Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, kojan said:

Sto se Hayes-a tice, ono malo sto sam gledao u nokaut fazi Evrokupa cesto je imao probleme sa faulovima, van toga korektan igrac

U finalu je imao 3 faula za 32 minuta, u polufinalu 3 faula za 29 minuta, u cetvrtfinalu 4 faula za 21 minut, jedino je protiv Partizana u osmini finala imao 5 faulova.

 

U regularnoj fazi Evrokupa na 18 utakmica je na 3 utakmice imao po 5 faulova i to sve u poslednjoj cetvrtini, sto nije strasno.

 

U koncepciji sa 3 centra sigurno ne bi igrao po 25 minuta vec 10-15 a samim tim i ne bi imao problem sa faulovima. Radi se i high iq defence mind setu. Osim sto ima fizikalije, skok i odlican tajming za blokade, odlicno brani pik, lateralne kretnje i brz rad nogu. Jako cesto ga mozes videti kako komunicira saigracima sta da rade u odbrani al to radi izrazeno kako je najbolji nacin a ne da kaze nesto radi formalnosti.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Mili said:

Chima Moneke iz Manrese. Kazu Spanci da smo pitali za zdravlje... Jako zanimljiv igrac.

Au brate, moja zelja jos od pocetka sezone on i njegov saigrac Joe Thomasson... 

Strasni igraci!

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Pero said:

Au brate, moja zelja jos od pocetka sezone on i njegov saigrac Joe Thomasson... 

Strasni igraci!

Sta igra Moneke,nekog John Browna/Rason Tomasa?Secam ga se jer sam bas razmisljao kako bi Dejo reagovao na njegovu pojavu,frizura,cvaje,sve....

Danas Covic rece da tek sledece nedelje znamo da li ce ostati Dejo i da trenutno menadzeri pumpaju cene igracima preko Zvezde,jos spanci pisu za ovog,mozda smo se tacno lazno upecali na Ilica.

Edit:da,nizi John Brown.Samo ne znam sto ne bi onda originalnog uzeli,on moze i na 5 malo,taman kad shvatimo da Petrusev nije za EL.

Inace cigani i John Brown bi bila luda kombinacija garantujem,i ovaj Moneke bi divljao sigurno.

 

 

Sto se tice bolda samo pogledajte prvi sekund ovog videa😄😳

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Sta igra Moneke,nekog John Browna/Rason Tomasa?Secam ga se jer sam bas razmisljao kako bi Dejo reagovao na njegovu pojavu,frizura,cvaje,sve....

Danas Covic rece da tek sledece nedelje znamo da li ce ostati Dejo i da trenutno menadzeri pumpaju cene igracima preko Zvezde,jos spanci pisu za ovog,mozda smo se tacno lazno upecali na Ilica.

Nismo se mi upecali na novinske naslove, vec na ljude ovde bliskih klubu koji su pisali o svoj trojici. Odnosno nismo se upecali vec im verujemo, barem ja.

 

Nisu rekli da su zvanicno potpisali ali da su izvesni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, 1945 said:

Nismo se mi upecali na novinske naslove, vec na ljude ovde bliskih klubu koji su pisali o svoj trojici. Odnosno nismo se upecali vec im verujemo, barem ja.

 

Nisu rekli da su zvanicno potpisali ali da su izvesni.

Malo si bukvalno shvatio,znam ja ko ima informacije ovde i znam da Covic nece i ne moze bas direktno da izadje sa informacijama,planovima i slicne fore za javnost.Ali "prelazni rok je ziva stvar".Poslali smo mi i Pengosu zavrsen ugovor nakon usmenog dogovora pa...

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Inace dok je Moneke igrao za Orleans pre dve sezone, s njim je igrao i Paris Lee sadasnji plej Monaka. Moneke je i u Orleansu imao isti prosek kao u Manresi, 14 ppg, a kad vec Lee moze da igra na EL nivou zasto i Chima ne bi mogao, samo treba naci pravog pleja da ga razigrava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

Jako mi se sviđa Kosta™ iz Hamburga.

Seća li se neko kako je izgledao protiv komšija?

Gde si njih uzeo za ikakav reper.Mec u Hamburgu je bio blowout dok ih Hamburg nije cudom stigao na kraju.Trener godine ne zna da postavi odbranu a Hamburg inace igra brzo i samo pripaljuju za 3,luda utakmica na 200poena.

Kod kuce ih je partizan do kraja rutinirao cini mi se, na frku i buku domaceg terena(i kvalitet).U oba meca Kosta ti je mislim bio dobar ali kazem,kud ces ga ocenjivati u tim uslovima.Zaboravio si da su igrali cipiripi sa EL sastavom.

Meni je daleko to od prvog centra ali zanimljiv je,moze biti od njega EL igrac jednog dana,valjda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pero said:

Au brate, moja zelja jos od pocetka sezone on i njegov saigrac Joe Thomasson... 

Strasni igraci!

 

Meni se isto dopao Thomasson. Igra sa dosta energije, dosta dugačak, nije gadljiv na odbranu, raznovrstan u napadu. Ali, mislim da je ovo što je on odigrao u Manresi njegov plafon, a pitanje je za koliko bi to bilo dovoljno na EL nivou. Nekako radi sve solidno, a u ničem nije posebno dobar.

 

Što se tiče Manrese, oni su imali zanimljivu ekipicu ove sezone. Meni je najdraži bio Sylvain Francisco. Plej koji igra jako maštovito, sa dosta vica. Sad, dal je najbolji fit za nas, neznam. Ali da je zanimljiv igrač (barem za gledanje), jeste.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Meni se isto dopao Thomasson. Igra sa dosta energije, dosta dugačak, nije gadljiv na odbranu, raznovrstan u napadu. Ali, mislim da je ovo što je on odigrao u Manresi njegov plafon, a pitanje je za koliko bi to bilo dovoljno na EL nivou. Nekako radi sve solidno, a u ničem nije posebno dobar.

 

Što se tiče Manrese, oni su imali zanimljivu ekipicu ove sezone. Meni je najdraži bio Sylvain Francisco. Plej koji igra jako maštovito, sa dosta vica. Sad, dal je najbolji fit za nas, neznam. Ali da je zanimljiv igrač (barem za gledanje), jeste.

Takodje i Bako, strasno napredovao.

Ja mislim da taj "dogovoreni" centar nije Tarczewski vec jedan NBA igrac koji je cekao odgovor Klipersa, a vec nam je dao rec da ako bute KATOVAN dodje kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Jel postoji neki poseban razlog sto niko ne spominje Noka kao to vec skoro zavrseno centarsko pojacanje ili sta vec.

Da nije potpisao negde?

Realno uklapa nam se u koncepciju samo tako: Trenirao ga Dejo, povratnik, dobar dećko, a i realno ako bude spreman covek je klasa za Lesora, Rida pa i ovog Poljaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, L' Imperatore said:

 

Meni se isto dopao Thomasson. Igra sa dosta energije, dosta dugačak, nije gadljiv na odbranu, raznovrstan u napadu. Ali, mislim da je ovo što je on odigrao u Manresi njegov plafon, a pitanje je za koliko bi to bilo dovoljno na EL nivou. Nekako radi sve solidno, a u ničem nije posebno dobar.

 

Što se tiče Manrese, oni su imali zanimljivu ekipicu ove sezone. Meni je najdraži bio Sylvain Francisco. Plej koji igra jako maštovito, sa dosta vica. Sad, dal je najbolji fit za nas, neznam. Ali da je zanimljiv igrač (barem za gledanje), jeste.

Osim ako ne budemo imali milione i mogucnost da dovodimo F4 igrace, mi MORAMO da gledamo u EC, G ligu i sl. i 'iskopavamo' talente. Pa cak iako budemo imali pare (a necemo) , to je nesto sto treba raditi. Da li cemo to raditi? Necemo, jer nemamo skauting sluzbu, a Ra nema vremena za to (sto neko napisa). Pa ako nema vremena, onda neka nam Misko sastavlja ekipu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nenad010 said:

Jel postoji neki poseban razlog sto niko ne spominje Noka kao to vec skoro zavrseno centarsko pojacanje ili sta vec.

Da nije potpisao negde?

Realno uklapa nam se u koncepciju samo tako: Trenirao ga Dejo, povratnik, dobar dećko, a i realno ako bude spreman covek je klasa za Lesora, Rida pa i ovog Poljaka.

Za Kaleba izmislio

kosarku i kod nas bi igrao prvu peticu a nije skup sigurno 

1 hour ago, Inbox said:

Osim ako ne budemo imali milione i mogucnost da dovodimo F4 igrace, mi MORAMO da gledamo u EC, G ligu i sl. i 'iskopavamo' talente. Pa cak iako budemo imali pare (a necemo) , to je nesto sto treba raditi. Da li cemo to raditi? Necemo, jer nemamo skauting sluzbu, a Ra nema vremena za to (sto neko napisa). Pa ako nema vremena, onda neka nam Misko sastavlja ekipu. 

Nama na ovaj kostur treba tri kvalitetna El igraca a ne moguci talenti iz Ec koji cemozda proigrati 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Hayes bi vjerovatno odradio posao, ali drvenast je igrač. Protiv Partizana je promašio dosta zicera.

Svakom se desi da ima los dan. U finalu je imao 4/5 za 2, u polufinalu 5/5 za 2, u cetvrtfinalu 3/4 za 2, jedino je tad malo zakazao, pretpostavljam da je prvi put u zivotu igrao pred 20 000  ljudi a i Lesor je tad dobro odigrao.

9 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Malo si bukvalno shvatio,znam ja ko ima informacije ovde i znam da Covic nece i ne moze bas direktno da izadje sa informacijama,planovima i slicne fore za javnost.Ali "prelazni rok je ziva stvar".Poslali smo mi i Pengosu zavrsen ugovor nakon usmenog dogovora pa...

Niko nista nije bukvalno shvatio, napisao sam izvesni, sto upravo znaci to drugo sto si napisao. I sam sam bio napisao da si citao "iako je Tarzuski izvestan nadam se da nece doci."

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...