Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, StiviKivi said:

Piše na zvaničnom sajtu da je ugovor za narednu sezonu. Tako da je jednogodišnji vrlo verovatno 

Pise "igrace sledece sezone" ili tako neka tupava formulacija, pa sad se nagadja da li ima tog +1 ili ne...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Sta li je kvrcnulo u glavi mamlazu da ovakav scenario napravi sprovede. Radonji da kaze da nema pomoci ni dinara, da Holins ode, da svi pomisle da  je rasulo opste, pa da onda krene obrt.

Ludilo u kombinaciji sa sujetom....

 

Nemam više lajkova...

 

Upravo ovo boldovano.

 

Mora Čoks da dokaže Urbi et orbi da je on Cezar i niko drugi. I zato se sada ide va banque.

 

Suštinski ono što bi bilo najbolje za Zvezdu je da se angažuje neko ko će dobiti status Aurige, stalno Čovkinsa pratiti u stopu i neprestano mu šaputati na uho "Memento mori".

Edited by Laki21
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

,,četrespeta'' sad sipa absent za vrat...dok sa terase baca topovske udare.

ona analiza stanja na bekovima u EL ekipama je bila bombona...kakva Baskonia...?

Šabaz ganci kao vrata.

 

Meni je ipak hit dana sto nam se vratio Wingwalker, velkom bek matori, falio je tvoj Monti Pajton stajl humor😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Laki21 said:

 

Nemam više lajkova...

 

Upravo ovo boldovano.

 

Mora Čoks da dokaže Urbi et orbi da je on Cezar i niko drugi. I zato se sada ide va banque.

 

Suštinski ono što bi bilo najbolje za Zvezdu je da se angažuje neko ko će dobiti status Aurige, stalno Čovkinsa pratiti u stopu i neprestano mu šaputati uho "Memento mori".

A sto, gde je problem? Ako potrosimo previse, fuzionisacemo se sa nekom Megom i picimo dalje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Shabaz, Markovic, Ivanovic 

Nedovic, Teodosic 

Guduric, Holland 

Singleton, Ilic 

Hasan, Petrusev, Luka 

 

Znaci to bi otp moglo ovako da izgleda ako se ostvare svi gazdini vlazni snovi

 

Gde cemo sa Dobricem, Lazicem i Lazarevicem?  

Za Dobrica i Lazarevica greota a Lazic je mogao vec da bude u steucnom stabu

 

Taman nam treba trener pivotmena😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Offtopic, razmisljam nesto - nedostajalo mi je naganjanje sa komsijama, pa makar u tome ko je vece kapitalce ulovio i uvalio se u gori BAT. Ono rivalstvo sa Buducnoscu je grdno, al nije to to, nekako je novokomponovano, ko oni lavovi ispred gastarbajterskih kuca. Ovo - komsije prikacene na drzavnu sisu - je dobro poznat protivnik u novom ruhu, gde potencijalna pobeda ima jos vise drazi. I potajno se nadam da uprkos potpunom deficitu odbrane i trenera mozemo da ih osujetimo i ove godine. Sa najboljim trenerom kojeg su ikad imali i najskupljim timom koji su ikada imali, biranim bez ustezanja...

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

I šta kažete, skupi čarteri i kasvetan doktor da se pronadju… 
Kakvi mufljuzi i manipulatori vladaju

Negde je moralo da se uštedi za crne dane kad bahati komšija krene u kupovini da imamo i mi "novce za trku"  da se pitali radonja i kalina ono bi pare spičkali na čartere i doktore a od pojačanja dobili bi eventualno Dalibora.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Micko81 said:

E sad mi toliko krivo sto je otisao Kalina

Ја сам чуо да је ушло 10 милки кад је отишао Радоњић. Претио је оптшти колапс. Неко се смиловао. Тако иде једна прича. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Casaubon said:

Offtopic, razmisljam nesto - nedostajalo mi je naganjanje sa komsijama, pa makar u tome ko je vece kapitalce ulovio i uvalio se u gori BAT. Ono rivalstvo sa Buducnoscu je grdno, al nije to to, nekako je novokomponovano, ko oni lavovi ispred gastarbajterskih kuca. Ovo - komsije prikacene na drzavnu sisu - je dobro poznat protivnik u novom ruhu, gde potencijalna pobeda ima jos vise drazi. I potajno se nadam da uprkos potpunom deficitu odbrane i trenera mozemo da ih osujetimo i ove godine. Sa najboljim trenerom kojeg su ikad imali i najskupljim timom koji su ikada imali, biranim bez ustezanja...

Po meni nije im ovo najbolji trener,a imali su i bolji tim.Najbolje bi voleo da ih vidim na Novom groblju ako ces iskreno.

17 minutes ago, suptil said:

Ја сам чуо да је ушло 10 милки кад је отишао Радоњић. Претио је оптшти колапс. Неко се смиловао. Тако иде једна прича. 

Tu je Radonja,spasio ga je onaj njegov cuko Rex.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Placebo Lone star said:

Po meni nije im ovo najbolji trener,a imali su i bolji tim.Najbolje bi voleo da ih vidim na Novom groblju ako ces iskreno.

Verovatno si u pravu po sve tri stavke - ipak da si dao komsijskim navijacima da biraju bilo kog trenera na svetu da ih vodi, bio bi to Obradovic. I taj isti trener je odabrao ovaj tim bez ikakvih ogranicenja - tako da iz komsijskog ugla sumnjam da je ikako moglo bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...