Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Bjelica je petica postao. Covek je prespor, malo brzi od Bobija. Treba mu vecnost da krene u dribling. 

Ristica ne znam ko prizeljkuje. Ako nije bilo jasno pre prvog mandata kod nas da nije igrac za EL, onda ne znam...pored toga sto ima prespore noge, radi ono sto najvise mrzim kod centara, a to je da koristi ruke ko god da krene na njega. Ne ume covek da podigne ruke, nego ih spusta i pravi faulove cak i kad ga napadne neko 20 santima nizi. Istu stvari radi i Boban, ne mogu da shvatim da ljudi to nisu naucili a celog zivota igraju kosarku.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Onaj tviteras misli na Kalinu posto se danas prica da gospodja Kalinic insistira na ostanku u Beogradu. 

 

Nemojte da me spalite ako ode, samo prenosim. 

Posle gospodje Katai dobijamo i gospodju Kalinic👍🏻

  • Like 9
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da, to je manje vise isto.

 

Ako izadjes iz ugovora jer neces da budes po svaku cenu tu, ali si raspolozen da pricas i da ako ti se svidi plan potpises novi. I ako raskines ugovor, sto automatski znaci da ne zelis da ostanes u ekipi ni po koju cenu.

 

Nije isto, ni manje vise, ni manje manje, ni vise vise. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2022 at 9:00 AM, Mikel said:

 

Otišao je kao prošli put kada je dobio bolju ponudu od drugog el tima. I to treba ceniti, na osnovu uspeha i minulog rada, ali prevashodno u Zvezdi, podigao je sebi cenu i obezbedio bolji ugovor, uz pomoć naravno sposobnog agenta. Taj agent se sada okreće drugoj strani brda jer je lova tamo kao što se i ranije okrenuo Zvezdi kada je zaratio sa DV. 

 

Doduše, neke davne 2015. je odbio Baskoniu i ostao u Zvezdi, ali agent je kasnije izjavio da je to bila nerazumna odluka.

 

Izvinjavam se sto tek sad odgovaram - nije toliko vremena proslo, ali je mnogo stranica ispisano. Pa da vidimo:

 

On 6/30/2022 at 9:00 AM, Mikel said:

Da su igrači u pitanju kako ti pišeš, sigurno ne bi potpisao posle Saše Obradovića, da trenira pitomog OBrajanta i frankeštajn tim koji je neko drugi selektirao, al tad nije imao drugu ponudu jebi ga. Tako da ta teorija - ovavak tim neće da trenira pada u vodu.

 

Ne znam da li se secas, ali on je pola tog tima najurio ili zakucao na klupu.

 

Kicmu sastava u finalu su cinili njegovi vojnici (Lazic, Dobric, Davidovac, Simonovic, Kuzmic) uz Loyda i Nnoka (Hall je koriscen da se odmore nosioci).

 

On 6/30/2022 at 9:00 AM, Mikel said:

Uostalom mogao je i sam da dopuni ovaj roster sa igračima za koje misli da bi mogli da iznesu sezonu, a ponuda na tržištu je veća nego ikad.

 

Ostao mu je Lazić koga jako voli, tu mu je Ivanović koga je doveo iz Budućnosti, kao i Mitrović - njegov igrač svih ovih godina, White koga je on skautirao i ti sad kažeš neće da baš njih trenira, ha, ha! Da da kako da ne!

 

Covek u Crvenoj zvezdi hoce da trenira iskljucivo inteligentne, timske i fizicki jake igrace - zato nikada nece dovesti nekog Jamesa ili Wilbekina cak i da mu se ovi nude (odnosno njih mozda i hoce, ali njihove verzije za KKCZ level plata svakako ne). Tako da ne, za KKCZ koju vodi Radonjic trziste nije bogato, nego prosto nema zamena za odlaske Davidovca, Kalinica, pa cak i Kuzmica.

 

Eno, da je poslusao navijace i doveo Reeda dobio bi centra koji se maksimalno stedi u odbrani i hoda kao na dve stule (pa zato svi preko njega lagano zavrsavaju) i centra koji je rovit i ne moze da iznese celu sezonu. Kuzmic i Mitrovic su prosto daleko bolje resenje od takvog igraca.

Isto kao sto je Ivanovic daleko bolji za Radonjica od nekog Pullena ili Ferrella, Hollins od DJ Seelija, Markovic od Moora.

 

On 6/30/2022 at 9:00 AM, Mikel said:

To je običan čovek sa svojim vrlinama i manama i na ličnom i profesionalnom planu a ne neko božanstvo i nezamenljivi deo KK. Upisao se u istoriju i treba ga poštovati i ceniti ali u ovom slučaju je definitivno sam doneo odluku, niko ga nije oterao kao što se podmeće.

 

Naravno da ga niko direktno nije oterao, kao sto niko direktno ne tera gradjane Srbije u inostranstvo.

 

Samo, kad neko ocekuje da mu se ispune odredjeni uslovi, da ima stabilnost u radu, da ne mora da radi sa 4-5 individualaca Amerikanaca u timu, a od toga ne bude nista, ko je kriv za odlazak trenera?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Radonja said:

Sta ako se malo napije odlazi a ako se olesi onda ostaje? 😛

 

Ne, nego mi deluje da ovaj period želi da provede uživajući i opuštajući se, kao što je juče radio na Štrandu. 

 

Što se tiče @1945, predlažem svima koje nerviraju ovi što se žale na njega i njegove upise da stave velikim boldovanim slovima

KOME SMETA 1945 u potpis.

Ali baš onako veliko, font size 64.

 

Šalu na stranu, razumem da nekima smetaju njegovi upisi, da su prečesti, preveliki, da se ponavljaju... Ali s druge strane, a ovo vam sad pišem kao njegov rođak, mnogo veći problem su mi upisi koji nemaju nikakve veze sa košarkom, koji su uglavnom onelineri, želje, nadanja i ostala sranja.

 

Ni @1945 ne treba da se duri, pa da ide iz krajnosti u krajnost, pa sad da kao odjednom ne piše ništa. Ali takođe mora da ima sluha za ovakve žalbe forumaša, a i sugestije nas moderatora, pa da izvuče neke pouke.

 

I opet, nije baš ni da ne upozoravamo, malo smo i kriterijume zategli.

 

Opet, za neke granične slučajeve, koji nisu kažnjivi, a koji vam baš smetaju, imate ignore listu, pa cepajte. 

 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...