Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Just now, Golijat said:

 

Cek,nisam ispratio bas za dalje,jel se zna s kim se sastajemo ako (kada) prodjemo sledecu fazu tj nakon ove nove grupe sa spancima i portorikom? 

 

Da, sastajemo se sa prvim/drugim iz grupe koju ce igrati Argentina, Rusija, Venecuela i Poljska. Nakon toga u polufinalu izbegavamo Amere ako i mi i oni prodjemo kao prvi iz ovih grupa i mozemo da se sretnemo sa Francuzma/Litvancima/Australijancima

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Manu said:

Argentina i Rusija odigrali klasican hrkljus, Rusi nesposobni ofanzivno, Argentinici defanzivno, uz to je lopta celu poslednju cetvrtinu bila u rukama Kampaca. Bruka koliko se nama i Spancima otvorio prolaz u polufinale, mada se to znalo i nakon zreba.

Mislim da Italijani sa danasnjom igrom uopste nisu daleko od pobede protiv Spanije. Mada je cinjenica da jos nismo videli Spaniju u punom gasu, ali rekao bih da ce to biti neizvesnije nego sto smo mislili pre pocetka.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Mislim da Italijani sa danasnjom igrom uopste nisu daleko od pobede protiv Spanije. Mada je cinjenica da jos nismo videli Spaniju u punom gasu, ali rekao bih da ce to biti neizvesnije nego sto smo mislili pre pocetka.

 

Sta znam, nisam komentarisao nista na temi reprezentacije, ali imam utisak da smo danas svaki put spustajuci na post Raduljici i Jokicu mogli da izvucemo faul ili udvajanje, Spanci mogu istu stvar da rade sa Gasolom. Odigrali su danas Italijani ofanzivno bolje nego sto sam mislio da su sposobni, prijatno su me iznenadili protokom i skokom ali ce se to opet svesti na standardnu pricu za njih u poslednje vreme - mogu da dobiju ako im suteri polude. Doduse ako ponove partiju kao danasnju slazem se da sansa postoji.

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

Sta znam, nisam komentarisao nista na temi reprezentacije, ali imam utisak da smo danas svaki put spustajuci na post Raduljici i Jokicu mogli da izvucemo faul ili udvajanje, Spanci mogu istu stvar da rade sa Gasolom. Odigrali su danas Italijani ofanzivno bolje nego sto sam mislio da su sposobni, prijatno su me iznenadili protokom i skokom ali ce se to opet svesti na standardnu pricu za njih u poslednje vreme - mogu da dobiju ako im suteri polude. Doduse ako ponove partiju kao danasnju slazem se da sansa postoji.

Meni je igra Italijana totalna divljana, kad god smo stali na loptu, i malo pritisli odbranu lako smo isli preko 10 razlike.U igri ih je drzao samo ludacki sut za 3 poena, a mi smo igrali verovatno najslabiju utakmicu na prvenstvu, bez obzira na nedorasle protivnike u prva dva kola.Mislim da ce ih Spanija rutinirati, a za prljavo nadigravanje ipak Spanci imaju nenadjebivog Rudija😎

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Meni je igra Italijana totalna divljana, kad god smo stali na loptu, i malo pritisli odbranu lako smo isli preko 10 razlike.U igri ih je drzao samo ludacki sut za 3 poena, a mi smo igrali verovatno najslabiju utakmicu na prvenstvu, bez obzira na nedorasle protivnike u prva dva kola.Mislim da ce ih Spanija rutinirati, a za prljavo nadigravanje ipak Spanci imaju nenadjebivog Rudija😎

Italija na svakom prvenstvu ima jednu usersku partiju kad te unistavaju sa svih strana. Ako se secas Eurobasketa 2015 nesrecni dobitnik je upravo bila Spanija kada su im utrpali 105 poena.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bekrinjo said:

Prolazak u 16 najboljih

 

Azija 0/6

Afrika 0/5 

 

Američki kontinent 6/7

 

 

 

 

Biće zanimljivo videti ko će na OI iz Afrike. Nigerija igra sa Kinom i Obalom Slonovače, dok su Tunis i Angola u istoj grupi, pobednik tog meča će na Olimpijadu, ukoliko Kina pobedi Nigeriju. Jel se Australija se računa kao Azija, zar ne? Igrali su kvalifikacije sa njima

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

Biće zanimljivo videti ko će na OI iz Afrike. Nigerija igra sa Kinom i Obalom Slonovače, dok su Tunis i Angola u istoj grupi, pobednik tog meča će na Olimpijadu, ukoliko Kina pobedi Nigeriju. Jel se Australija se računa kao Azija, zar ne? Igrali su kvalifikacije sa njima

 

Za plasman na OI se AUS i NZL posmatraju kao deo Okeanije...

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2019 at 10:04 PM, drperce said:

Valjevo postalo republika?

 

On 9/3/2019 at 10:10 PM, Beonegro said:

:5 sati nakon tekme protiv mrljave Turske ruke prestale da mu se tresu dovoljno da otkuca nekoliko nesuvislih rečenica:

 

 

 

Duhoviti ste obojica 800. Kvalitetan humor 😁😁😁

 

 

On 9/4/2019 at 12:54 PM, McLeod said:

Vala bio solidan juce protiv Jordana, to mu je i neki nivo.

 

@uini diraju nam malog

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...