Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

11 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Jesam li upravo pročitao napravljenu paralelu izmedju Realovih Ljulja i Rodrigeza i večitog kapitena Lazića? 🤦‍♂️

Tako je procitao si. Posto sve relativizujete i okrecete da bi se zabavljali, nisam mislio po kvalitetu, nego po tome sto su oni isto tako trenutno potrebni Realu kao i Lazic Zvezdi. Zauzimaju mesta igracima koji bi im u ovom trenutku znacili mnogo vise, ali zato sto su legende kluba niko i ne pomislja da ih skloni. 

Tu smo gde smo i sto se pre pomirite sa tim, bice vam lakse. A uvek mozete ziveti u proslosti i u snovima.

Edited by VISOKOLETAC
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Tako je procitao si. Posto sve relativizujete i okrecete da bi se zabavljali, nisam mislio po kvalitetu, nego po tome sto su oni isto tako trenutno potrebni Realu kao i Lazic Zvezdi. Zauzimaju mesta igracima koji bi im u ovom trenutku znacili mnogo vise, ali zato sto su legende kluba niko i ne pomislja da ih skloni. 

Tu smo gde smo i sto se pre pomirite sa tim, bice vam lakse. A uvek mozete ziveti u proslosti i u snovima.


Lazić je mnogo dao Zvezdi, ali joj sada još toliko uzima. Da je pametan, povukao bi se odavno. Ljuj, Rodrigez i Rudi su i u ovim godinama izuzetno korisni Realu, tako da ti je poredjenje potpuno besmisleno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:


Lazić je mnogo dao Zvezdi, ali joj sada još toliko uzima. Da je pametan, povukao bi se odavno. Ljuj, Rodrigez i Rudi su i u ovim godinama izuzetno korisni Realu, tako da ti je poredjenje potpuno besmisleno. 

Retko koji stariji igrac sebi prizna da je vreme da se povuce i prepusti svoje mesto nekom mladjem. U ovakvim situacijama obicno je igrac taj koji se pita, iako je to nenormalno, ali jbg tako je. Lazic ce igrati dok god on to bude zeleo. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

šta znam, truleks mi je da budem pesimističan a sezona nije ni počela.

opet kažem, ako (a to je jedno golemo ako) adams uđe u dobar ritam i shodno tome skupi samopouzdanja, ne bih isključio da stvar klikne sa nedovićem a onda bi i ostatak rostera imao više smisla nego što sada izgleda.

Još veći truleks je da se zavaravamo i budemo slepi pored očiju. Ovo ne valja, na više mesta i ne liči da će vremenom biti bolje. Čak šta više kad dodje paklen ritam i porazi, biće sve teže.

 

Prošle sezone smo se mogli deliti na optimiste i pesimiste, jer je bilo materijala za to. Ove sezone očekujemo da nas coach Vlade i ovakav stručni štab , plej rookie i gosn. staklenac odvedu do visina, baš težak SF.

 

Okej, nije smak sveta da ne uzmemo sve titule ovaj put, ali je gorak ukus prodavanje magle zašto smo dosli dovde. Radonja je morao da ostane, ocigledno budzet nije sporan, barem na papiru. Videcemo u praksi.

Link to comment
Share on other sites

sta je tu je, ja ne mogu da komentarisem nesto sto ne znam

 

-> BuXLJpYIAAAeiLV?format=jpg&name=small

 

..sto se ostalog tice, najlakse je, aka linija manjeg otpora, biti pesimistican, jer imas u rezervi "rekao sam vam citate" a ako klikne sastav, svi otvaramo rakiju i niko se ne seca pesimizma.

 

oba priatupa su okej, ja biram da najpre vidim ekipu u tekmi za bodove pa da sudim, dal ovde nema bodeva.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LightWeight said:

Samo mogu da zamislim kakva bi reakcija bila kod nas da smo izgubili od Borca uz primljenih 90 poena, Huventuda 20 razlike nikad slabijeg Zenita 20 razlike Fuenlabrada skoro 20 razlike uz primljenih skoro 100 poena

Mislim da bi Jovanovic odavno bio bivsi trener 

30 razlike od Huventuda*

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

oba priatupa su okej, ja biram da najpre vidim ekipu u tekmi za bodove pa da sudim, dal ovde nema bodeva.

to je ok

ali ja opet ne vidim ni svrhu da nakon onakvog debakla juce, i generalno losih igara na ovim pripremama to i ne prokomentarisemo...realno kako izgleda

ono meni je ovo odlicno, puna podrska momcima, bice ovo sjajno, mi je bas nekako vredjanje zdravog razuma(ne kazem da ti to radis, pisem uopsteno), i prilici mi vise nekoj fan stranici ili zvanicnom glasilu kluba

ovo je diskusioni forum, pa valjda diskutujemo o aktuelnom trenutku kkcz

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma sve je jasno kao dan, mi nemamo vise sta da trazimo ni u ABA ligi, za Evroligu da ne pricam. Sebe smatram izuzetno subjektivnim kad je u pitanju Zvezda ali sada je toliko sve jasno da nema potrebe da se cimam, samo se vi ubedjujte i mastajte, Covic je po ko zna koji put u*rao motku samo sto ovog puta ne moze da mesetari po Jadranu i silji patku.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

sto se ostalog tice, najlakse je, aka linija manjeg otpora, biti pesimistican, jer imas u rezervi "rekao sam vam citate" a ako klikne sastav, svi otvaramo rakiju i niko se ne seca pesimizma.

Problem je što ovaj tim ima previše tih "ako" koji treba da se poklope, odnosno previše igrača koji sada djeluju kao da su u zemlji čuda treba da profunkcionišu da bi mogla da se stvori igra koja ima mjesta u EL. Dakle, previše neizvjesnosti, a na to trener koji je još najupitniji.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to je ok

ali ja opet ne vidim ni svrhu da nakon onakvog debakla juce, i generalno losih igara na ovim pripremama to i ne prokomentarisemo...realno kako izgleda

ono meni je ovo odlicno, puna podrska momcima, bice ovo sjajno, mi je bas nekako vredjanje zdravog razuma(ne kazem da ti to radis, pisem uopsteno), i prilici mi vise nekoj fan stranici ili zvanicnom glasilu kluba

ovo je diskusioni forum, pa valjda diskutujemo o aktuelnom trenutku kkcz

 

 

sve lepo zboris, samo, ja nisam primetio upise slepog optimizma "bice ovo doyaya" osim par rukija ciji opus ne poznajem pa ih ne racunam.

2 minutes ago, quentin said:

Problem je što ovaj tim ima previše tih "ako" koji treba da se poklope, odnosno previše igrača koji sada djeluju kao da su u zemlji čuda treba da profunkcionišu da bi mogla da se stvori igra koja ima mjesta u EL. Dakle, previše neizvjesnosti, a na to trener koji je još najupitniji.

 

trener je kljucna enigma ali sam sastav ja ne vidim kao problem, dok se ne pokaze suprotno.

 

treba strpljenja a to nije po meni slepi optimizam, vec neka realnost (takca kakva je).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ne ponudi mu se ugovor. Moze i tako, samo ne znam u kom se to klubu tako radi, a da ne ispadne klub odvratan (Real jos drzi Ljulja i Rodrigeza i ako njima oni trebaju kao Lazic nama).

 

Ljulj i Rodrigez su igrajući u Realu bili MVP-jevi Evrolige, Lazić je i u prajmu bio role player, a prajm mu je prošao pre 4-5 sezona. Znači oni su dali Realu neuporedivo više nego Lazić Zvezdi, a zahvaljujući skilu koji poseduju su i sada  značajno upotrebljiviji od njega. 

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ja sam pitao sta sa njim sada uraditi? Jos ima ugovor.

 

Ima kada smo mu letos dali novi dvogodišnji... Šta sada uraditi? Može za početak da bude van 12 kada se Nedović vrati, da se makar malo bolje rasporedi ovo čime raspolažemo.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ivanovic je kombo i to je igrao i u Buducnosti i kod nas. U vecem delu na poziciji pleja, ali cesto i kao dvojka.

 

Ivanović je fizički i atletski inferioran i za PG, a nema ni neku vrednost u igri bez lopte - to za mene nije kombo bek. Budućnost je igrala sa dva pleja, kao što je i npr. reprezentacija/Virtus sa Markovićem i Teodosićem, to ne znači da je neko od njih dvojice kombo bek - zapravo su obojica čisti plejmejkeri, samo kompatibilni.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Nisam rekao kog su kvaliteta centri, nego da nije bitno koliko ih je, jer mozes imati rotaciju. Inace niko se nije bunio kada su dovedeni Martin i Petrusev(mozda su malo zbog njega). 

 

Rotacija sa 4 centra je besmislena uvek i svuda, a posebno u današnjoj košarci u kojoj se sve više igra sa nižim i pokretljivijim petorkama. Mislio sam da je svetsko prvenstvo 2019. i Đorđevićev eksperiment sa Raduljicom, Bobijem, Jokićem i Milutinovim poslednji put da tako nešto gledam, al' sam se očigledno zajebao.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Petrusev je trenutno povredjen. Ko kaze da nece igrati? 

 

Možda će i igrati, što opet znači da će neko drugi biti višak... Neko drugi - Mitrović.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Nismo se razumeli, ja rekoh videti da li se racuna ili ne na Ilica. Ja sam za to da se racuna, ali ako ne, sta treba, da igramo sa jednom 4 sezonu?

 

Smatram da ne može da se ne računa na Ilića, pošto on nije više tinejdžer, niti neka FMP vedeta koja igra za 50k, a nije ni neka mačka u džaku sa koledža od koje nismo sigurni šta da očekujemo. Dečko ima pune 22 godine i odličnu sezonu iza sebe u ligi koju i mi igramo, valjda smo znali šta sa njim dobijamo, zašto ga dovodimo i valjda nam neće propasti sezona zbog njegovih 10-15 mpg.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ni ovde se nismo razumeli. Posto je ovde hajka na Adamsa. Moje pitanje je i sta sad? Cekati ga ili ne? I ja sam za to da se saceka

 

Slažem se, ja bih mu dao bar 15 takmičarskih utakmica pa onda pravio analizu šta dalje.

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Stef Jovic nije bivsi igrac, nego je sklon povredama kao i Nedovic, a cini mi se da jedino za njega imamo novce ako silbujemo Adamsa.

 

 Jović je prošle sezone odigrao ukupno 9 utakmica, a pretprošle 11, ima 32 godine... Ne bih to nikako poredio sa Nedovićem koji je prošle sezone odigrao 50+ utakmica i od koga se ipak može očekivati da odigra bar 60-70% mečeva, to Jović u ovoj fazi karijere ne može nikako.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...