Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, Redstar0356 said:

Pa dobro ako necete Skota, dovedite Kokoskova al nemoj posle da se zalite na forumu da se raspadamo! Davenport nece hteti da vadi kestenje iz vatre u to budite sigurni!

Brate ti kao Devil, kao gluv u gajde sa tim jednim trenerom. 😂 Mozda je dobar trener za koledz, ali bas nesto ne verujem da bi se sa 65 adaptirao na Evropu, mislim da bi to bilo gubljenje vremena

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, grati said:

Eto i sta mi mozemo kad ovi nude preko 1.3m po sezoni? Za te pare lagano 3 dobra amera

Pa mi smo Kalinu placali milionce, ovi dali malo vise od toga. Hocu da kazem da je sve ostalo kako treba kod nas Kalina bi ostao.  A svakako za te pare po godini nemas  3 dobra igraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, grati said:

Eto i sta mi mozemo kad ovi nude preko 1.3m po sezoni? Za te pare lagano 3 dobra amera

nisam upucen u detalje naravno, ali ne verujem da je on kod nas imao manje od 800 hiljada...verujem da ako dodje dobar trener da bi to mozda prevagnulo i da ostane...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Erik Kartmen said:

Je li realno da ne ispratiš o čemu pričamo i napišeš nešto ovako? Pričamo o momentu kada je Trinkijeri preuzeo KKP, za dobru lovu, nije imao respektabilan tim ali je prihvatio posao. Zato ne može da nam bude izgovor neće da dođe dobar trener ako mu ne garantujemo vrhunske igrače. Poenta dobrog trenera je da od igrača napravi bolje i da ih iskoristi na pravi način. 

Poenta je da ako ne platis masno dobar trener nece doci !!! A sto se tice ekipe doveo je Trinki dobre igrace koji su to na kraju i pokazali ,i te godine komsije su dobijale lepu lovu obzirom na izostanak rezultata

Link to comment
Share on other sites

Volim Radonjica kao ne znam sta i puno mi srce bilo kad se prosle godine vratio. 2017. g. mi je pokvarilo letnji odmor kad je prvi put otisao. Trebao sam jos jedan odmor da dodjem sebi. Ali, oba puta kad je otisao ostavio nas je u nokautu. Ne znamo gde smo i gde udaramo. Pustos ostade iza njega. Ne kazem da je iskljucivo on kriv, ali ima i do njega.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se razmisljanje Radonjica, u smislu da mu nije ambicija da osvaja u nedogled aba i kls, prosto mu treba izazov i siguran sam da novac nije bio nikada razlog toj zelji da se otisne.

Lepo je biti orvi u selu, jos lepse prvi u gradu, ali je jasno da se u el sa ovim budzetom ne moze mnogo bolje.

 

Kod Vujosevica je bila drugacija situacija, jer je bio suvise ostrascen i zadovoljstvo mu je bilo da pobedi svaki derbi, da uzne svaku titulu, a bio je umesan u procente oko odredjenih igraca, kao i odredjene veze sa Tadicem, Dacicem itd.

Kapkala je lova na sve strane, bio je svestran covek u to doba i normalno da mu nije bio izazov da ide preko, a i jedan taj pokusaj bio je tragican.

 

Zato bih voleo sada da dodje neko slicnih ambicija kao Radonjic, neko ko bi postavio neki sistem, radio marljivo i dokazao se kroz par god, pa u svet dalje. To bi trebalo da je normalno i u bogatijim klubovima.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Obrni, okreni, mi smo uz neke ostvarljive korekcije mogli da imamo skoro isti tim u kome bi bio i Kalina. Oslobadjanje balasta u vidu Simona i Cirbesa plus neka kinta vise i to bi bilo to. Taj tim bi bio duplo jaci od onog koji cemo verovatno imati.

Nesto drugo je ovde u pitanju ocigledno. Sta god da je u pitanju, cista posla nisu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, berti said:

Obrni, okreni, mi smo uz neke ostvarljive korekcije mogli da imamo skoro isti tim u kome bi bio i Kalina. Oslobadjanje balasta u vidu Simona i Cirbesa plus neka kinta vise i to bi bilo to. Taj tim bi bio duplo jaci od onog koji cemo verovatno imati.

Nesto drugo je ovde u pitanju ocigledno. Sta god da je u pitanju, cista posla nisu.

Ja sad ne znam dal je ona bila pijana, drogirana...normalna bila nije.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, necke said:

Zato sto za njih Amer od 400k nije dobar Amer 

Pa i nije,zato smo mi donji deo tabele.

 

Meni samo nije jasno koje ce oni igraci pokupiti sad kad se timovi polako zatvaraju, jasno je da ostankom Vajta mi necemo imati neki top inostrani kvlitet,a odlaskom par domaci ni domacu bar siroku postavku kvalitetnih igraca.

 

Nemam pojma koga oni misle da dovedu..Sveropulos ce tesko doci kodnas jr su mu to dva koraka nazad u karijeri. Meni se cini da s Covic naguzio da bi dobio maloza fmp,ovde da mulja.. Valjda je jedini covek koji ima svoja dva tima u evropskim takmicenjima a da za nijedan nije dao evro.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

 jasno je da ostankom Vajta mi necemo imati neki top inostrani kvlitet,a 

 

zašto bi to bio obavezni zaključak? najpre produžuješ igrače iz sastava, to je nekako logično tehnički.

s'druge strane, taj white je bio najveće pojačanje minus kalinari i mi sada na osnovu loše sezone imamo praktično konsenzus da on nije dovoljno dobar igrač, iako je u ranijim sezonama takođe u evroligi pokazivao da jeste dobar igrač na tom nivou.

 

mislim, možda se white opet pokaže kao promašaj ali niti je to sigurica a još manje da neće doći neki ozbiljni igrači u sastav.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

zašto bi to bio obavezni zaključak? najpre produžuješ igrače iz sastava, to je nekako logično tehnički.

s'druge strane, taj white je bio najveće pojačanje minus kalinari i mi sada na osnovu loše sezone imamo praktično konsenzus da on nije dovoljno dobar igrač, iako je u ranijim sezonama takođe u evroligi pokazivao da jeste dobar igrač na tom nivou.

 

mislim, možda se white opet pokaže kao promašaj ali niti je to sigurica a još manje da neće doći neki ozbiljni igrači u sastav.

Nije on igrac koji pravi razliku pa cak ni na ABA nivou. On je igrac iz drugog plana,namatreba neki nosilac koji ce vuci tim, on to prosto ne moze,a na trzistu imas sve manje igraca. Tako ne radi ozbiljni klubovi koji imaju neke planove za EL.

 

Neki su najavljivali cuda muda, a dobicemo samo muda. Zato je Dejo i otisao, da imamo zelju za jakimtimom ne bi pustili Kalinica, samim tim ni Deja..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Nije on igrac koji pravi razliku pa cak ni na ABA nivou. On je igrac iz drugog plana,namatreba neki nosilac koji ce vuci tim, on to prosto ne moze,a na trzistu imas sve manje igraca. Tako ne radi ozbiljni klubovi koji imaju neke planove za EL.

 

nije za glavnog igrača a kao što vidimo, nije ni prošle sezone planiran da bude glavni igrač, iako mu se forma sunovratila

u svakom slučaju, njegov potpis ne znači ništa u smislu kvaliteta koji će zvezda dovesti.

 

ja mislim da će nas white prijatno iznenaditi ali o-tom-potom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

 

nije za glavnog igrača a kao što vidimo, nije ni prošle sezone planiran da bude glavni igrač, iako mu se forma sunovratila

u svakom slučaju, njegov potpis ne znači ništa u smislu kvaliteta koji će zvezda dovesti.

 

ja mislim da će nas white prijatno iznenaditi ali o-tom-potom.

On ce isporuciti ono sto uvek isporucuje. Davni su dani Zalgirisa, nista epohalno ne ocekujem od njega,bice bolji jer gori ne moze biti. Ne znam kad mislis da dovedes igrace, cekas NBA cut ili sta..ono sto vredi ide polako.Nadam se Tobju..plej neki,odakle ga izvuci.Dobrog pleja namamis parama ili bar konkurentnim timom. Recimo da dodju Jovanovic ili Stefanovic sta oni koji kurac znaju sta je dobro za EL nivo.

 

Mene vise to much nego nedostatak para, te price ja dajem 400k max za igrace su za budale,  ima ih..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...