Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 hours ago, Ridji said:

Ako Kuzmić ostane u rosteru ne znam da l će preživeti :classic_biggrin:

 

Ali kada je dotle došlo da ja priželjkujem ostanak Kuza kao trećeg centra samo da Čokara prestane da preti sa Zokijem. A sad će potpisom Petruševa (čitaj: impulsivna kupovina i crowd pleaser) da nam zamaže oči dok ovaj izigrava zakrpu još jednu sezonu a za to vreme nam skakutavog Hasana i hrabrog Luku drobe mečke pod košem.

Tu nam ostaje nada da će Dalibor umeti da uleti u ulogu korektora...ako ga već zduvamo za Singltona.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Clash said:

Ne znam sto spominjes Rakocevica, on nije bas bio glue guy u timovima gde je igrao, naprotiv bio je poznat po teskom karakteru.

Ne verujem da bi on nesto tu doneo ni sto se tice znanja ni autoriteta, naprotiv. 

 

Poznatiji kao Razjedinitelj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1945 said:

 

Ja kad sam bio mladji dok sam igrao kosarku sam predlozio treneru da 4 igraca se uhvate u kolo oko jednog i samo da mu ciste put snagom do kosa dok on dribla u sredini i sutne negde sa slobodnog bacanja. 😄

 

Znaci ne ni za ruke medjusobno odnosno sake vec laktovima oko bicepsa kao sto se i desava centrima na niskom postu dok se bore za poziciju.

 

Ni od trenera ni od sudije nisam dobio neko konkretnije objasnjenje koliko se secam vec samo da je to povreda pravila.

 

 

Meni ova situacija zvuči kao klasično pomeranje bloka, znači faul u napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek se je krpilo i krpice se idalje,svakako po meni dosta vrliki upgrade na centarsku liniju od prosle godine,svaka cast njima ali nam je 2 meseca pre kraja sezone centra igrao univerzalac DeDa,nekad nije mogao niko da zagradi pod kosem,Hassan je dobar rebounder kako u napadu tako i u odbrani,moze se lepo upariti ova trenutna centraska linija da jedan drugom upotpunjuju praznine,kod oboje(Hassana,Petruseva) duva ponegde.

Link to comment
Share on other sites

Šteta što je Luka volšebno izgubio šut (i nema šanse da se seti gde ga je izgubio), jer bi bio extra 4/5 opcija. Ovako, biće treća opcija na 5, eventualno u nekoj small ball varijanti možda i više korišćen uz Hasana, mada je i Petrušev dosta pokretan za svoju visinu. Kažem šteta, jer njegov IQ je mnogo pomogao protiv mnogo jačih centara, kada je Kuz (a to je bilo često) bio u potpunom kanalu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Šteta što je Luka volšebno izgubio šut (i nema šanse da se seti gde ga je izgubio), jer bi bio extra 4/5 opcija. Ovako, biće treća opcija na 5, eventualno u nekoj small ball varijanti možda i više korišćen uz Hasana, mada je i Petrušev dosta pokretan za svoju visinu. Kažem šteta, jer njegov IQ je mnogo pomogao protiv mnogo jačih centara, kada je Kuz (a to je bilo često) bio u potpunom kanalu. 

Luka je izgubio sut u Americi kad mu je neko menjao izbacaj,mislim da je ovde pisana ta informacija vec dosta puta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gde je zapelo sa igracem Valensije?😂

Just now, berti said:

Razumem da neko nema sut, to je ok. Ali, da imas sut, pa da ga izgubis je bas cudno. Mitar sada ni na zagrevanju kada je sam ne pogadja.

Vexi deo je tu u psihi ja mislim

Link to comment
Share on other sites

Luka je karijerno na jedva 20 posto suta za tri poena, dakle nabadao je svaku petu trojku.

Mit je da je on nekad imao sut pa izgubio, najvise zbog one nesrecne utakmice protiv Galate kada je pogodio sve sto je bacio.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nini3112 said:

Hassan je dobar rebounder kako u napadu tako i u odbrani

 

U napadu da, u odbrani uopšte nije dobar rebounder... Kao uostalom i velika većina tih undersized atletskih petica. Tu ćemo potencijalno imati problem bez Kuzmića, kao i u odbrani protiv raznih Tavaresa, Fala, Kumađea i sličnih. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje: Juce je potpisan samo petrusev ili jos neko? B92 govori i o Napieru... Gde je Singleton, dolazi li Teo? Ovde se govori da su i Napier i Singleton done deal. Zasto se to ne ozvanicava onda? Koja je fora s tim čekalicama?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Pitanje: Juce je potpisan samo petrusev ili jos neko? B92 govori i o Napieru... Gde je Singleton, dolazi li Teo? Ovde se govori da su i Napier i Singleton done deal. Zasto se to ne ozvanicava onda? Koja je fora s tim čekalicama?

 

Patkometrija, probably.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Pitanje: Juce je potpisan samo petrusev ili jos neko? B92 govori i o Napieru... Gde je Singleton, dolazi li Teo? Ovde se govori da su i Napier i Singleton done deal. Zasto se to ne ozvanicava onda? Koja je fora s tim čekalicama?

Na Ilica smo cekali mesec dana, valjda marketinski trik zbog sezonskih.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, drakon1 said:

Pitanje: Juce je potpisan samo petrusev ili jos neko? B92 govori i o Napieru... Gde je Singleton, dolazi li Teo? Ovde se govori da su i Napier i Singleton done deal. Zasto se to ne ozvanicava onda? Koja je fora s tim čekalicama?

Krčka se tako ispadne bolji ručak😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drakon1 said:

Pitanje: Juce je potpisan samo petrusev ili jos neko? B92 govori i o Napieru... Gde je Singleton, dolazi li Teo? Ovde se govori da su i Napier i Singleton done deal. Zasto se to ne ozvanicava onda? Koja je fora s tim čekalicama?

 

3 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Patkometrija, probably.

 

ja volim da mislim kako dogovore sve sa igračem i onda čova ima 72h do 7 dana da nađe novac.

i onda kreće u akciju i doživljava mnoge dogodovštine a usput svrati na tv par puta

 

soundtrack

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...