Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

39 minutes ago, Miki28 said:

@Kooineeperk taj pas je od Nedovica. Djeca sa dresom Kuzmica su njegova djeca i zena a sa Lazicevim su njegova djeca. Dobrica ne znam, pretpostavljam Kobra brother

Prepoznao sam Kuzmicevu zenu (odnosno zakljucio da je to ona jer znam da je tamnoputa) a i znam da Lazic ima dve cerke... "kumu" bas i nisam prepoznao a kamoli Kobru 😄 

 

Da je kojim slucajem Stimac u timu, njegovog sina bih prepoznao na keca - isti on samo mini verzija 🙂 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, srlepajce said:

 

Na 1:15 ova scena sa slike i vidi se Vlada Jovanovic 

 

37 minutes ago, drakon1 said:

Mislim da ima i jos jedan snimak kada on ulazi ili na pocetku utakmice ili u poluvremenu kada se samo smeska i ide prema klupi. Ovo ovde je jos presao iskusno-provokatorski na drugu stranu terena preko puta timske klupe. Meni simpa.

 

Ovakve stvari su lepota navijackog repertoara. A ne baklje u hali i bacanje istih na drugu tribinu ili teren, bacanje kojekakvih predmeta, vredjanje na nacionalnoj, verskoj, i svakako i medicinskoj osnovi (ne znam kako bih to drugacije nazvao) i slicno. 

 

Ovo, kad se proziva protivnik na simpaticne nacine je skroz ok.  

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Inače ne volim te maskirne varijante dresova, tipa Uniks, ali ja uopšte nisam provalio da je ovaj naš jednobojni maskirna varijanta. Nekako mislim da je to u oku posmatrača. Ne mora da se percipira kao maskirni dres.  

Meni crveni grmi, kupujem dres posle dugo vremena

Link to comment
Share on other sites

Brate mili, dresovi su totalni instagram influenser style, ocekujem da kuma u izlasku odradi jednu promociju  u nekom Lafayettu ili slicno uz minic i stikle visine 20cm i debljine penisa vilinog konjica😎

Doduse, posto ce sezona biti cirkus, verovatno je i odežda adekvatna😀

Ili sam ja naprosto matori prdonja🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Ma sprdam se bre Miki.Pa voleo bih da bude odlicna igra.Samo kazem sta bi pre voleo.Neka dresovi budu i najlosiji samo da je igra ok.

Bice i lijepe igre i velikih pobjeda ali i obrnuto, lose igre i teskih poraza. 

Ostali smo bez stuba u vidu trenera, normalno je da ce biti oscilacija ali ce biti bitno da se vidi napredak, da se uci iz gresaka i da rastemo kao tim iz meca u mec.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...