Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

22 minutes ago, Don Radonja said:

Pisi slobodno i sa odmora. 😄

 

Ono na ne nekoj plazi ispijas sok i kuckas ovde. :))

Nisam jos uvek otisao prolongiralo se jos koji dan, ne brini se ti za mene, nego daj napisi nesto u vezi prelaznog roka ovde neko svoje misljenje nisam primetio nista osim gifova koji su se vec vrteli 100 puta na forumu i sto ostavljas nepotrebne komentare na temi i na ironican nacin koristis informacije koje ti da neko iz privatnog zivota.

 

Valjda da se pokupi par reakcija. :))

 

Prozivanje upisa duzine posta ili merenje svake reci koju napisem=5 do 10 reakcija istih ljudi, tako da svima kojima je cilj da budze reakcije mogu sad 100 komenatara ovakvih da ostave uvek ce vam 5 do 10 istih ljudi se "nasmejati" na to :))

Edited by 1945
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Možda nepopularno mišljenje, ali osim Gudure i mooožda Petruševa (kao backup centra) ja ne bih nikog drugog jurio od domaće osovine. Ilić može da prođe, ali samo kao 3. opcija na PF u EL i da se u ABA razigrava valjano. 

Svakako u domaćoj ponudi ovog leta neće imati puno materijala. 

 

Jedan plej aka Nik Kalates (ne on naravno, nego pass first igrač) + jedan bek ili može čak i kombo poput Lojda (njih bar ima na pretek - meni lično ispod radara ubedljivo najdraži Endrju Endruz) i jedna petica poput Hasana Martina koji je drugačiji tip igrača i od Mitrovića i od Petruševa. 

Edited by mind.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da se ovde dosta podcenjuje Tarczewski. Pa on ima te atletske predispozicije, visinu, snagu... Sve što nam je falilo prošle godine u reketu. Ali kao da mu se to ovde ne priznaje, jer je belac, a te stvari se obično viđaju kod tamnoputih košarkaša. 🙂

 

Još ako je projektovan kao zamena za Kuzmića, ja stvarno ne vidim zašto bi sa tim bili nezadovoljni. Ali ok, što reče neko, poduži je spisak irača koji su pozitivno iznenadili posle kritika na forumu, u vreme potpisivanja...

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Tarczewski je fizicki top izbor za nas, problem su njegov bbiq i zavisnost od vrhunskog pleja.

 

Nece postati pametniji na terenu sigurno, al je veliko pitanje kakvog cemo plejmejkera imati u sledećoj sezoni. Tako da sto se mene tice ukoliko ne potpisemo vrhunskog pleja mozda i Tarczewski ne bi bio pametan izbor onda. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 1945 said:

Nisam jos uvek otisao prolongiralo se jos koji dan, ne brini se ti za mene, nego daj napisi nesto u vezi prelaznog roka ovde neko svoje misljenje nisam primetio nista osim gifova koji su se vec vrteli 100 puta na forumu i sto ostavljas nepotrebne komentare na temi i na ironican nacin koristis informacije koje ti da neko iz privatnog zivota.

 

Valjda da se pokupi par reakcija. :))

 

Prozivanje upisa duzine posta ili merenje svake reci koju napisem=5 do 10 reakcija istih ljudi, tako da svima kojima je cilj da budze reakcije mogu sad 100 komenatara ovakvih da ostave uvek ce vam 5 do 10 istih ljudi se "nasmejati" na to :))

Da i ja dodjem na ovu stranicu po mn koga bi zvezda trebala da ganja je Luuk Sikma jednostavno jedan od  najboljih igrača El,pritom da se dovedu centri kao što su Hasan Martin i Filip Petrušev te da se dovede jedan klasični nek šuter po mogućnosti Billy Beron ili neki Isiah Canaan,a kao plej bi po mn mogao biti neki po karakteristikama Nick Calathesu ili neki Spissu iz Unicsa mada kako kažu insajderi on je na radaru Virtusa, zašto se ne dovede neki plej iz G lige nisam pratio,ako je neko pratio nek piše zanimljive plejeve iz G lige.

Link to comment
Share on other sites

Zato što većina ljudi uzima kao uzorak ovu sezonu, u kojoj Tarczewski skoro da ne igra, a zanemaruje nekih 5 sezona u kojima je imao dobru minutažu(18-19 minuta po utakmici). Očigledno je da je za tih 5 sezona pokazao da ima kvalitet za EL, ne vjerujem da bi ga držali toliko vremena u klubu. Armani je skoro za klasu jača ekipa od nas, tako da bi valjalo da pokažemo nešto više realnosti kad dajemo kvalifikacije o nekim igračima.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovu sezonu gotovo da covek nije ni mogao da se vidi, moj uzorak je gledajuci ga prosle sezone taman i da dodje ne vidim znacajan update nego sto sad imamo beskrvnog Kuzmica sem u nesto atleticizma.

 

Kad bih napr mogao da biram Nnoko ili on ne bih imao delimu ni sekunde odmah bih uzeo kamerunca ali to je moje misljenje a misljenje je kao i zadnjica ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po cenu da se smejete, meni bi interesantni bili tipa Krist Kumadje i Niko Menion. Drugim recima, jurio bih centra planinu i uzimao bih Virtus/Armani/Makabi viskove, ali da su mladi. Kris Dzons prosle godine mi je bas bio nedosanjana zelja (ostali moji predlozi si doduse bili prilicno tanki 🙂 ).

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Obi-Wan said:

Tarczewski je fizicki top izbor za nas, problem su njegov bbiq i zavisnost od vrhunskog pleja.

 

Nece postati pametniji na terenu sigurno, al je veliko pitanje kakvog cemo plejmejkera imati u sledećoj sezoni. Tako da sto se mene tice ukoliko ne potpisemo vrhunskog pleja mozda i Tarczewski ne bi bio pametan izbor onda. 

 

Pa ako čemo realno, centri koji su nezavisni od vrhusnog pleja (u prevodu, da individualno mogu da strpaju neke poene, pre svega sa posta) se mogu nabrojati na prste jedne ruke. Slično je i kad pričamo i o bbiq.

 

Pa ovde se plakalo za Lessortom koji nit zna nešto sam da ubaci, nit je neki košarkaški einstein. Uostalom, slično se može reči i za večinu tih pipača vrha table, za kojima plačemo iz godine u godinu. Al eto, Tarczewski ne valja.

 

I stvarno je malo nefer posmatrati ga kroz igre u prošloj sezoni, jer je tamo bio u sličnoj situaciji kao White kod nas, samo iz druigh razloga. Njemu se je zbog uloge koju je imao, samopouzdanje totalno srozalo, i zato uopšte nije ličio na igrača od pre. Promena sredine i uloga gde bi se ozbiljno računalo na njega bi mu itekako prijala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geronimo said:

Po cenu da se smejete, meni bi interesantni bili tipa Krist Kumadje i Niko Menion. Drugim recima, jurio bih centra planinu i uzimao bih Virtus/Armani/Makabi viskove, ali da su mladi. Kris Dzons prosle godine mi je bas bio nedosanjana zelja (ostali moji predlozi si doduse bili prilicno tanki 🙂 ).

Menion je jedna od svetlijih tacaka italijanske kosarke,nece ga pustiti sigurno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Pa nije ni kod nas planiran da bude prvi centar, vec Petrusev. 

 

Nemojmo se zajebavati, kakav crni Petrušev prvi centar, kod Radonje, koji nije u stanju da odbrani hoklicu.

 

Petrušev ako dođe biće treći centar, sa 5-10 minuta po meču u EL.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Laki21 said:

 

Nemojmo se zajebavati, kakav crni Petrušev prvi centar, kod Radonje, koji nije u stanju da odbrani hoklicu.

 

Petrušev ako dođe biće treći centar, sa 5-10 minuta po meču u EL.

 

Plan je da nam centarska linija bude - Petrusev, Kaleb, Mitrovic. Tim redom i tom podelom minuta, a Petrusev je Radonjiceva zelja vec godinu dana i to bas. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Laki21 said:

 

Nemojmo se zajebavati, kakav crni Petrušev prvi centar, kod Radonje, koji nije u stanju da odbrani hoklicu.

 

Petrušev ako dođe biće treći centar, sa 5-10 minuta po meču u EL.

Daj bre Laki, ne zafrkavaj. A Mitrovic je Dikembe Mutombo? Nama je covek koji je veci deo karijere bio krilni centar bio prvi izbor ove godine. A da nece biti Petrusev koji je ozbiljan prospekt, iako je lelemud u odbrani. S druge strane, bas bi dosao kod trenera koji bi mu pomogao da to unapredi. A i Tarzuski i on ne bi imali hirurski podeljenu minutazu, variralo bi zavisno od forme, protivnickih centara i slicno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Ja mislim da je Petrušev za klasu bolji igrač od Mitrovića. Na njega ima smisla igrati u napadu, raznovrstan je napadački, može na dosta načina da poentira. 

Mitrovic na taj IQ da mu dodas 5cm plus 2 zdrava kolena on ne bi ni prismrdeo Evroligi, kamo li Aba ligi.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...