Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

 

ja volim da mislim kako dogovore sve sa igračem i onda čova ima 72h do 7 dana da nađe novac.

i onda kreće u akciju i doživljava mnoge dogodovštine a usput svrati na tv par puta

 

soundtrack

 

 

 

Tu mi bolje pase neki Benny Hill feat. Mr. Bean vibe, kao i za celu trenutnu situaciju u klubu.

 

Link to comment
Share on other sites

Cime biste se onda bavili ako se sve objavi zvanicno? Pa polako ljudi…

 

Zar nije Papapetru Ostojino pojacanje?

Nista me ne bi vise ostavilo bez teksta od njih, ali blago bih bio iznenadjen ako ce da dovedu jos neko kapitalno pojacanje. Zaista ne vidim gde ce ga. Da, fali im plejmejker ali ne vidim da imaju mesta za njega kad su ovako skrojili ekipu, jedino neki shilbing.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Casaubon said:

Ben Bentil? Otkud sad on...

https://sportklub.rs/kosarka/euroleague/sk-zvezda-dovodi-bena-bentila/

Stvarno ne znam sta da mislim o ovom pojacanju.

 

Hm, Ben je dosta napredovao. To bi bilo solidno pojacanje.

Ali sve sto vise razmisljam o Singltonu, sve vise sam za. Ozbiljan je on prljavac, obavlja gomilu stvari koje se ne vide. Svakom pobednickom timu on treba.

Pritom nije da ne moze da zatrpa protivnika.

 

Edit- ako je ovo tacno, nema nista od Singltona, ujedno i veliki fejl insajdera. Ili su neki samo u Nebojsinoj sluzbi.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

Hm, priželjkivali smo ga ja i kankunen ali tad nije bio aktuelan Singlton. 

 

Ako je ovo tačno onda insajderi gube svaki mogući kredibilitet jer danima slušamo o završenim igračima. 

Mozda je to sve igra insajdera jer ocigledno neki portali prate forum i ostale insajdere. Kazu jedno ime, mi pricamo o tome, oni prenesua ustvari se pregovara sa drugim. Bar ja to tako vidim. 😁

Link to comment
Share on other sites

Ja rekoh neki dan, malo cu se ponoviti: mnogo ga gledao, nista video nisam, malo od svega ume, nista specijalno ne radi.

ako je umesto Singletona-nije dobro

ako nije-ne znam sta ce nam

 

mozda sk pise bezveze obzirom da u svakom tekstu provuku da nas je pojacao Dzon Holden

 

evo i Mozzart znaci ne pisu bezveze

Edited by bosMan_jr
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Mozda je to sve igra insajdera jer ocigledno neki portali prate forum i ostale insajdere. Kazu jedno ime, mi pricamo o tome, oni prenesua ustvari se pregovara sa drugim. Bar ja to tako vidim. 😁

Ovo za Raduljicu i Nikolica je okej jer je dosao Petrusev, ali izbaciti za Singltona i dovesti Bentila je igranje sa zivcima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...