Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Sam B said:

 

Po tome sto ce uvek neko drugi na kratkorocnom ugovoru da igra ispred njega i onda cemo da ga skartiramo kao Borisu kad vec ne bude trunke zivota u njemu.

 

nije bas najzgodnije izvlaciti zakljucke na osnovu situacije sa borisom, posto se nasiroko pisalo na temu.

 

ja sam npr bio ubedjen letos da je ovo ground zero sezona za ilica i da se tek od sledece moze ocekivati vazna uloga u sastavu, osim ako nesto bas neplanirano poludi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nije bas najzgodnije izvlaciti zakljucke na osnovu situacije sa borisom, posto se nasiroko pisalo na temu.

 

ja sam npr bio ubedjen letos da je ovo ground zero sezona za ilica i da se tek od sledece moze ocekivati vazna uloga u sastavu, osim ako nesto bas neplanirano poludi.

 

 

 

Da smo doveli Singltona 100% bih se složio sa tobom, ali da Bentil bude ispred njega nema nikakve logike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sam B said:

 

Da smo doveli Singltona 100% bih se složio sa tobom, ali da Bentil bude ispred njega nema nikakve logike.

 

lik koji ima trogodisnje iskustvo evrolige sa panatinaikosom i armanijem, nema nikakve logike da bude ispred 22ogodisnjaka ciji ceo CV staje u igranje za igokeu?

 

kontam da zamisljas kako dalibor odvaljuje bentila na treninzima kao bo kruz ali mafija na celu sa pokojnim borom stankovicem ga sprecava da igra na tekmama.

polako, jasno je bilo u startu da je dalibor ilic decko koji je planiran da se polako uvodi, ja sam ocekivao i bentila i whitea pre njega ali evo aarona su skartirali i platili sta treba, tako da nije drama. bice prilike.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa Bentil i treba da bude ispred Ilića u rotaciji barem dok se ne ispostavi da je glorifikovani nemač pojma sa EL reputacijom. Problem je što i Lazarević jede minute na 4 pa Iliću ostaju samo mrvice. Međutim, o Ilićevom statusu je stvarno glupo pričati a da sezona još nije počela, tek oko nove godine će biti jasnije koja je njegova uloga.

 

Meni je zlo što Bentil može da igra i košarku svog života a to nama ne menja bogznašta. Sa Adamsom je druga priča, od njega baš mnogo zavisi da li će biti rekreativo PG iz Australijske lige, EL klasa koju će sledeće sezone uzeti neki Makabi ili nešto između. Sve je moguće jer ga na ovom nivou nikad nismo gledali a makar na papiru ima ozbiljan plafon.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

lik koji ima trogodisnje iskustvo evrolige sa panatinaikosom i armanijem, nema nikakve logike da bude ispred 22ogodisnjaka ciji ceo CV staje u igranje za igokeu?

 

kontam da zamisljas kako dalibor odvaljuje bentila na treninzima kao bo kruz ali mafija na celu sa pokojnim borom stankovicem ga sprecava da igra na tekmama.

polako, jasno je bilo u startu da je dalibor ilic decko koji je planiran da se polako uvodi, ja sam ocekivao i bentila i whitea pre njega ali evo aarona su skartirali i platili sta treba, tako da nije drama. bice prilike.

 

Ocigledno je da može imati sto godina iskustva, dečko ne ume, odnosno to što on igra nama ne donosi prednost. Lik je jak kao bik a beži od reketa, odbranu neće ili ne ume da igra, ne znam šta bi on to doneo ekstra što ne može Dalibor.

 

Ne zamišljam ništa, iskreno, samo gledam šta ko pruža. Nama ne trebaju crnci zbog boje kože već da bi unapredili igru i da bi naši klinci učili od njih. Singlton ima prednost, ali po meni Bentil treba dosta da se bori da bi dobio jaču minutažu od Dalibora.

Slažem se da se Dalibor treba uvoditi polako, ali zašto bi Bentil imao default prednost, šta je to toliko pokazao?

 

EDIT: Bentil ima mnogo jači CV od toga šta zapravo ume. To je moglo da prođe u Armaniju jer oni imaju gomilu vanzemaljaca, ali nama kao startna četvorka treba ili neko mnogo bolji ili da bar razvijamo Ilića.

Edited by Sam B
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Ocigledno je da može imati sto godina iskustva, dečko ne ume, odnosno to što on igra nama ne donosi prednost. Lik je jak kao bik a beži od reketa, odbranu neće ili ne ume da igra, ne znam šta bi on to doneo ekstra što ne može Dalibor.

 

pricas napamet, kao da citas upise drugih forumasa pa generises neko prosecno misljenje.

ja nisam gledao bentila osim slucajno protiv zvezde ali mi je trebalo sat vremena na youtubeu da razumem kakav je igrac

 

ume da igra odbranu, i jedan na jedan i kolektivnu - ukoliko trener zna sta radi. ume te dve stvari u napadu i to je to.

 

sad mozes da mi ispricas i sta dalibor ilic zna osim atletike i nadamo se visokog plafona? evo ziv nisam da cujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

sad mozes da mi ispricas i sta dalibor ilic zna osim atletike i nadamo se visokog plafona? evo ziv nisam da cujem.

 

Dalibor je ekstremno koristan igrač za tim. Ne troši lopte, a s obzirom da igra na poziciji 4, to mu i nije zadatak. Prisutan je i na defanzivnom i na ofanzivnom skoku, i ima priličan potencijal da bude defanzivna zver ako se bude dobro razvijao. Poenter nije nikad bio, a s obzirom na to da je imao nekoliko utakmica sa indeksom preko 40 u prošloj sezoni, a sve to kao neko ko nije poenter, jasno je da je čovek opasno koristan za tim.

 

Ja sam Bentila gledao. Čovek je sličan Johny OBrajantu po stilu igre. Izuzetno jak, atleta, ali konstantno ili komplikuje ili ima lošu selekciju šuta (tu je Obrajant bio još gori priznajem). Bentil nije usmeravan pravilno, očigledno, i odličan je kao igrač uloge kada pored njega imaš igrače kakve je Armani imao i onda ubaci Bentila na po pet minuta da proba da ti sjebe koncepciju šutem za tri. Ali da igra 25-30 minuta to nikako.

 

Ja nemam ništa protiv Bentila ali zašto da ima default prednost. Neka se bori za minute. Opasno je da trener tek tako nekome garantuje minute, kakvu god karijeru imao, nije nama došao Dankan pa da se klanjamo.

 

EDIT: Aj ovako da ga simplifikujemo, koja je poenta dovođenja Ilića? Da sedi na klupi? Kakav god da je plan on mora da igra, bilo to 10, 15 ili 20 minuta, to po zasluzi, ali da vrti peškirom nikako nije interes. 

Edited by Sam B
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

otkud Ti znas da bentil ima default prednost? gore opisujes sta bi dalibor mogao biti, osim sto je danas prisutan u def i off skoku a ostalo je sve projekcija buducnosti.

beograd je takva trac-carsija, da bi mene, koji nema veze sa klubom, neko probudio u pola2 ujutru da mi kaze kako dalibor delje na treninzima ali glupi trener drzi bentila 30mins.

 

kao sto rekoh, polako. ne treba na daliboru da se lomi ova sezona, vec na nedovicu, adamsu, hasanu, bentilu i mvp dobricu i ajde pefiju.

 

petrusev i ilic treba da budu postedjeni ocekivanja i obaveznog isporucivanja, ako imamo dve daske u glavi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

otkud Ti znas da bentil ima default prednost?

 

Tako deluje po pripremnim utakmicama.

3 minutes ago, uini said:

gore opisujes sta bi dalibor mogao biti, osim sto je danas prisutan u def i off skoku a ostalo je sve projekcija buducnosti.

 

Za razliku od Bentila koji je udario u maksimum i ne može bolje. To je pitanje strategije kluba. Da smo doveli nekog stvarno dobrog igrača na 4 ne bih potezao ovo pitanje ali ovako...MEH...

 

5 minutes ago, uini said:

kao sto rekoh, polako. ne treba na daliboru da se lomi ova sezona, vec na nedovicu, adamsu, hasanu, bentilu i mvp dobricu i ajde pefiju.

 

Gde si ti video da sam ja napisao da treba da se lomi na Daliboru? Ne, rekao sam da treba Daliboru da se pruži šansa da igra na najvišem nivou, jer za njega ti je jasno kad zasere zašto je tako, a kad neko od 27 godina i dalje ne zna, male su šanse da će se popraviti.

 

6 minutes ago, uini said:

petrusev i ilic treba da budu postedjeni ocekivanja i obaveznog isporucivanja, ako imamo dve daske u glavi.

 

Sa ovim se slažem, treba im i davati minute i ne pritiskati ih mnogo jer to su naši momci koji jesu interes Zvezde da ih razvija. Kad se već uzima novac iz budžeta neka se daje našim igračima da napreduju. Videli smo i sami da neće Turci tek tako davati minute Petruševu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Po cemu je Ilic novi Borisa, osim sto su ista pozicija igra im nema nikakvu dodirnu tacku?

Generalno je u Igokei bio kao klinac kome kada ide igra,kada ne ide gasi Sony i tera drugare kuci.Cesto lad vidi da je mec "izgubljen"zna da padne prilicno.ALI Borisa je na blokadu Feneru i Udou za pobedu ispratio kao paljenje tva.Bez emocija.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

A vamo price o nekoj licenci...

 

Samo kad vidis strucni stab, sve mozes da naslutis...

Zna li se na koliko sezona je KKP dobio pozivnicu? Mislim da je nase proslo dok KKP ne udje u neki finansijski problem. A to moze da potraje....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Sam B said:

 

Tako deluje po pripremnim utakmicama.

 

Za razliku od Bentila koji je udario u maksimum i ne može bolje. To je pitanje strategije kluba. Da smo doveli nekog stvarno dobrog igrača na 4 ne bih potezao ovo pitanje ali ovako...MEH...

 

 

Gde si ti video da sam ja napisao da treba da se lomi na Daliboru? Ne, rekao sam da treba Daliboru da se pruži šansa da igra na najvišem nivou, jer za njega ti je jasno kad zasere zašto je tako, a kad neko od 27 godina i dalje ne zna, male su šanse da će se popraviti.

 

 

Sa ovim se slažem, treba im i davati minute i ne pritiskati ih mnogo jer to su naši momci koji jesu interes Zvezde da ih razvija. Kad se već uzima novac iz budžeta neka se daje našim igračima da napreduju. Videli smo i sami da neće Turci tek tako davati minute Petruševu.

 

ne znam sta da ti kazem na sve ovo.

da smo negde u decembru, bentil igra lose a dalibor dobija 5mins, imalo bi smisla.

 

medjutim, mi smo odigrali valjda tri pripremne tekme i ti vec znas da bentil nema pojma a da dalibor treba da igra.

 

uzorak je nikakav. mozda si ti zaista u pravu ali to nije zato sto si mogao nesto da vidis, vec si na slepo odabrao stav, pa imas 50% verovatnoce da tako i ispadne.

 

mene stvarno zamara da potrosim 5x postova da bih ovako nesto napisao, ubuduce cu samo da se zajebavam kada se ovakvi upisi pojave, pa ko se uvredi, uvredio se jbga.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...