Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Argentina izgubila od Bahama 101-89 u kvalifikacijama za OI.

 

Reko sta je ovo, udjem na boxscore na Argentince prvo, ne igraju Laprovitola i Bolmaro al tu su Kampaco, Vildoza, Dek, Brusino, Delfino itd. reko sta im bi da izgube od Bahama... Udjem na boxscore Bahama kad za njih igraju Badi Hild, Deandre Ejton i Erik Gordon. 😱

  • Like 6
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

Argentina izgubila od Bahama 101-89 u kvalifikacijama za OI.

 

Reko sta je ovo, udjem na boxscore na Argentince prvo, ne igraju Laprovitola i Bolmaro al tu su Kampaco, Vildoza, Dek, Brusino, Delfino itd. reko sta im bi da izgube od Bahama... Udjem na boxscore Bahama kad za njih igraju Badi Hild, Deandre Ejton i Erik Gordon. 😱

 

Nama to govori da budemo oprezni sa Dominikanskom Republikom.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Nama to govori da budemo oprezni sa Dominikanskom Republikom.

 

Bahami su ipak solidno jaci jer imaju cak trojicu dvocifrenih Nba igraca od cega su dvojica blize 20 poena po mecu nego 10.

 

Dominakana ima Taunsa iz te kategorije i to je to. Duarte u Indiani imao 7-8ppg, sad je presao u Sakramento. Svakako ozbiljan igrac. Horford im ne igra. Imaju Delgada iz Karsijake kog sam gledao 2 puta i bas mi se dopao, mislim da moze u El bek ap centar da bude komotno. Sad je presao kod Alimpijevica u Besiktas. Imaju i Montera, bek iz spanske lige koji je bio jedan od najboljih skorera lige. Imaju i Feliza koji je plej u Huventudu solidan igrac i nista vise od toga. I imaju Lestera mladog beka koji je uglavnom grejao klupu u Golden Stejtu ove sezone i uglavnom igrao G ligu. Kacio sam ga kod nas na temi kad i Nba dostupne opcije na sg.

 

Svakako nisu za potecinjavnje jer imaju 2 Nba igraca od cega je jedan top zatim jednog iz G lige, 2 iz Evrokupa i jednog kao najboljeg strelca ACB lige, al je kratka rotacija kvalitetnih igraca da bi nam parirali ozbiljnije. Bukvalno imaju 6-7 igraca.

 

Jaci su od Porto Rika i Kine znacajno to je sigurno ali smo ipak mi solidno jaci na papiru sveukupno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja nemam pojma ni na koju foru on igra za Bahame, čovek rođen u Indijani i ceo život do NBA proveo tu.

Pa to ti je kao da si napisao na koju foru Lorenzo igra za Spaniju. Ali da, majka mu je sa Bahama, pa otud njegova zelja da igra za njih. Sto se tice pravnih stvari, FIBA ima pravilo da ne moze da se menja reprezentacija, ali isto tako i izuzetak od pravila koji manje vise potpada pod njihovu slobodnu procenu, pa je samim tim i pravilo sprdnja, kao i cela FIBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gabi Dek posle onako nezgodne povrede pocetkom maja igra za reprezentaciju sredinom avgusta. Karlos Delfino puni 41. godinu za koji dan. Apsolutni kraljevi. Steta sto nemaju cestitog visokog igraca godinama.

Edited by Geronimo
Slova, nepismen...
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...