Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Losmi17 said:

Ne gresis. Budzet je sigurno oko 7m eur, od toga na plate ide cca 4m.

 

I  dalje je to bedno za vecinu EL timova.

Sledeci najlosiji je Zalgiris sa 11m.

 

da, 60% je malo više od 4 milke

onda čova samo treba da ukine milku do dve drugim sektorima i pojača roster budžet

ionako mora sve sam da radi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Korektan intervju Covica, cak mislim najkorektniji od kada je kod nas. Prijatno sam iznenadjen.

 

Šta ja znam, meni je izgledao kao klasičan čovićevski intervju. Direktni i indirektni napadi. Svaljivanje krivice na druge. S tim da je tu uspeo da skoči sam sebi u usta, kad je rekao kako je bilo na struci da na vreme produži igrače/sastavlja tim za iduču sezonu. A onda kaže kako je teško doneti te odluke dok ne znaš koje takmičenje igraš sledeče sezone.

 

Naglašavanje kako je sve što je postignuto, postignuto zajedno. Što je obično ok, ali u ovom slučaju zvuči kao očajan pokušaj da se naglase vlastite zasluge.

 

Ništa konkretno, odnosno, ono što več nismo znali. Nego kaže taman toliko koliko njemu odgovara, a ne ispriča čitavu priču. 

 

Što se tiče korektnosti... Neko je več napisao. Čović je mnogo namazan lik i zna da nemože baš otvoreno da napadne Raodnjića, jer je ovaj previše popularan. Da nije, druga bi se pesma pevala u ovim intervjuima.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Po ukupnom budzetu jesmo, tu u ostatku izmedju plata i ukupnog budzeta izmedju ostalog spadaju i ti famozni carteri, kojih mi imamo zasigurno najmanje u El, a u ovakvom sistemu takmicenja to sigurno da utice na umor odnosno kvalitet igre kada putujes negde po 12 sati. Nije Radonja lud sto je izmedju ostalog trazio i to kao jedan od prioriteta.

 

I nismo mi krivi sto je u Nemackoj toliki porez pa oni moraju da izdvoje vise para na plate za igrace sto im udje u ukupan budzet a zapravo ih placaju manje u neto zaradi od nas.

 

Tako da u neto jedino placamo vise od Albe, koja radi fantasican posao vec godinama sa budzetom kojim raspolazu i imaju izgradjen sistem. Na primer ove sezone ce dovesti samo jednog ili dvojicu novih igraca sto je zasigurno najmanje od svih El klubova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Što se tiče korektnosti... Neko je več napisao. Čović je mnogo namazan lik i zna da nemože baš otvoreno da napadne Raodnjića, jer je ovaj previše popularan. Da nije, druga bi se pesma pevala u ovim intervjuima.

 

dalje objave na temu radonjića će zavisiti i od toga kako bude tekla sezona, odnosno, kako se završi.

ako neki čudom ispadne sve relativno berićetno, siguran sam da će da mu se razveže jezik i da ispriča sve ono što je dužan navijačima zvezde i široj javnosti.

ako ne bude dobro, onda će naa neku drugu stranu da ide razvezanost.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bosMan_jr said:

Uh to mi bas zvuci kalimerovski i zaista sumnjam da prva sledeca ekipa u EL izdvaja 3x za plate vise nego mi.

 

Tom logikom Tamir Blat verovatno gazi 2m evra godisnje, da bi Alba dobacila do 12m

Ne izdvaaja 3 puta vise. Total budzet Zalgirisa je 11m.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, L' Imperatore said:

kad je rekao kako je bilo na struci da na vreme produži igrače/sastavlja tim za iduču sezonu. A onda kaže kako je teško doneti te odluke dok ne znaš koje takmičenje igraš sledeče sezone.

 

Taj deo oko toga sta cemo igrati sledece sezone odnosio se bukvalno samo na Kalinica. Ostale smo mogli da priustimo igrali Evroligu ili Evrokup svejedno. Samo je Kalinic papreno skup igrac.

 

Kad kazem korektan intervju, mislim relativno korektan, u odnosu na ono na sta smo navikli.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Taj deo oko toga sta cemo igrati sledece sezone odnosio se bukvalno samo na Kalinica. Ostale smo mogli da priustimo igrali Evroligu ili Evrokup svejedno. Samo je Kalinic papreno skup igrac.

 

Kad kazem korektan intervju, mislim relativno korektan, u odnosu na ono na sta smo navikli.

 

Tačno. Vidiš kako si uspešno provalio da se pravim lud, i da namerno ispuštam detalje koji odmažu mojoj hipotezi. E to isto radi i Čović kroz večinu ovog intervjua ( a i generalno), pa je od mnogih dobio pohvalu za konkretnost i korektnost. Ja se ipak nebi složio sa tim.

 

Znam da si ti rekao relativno korektno, s obzirom šta smo od njega navikli. Ali neznam zašto bi letvicu za korektnost spuštali toliko nisko u ovom slučaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista opet nije rekao, malo je pljucnuo po radonji malo vise po celafutu. Po celafutu zasluzeno, drago mi je za onaj deo oko bonusa sto je spomenuo, posto su se neki smejali ovde.

Ako ista, valjda je jasno da covek nema nameru da se povuce, a moze se reci da je ludji nego ikad 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...