kaze ko vas jebe sad, npr. Jedan jebeni Herel otkazuje Gregu. Ili rukometas Dramond.

 

I ovaj Beret. Vjerovatno je shvatio da nece imati porciju lopti pa ide. Neka ode tako i iz Nju Jorka pa igra sa kumom iza kuce.

 

U potpunosti se slazem. Jos vise je porazno da je Pop objavio spisak igraca na koji racuna (sigurno nije sam otpisao LeBrona, Leonarda i ostale najbolje igrace) i onda mu jedan po jedan igrac sa tog spiska otkazuju kad im se ukaze potreba da to saopste.

 

On 7/23/2019 at 1:31 AM, goldberg said:

 

Bice tuzno za kosarku da ovi trecepozivci skupljeni zbrda - zdola dobiju najbolje reprezentacije sveta sa po 30 razlike.

 

Mozda me secanje vara, 2014. je pravljen tim za 2014-2016 i samo oni koji su bili na spisku kandidata za SP 2014 su bili u opticaju za OI 2016. Ovo sada je vrhunski bezobrazluk i besmislica, prvo, otkazuju jer hoce svi da se pojave na OI (zasto bi se iko pojavljivao sada samo da ga neki Harden ili Davis izgurao kada bude OI?), drugi, sto si naveo, ostra retorika sadasnjeg predsednika prema Kini i zaostreni odnosi, trece trebalo je prvo da odluce da li ce ili nece da igraju pa onda da objave spisak.

 

Treba i Greg da ih otera tamo gde treba da ih otera. Od svega na SP se najvise nadam da ce sto vise reprezentacija da bude egal sa njima, da se ne dozvoljava da se random 12 americkih igraca iz NBA klubova pojave i poigraju sa konkurencijom.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim moderno je zasipati Drumma fekalnim otpadom. Mozete pisati sta hocete, fakat ostaje da je decko najbolji ofanzivni skakac lige i jedan od najboljih blokera. Sa loptom sam ne moze da uradi nista, bez daljnjeg, ali mi ne potpuno nejasno kako moze njegov izostanak da se ne percipira kao udarac za team USA. Narocito kad se uzme u obzir koliko nas je unistavao upravo njihov off skok i nedostatak bilo kakvog odgovora na njihovu atletiku, te citava gomila 2nd chance poena koji su nam uvalili upravo kao direktan produkt toga.

 

U 2 finala kombinovano 33 skoka vise, ukupno 36 ofanzivnih, tj. 15 vise od nas, 35 2nd chance poena... 

 

Iskontrolisati to je za nas bas esencijalno i svakako, imo, glavni zadatak. Recimo da je to ono na sta mozemo da uticemo u najvecoj meri.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 ali mi ne potpuno nejasno kako moze njegov izostanak da se ne percipira kao udarac za team USA. Narocito kad se uzme u obzir koliko nas je unistavao upravo njihov off skok i nedostatak bilo kakvog odgovora na njihovu atletiku, te citava gomila 2nd chance poena koji su nam uvalili upravo kao direktan produkt toga.

 

drummond je vredniji protiv atletski jakih ekipa (čitaj : nba) 

u ovoj konkurenciji on je nadoknadiv.

 

bam ajdebajo i plumi mogu to da nadoknade

 

turnera ne možeš da nadoknadiš nakon odjavljivanja davisa, drummonda možeš. nije nikakvo fekalisanje reći da i manje atletski sposobni igrači mogu da urade njegov posao

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bek said:

Nismo daleko od uloge favorita u mecu sa SAD.

 

ma sigurno, još malo pa je sramota da se ne uzme tozla

sale se već (opet) obrukao

 

i posle treba nešto random narod da razume kada se na basketaškom topiku ovako rezonuje

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Ne postoji ni planeta ni dimenzija u kojoj Plumi moze atletski/skakacki nadoknaditi Drumma. Budimo ozbiljni.

 

postoji, zove se fiba world cup planeta. jedini igrač protiv koga će plumi na toj planeti i u tom segmentu biti inferioran je rudy gobert.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Amerikanci nemaju igrača u sastavu koji je kalibra Jokića. Sve ostalo je na njihovoj strani. 

 

Ne znam stvarno kakvi smo to favoriti. 

 

nemaju ni igrača kalibra đane pa ne vidim da neko grčku imenuje za favorita

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...