Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, berti said:

Bobi odlazi iz Dalasa... Koliko je zaradio za ovo vreme, ima li preko 20?

 

On je samo od trogodišnjeg ugovora sa Detroitom dobio 21 milion (minus porez). 

Plus prva sezona u San Antoniu (neki minimalac, busplus, menza), plus 7 miliona u Dalasu za 2 sezone (opet, minus porez). 

Link to comment
Share on other sites

Могу да замислим на шта би личили портали и форуми после првог пораза ако дамо кључ у руке момку који има 21 годину и којег притом мало људи зна, све и да је лично Меџик у настајању. Не кажем ништа против њега, само ми се чини да не би лепо изгледало.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nate said:

 

Moze li neko napisati nesto vise o ovom momku. Mebi ovo sto je napisao piu_di_ belgrado ima smisla. Decko je imao dobru juniorsku karijeru, dobru sezonu, ima size...

200.000 eur obestecenje.

 

KKCz da joj se nudi Wanamaker za 200 k obestecenje ne bi dala. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Sta onda igramo Evroligu

Igramo sa igracima kohe moze da platimo i da ne dugujemo za porez kao neki .

 

 

Neko ima para da plati obestecenje  i da mu sedi na klupi cele sezone zarad razvoja srpske kosarke, i da bude duzan xy eur.

 

Igramo El jer smo uzeli trofej i zato sto smo to obezbedili na terenu a ne kupovinom mesta za 3 miliona eur i zato sto nece niko drugi da igra tu istu ligu gde su svi u minusu.

 

Ako vecina navikaca se izjasni da ne zele KKCz u EL ,ajmo bojkot i okret ka klubu koji ima za obestecenja. 

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ako mene pitate bolje 200k dati za nekog prospekta, ne kazem konkretno za zigu, vec za igraca koji ce ostati 3, 4 godine u klubu nego za simona, markovica i cirbesa. eto gde nama odose pare.

@djentile naravno da mu se ne bi dali kljucevi tima, ali kao drugi plej, sto da ne. mi godinama nemamo mladog igraca sa iole ozbiljnojom ulogom u timu. nama dobric i dalje mlad igrac, covek 94. godiste

Edited by Nate
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nate said:

ako mene pitate bolje 200k dati za nekog prospekta, ne kazem konkretno za zigu, vec za igraca koji ce ostati 3, 4 godine u klubu nego za simona, markovica i cirbesa. eto gde nama odose pare.

@djentile naravno da mu se ne bi dali kljucevi tima, ali kao drugi plej, sto da ne. mi godinama nemamo mladog igraca sa iole ozbiljnojom ulogom u timu. nama dobric i dalje mlad igrac, covek 94. godiste

 

Стоји то све, ја се слажем да треба имати неког топ проспекта, па и њега, зашто не? Само, то онда значи да би Џони морао да литне, а чини ми се да се то неће десити.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Стоји то све, ја се слажем да треба имати неког топ проспекта, па и њега, зашто не? Само, то онда значи да би Џони морао да литне, а чини ми се да се то неће десити.

Ne mora, pa i sad imamo tri pleja ...

Link to comment
Share on other sites

Od njih ocekujem, 10 stranaca minimum, ipak imaju najveceg Srbina, i dupliranje budzeta od prosle godine, zato sto je stvarno skroman, nista ispod 30 miliona ne dolazi u obzir... Ipak njim drzava Rusi, i zato pevaju protiv onog koji  im daje nenormalne pare

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaju Ledeja, Koprivicu, Lesora kog ce produziti, Smailagica, Vukcevica... Partizan ce se pojacati na kecu i trojci. Osim toga, sportski direktor Partizana nece bas lako dovoditi Miskove pulene, videcete. 

 

Elem. moje neko misljenje je da je ok zadrzati Ivanovica i Pefija, ali mora da se ojaca jednom dvojkom i jednim kombo bekom. Treci plej onda moze biti mali Top.

 

Znaci:

 

1. Pojacanje, Ivanovic, Pefi

2. Pojacanje

2/3. Dobric, Hollins

3. Lazic, Lazarevic

3/4. Kalinic, Davidovac

4. Ilic

5/4. Mitrovic

5. Petrusev, Tarzuski

 

Mislim da je ovo neki minimum minimuma za rast nekih ciljeva za sledecu sezonu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ziga Samar prva sezona odlicna, mlad igrac, ima odlican sut za 3 i dobar je u asistencijama, mozda ce biti izabran na draft(ne znam da li je odustao u medju vremenu) bio u Realu u mladjim kategorijama,bolji svakako od Šiska pre Bajerna koga su mnogi prizivali, neverovatno je da mi Srbi nemamo nijednog talentovanog  mladog beka

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...