Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Meni su dresovi sasvim ok, mada mi je garnitura iz prošle sezone još bolja jer je jednostavnija a ima sve što treba. Ali nebitno.

 

Ono što sam video na pripremnim utakmicama ukazuje na EL fenjer i klanje u ABA ligi za drugo mesto sa Budućnošću a naročito Cedevitom koja posle dužeg vremena ima vrlo respektabilan i širok roster. KKP da ugrozimo ili neku pometnju u EL da napravimo možemo samo ako i Adams i Nedović isporuče u gornjim granicama svojih mogućnosti i pri tome kliknu savršeno timski. 

 

Nisam znao da je Hassan imao operacije oba kolena. To je baš zabrinjavajuće. On bez atleticizma nema mnogo šta da ponudi iako nije baš najklasičnija cepanica koja samo kuca (mada mu je range isključivo u reketu, ima nešto bolje ruke od klasičnog prikucavača). 

 

Takođe, najveći upside u ovoj ekipi imaju Petrušev i Ilić (uz Adamsa za kog ni ne znamo koji mu je plafon), tako da ti momci moraju da igraju. Svi ostali su to što jesu, a to na oko nikako ne izgleda dovoljno. Od stranaca mi ipak najbesmislenije deluje Holland, ne znam šta on igra ni u odbrani ni u napadu. Bentil igra prema očekivanjima, on zavisi od procenta šuta za 3, ako on bude dobar biće podnošljiv u svojoj ulozi, ako bude kamenjario biće prava katastrofa jer on drugih opcija u napadu baš i nema. Čak i kad nazida nešto dole, vidi se da nema taj osećaj za horoge i fine radove pod obručem. 

 

Mi moramo nekako timski utegnuti odbranu inače će biti baš ružno. Mislim da imamo kapaciteta za to, ali to se najteže i najduže uigrava. 

 

Aj nek nam je sa srećom.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dresovi ko dresovi, imali smo i losije.

 

Mene vise brine sto su i cak i najpesimisticnije prognoze urusene, situacija je gora od prognozirane.

Bice ili fenjer ili tik do fenjera u EL i best case scenario finale adriatika.

A vamo price o nekoj licenci...

 

Samo kad vidis strucni stab, sve mozes da naslutis...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

:classic_biggrin:

 

Krenulo Srbovanje jer košarku nume.

1 minute ago, Losmi17 said:

Dresovi ko dresovi, imali smo i losije.

 

Mene vise brine sto su i cak i najpesimisticnije prognoze urusene, situacija je gora od prognozirane.

Bice ili fenjer ili tik do fenjera u EL i best case scenario finale adriatika.

A vamo price o nekoj licenci...

 

Samo kad vidis strucni stab, sve mozes da naslutis...

 

Plus ćemo nakon Boriše uspešno da upropastimo i Ilića. I posle "što ne dolaze mladi u Zvezdu?"...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Dresovi ko dresovi, imali smo i losije.

 

Mene vise brine sto su i cak i najpesimisticnije prognoze urusene, situacija je gora od prognozirane.

Bice ili fenjer ili tik do fenjera u EL i best case scenario finale adriatika.

A vamo price o nekoj licenci...

 

Samo kad vidis strucni stab, sve mozes da naslutis...

Inace smo vec godinama top8 ekipa

sto manje ocekujete to bolje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...