Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, PERICA!!! said:

Mene živo interesuje da li ovog grešnog Jovanovica iko obavjesti (konsultuje) o igracima koje dovedemo. Imam utisak da on sazna sa portala koga su mu doveli.

 

Konsultuje ga gazda koliko mene i tebe.

Njegovo je samo da se pojavi prvi dan priprema i da se upozna sa igračima koje mu Čović dovede. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Marokanac said:

Obzirom da veze nemam ko je ovaj (kao ni 99% drugih koje pominjete), na osnovu procitanih upisa, sticem utisak da lik ne zna loptu voditi. Je l' bas toliko los, u pm?

 

19 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Naravno da nije, sasvim pristojan EL igrac. Vidi sta se pisalo o Singltonu kad je izasao rumor, maltene kao da treba da dodje Milko Bjelica, a sad se place za njim kao da je Entoni Dejvis licno.

 

Bentil u teoriji ima doslovno sve što jednom PF-u treba - snagu, brzinu, skočnost, eksplozivnost, čak i skill. Ali, nedostaje ono najbitnije, košarkaška inteligencija.

Biće tu trojki, sjajnih zakucavanja...

No, u praksi ćemo se svi hvatati za glavu od njegovog decision makinga i nemogućnosti da pohvata ofanzivne akcije i defanzivne kretnje npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Pusti ih koji dan. Vjerujem da im nije prijatno da procitaju upise nekih forumasa sa prozivkama.

Te, što ih prozivaju, treba da bude stid.

Ljudi se trude da podele sa nama informacije do kojih dođu. A prelazni rok je bio i ostaće živa stvar i menjaju se dogovori do zadnjeg trenutka.

Što se mene tiče uvek ću voleti da pročitam šta napišu pomenuta dvojica i smatram to verodostojno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

 

 

No, u praksi ćemo se svi hvatati za glavu od njegovog decision makinga i nemogućnosti da pohvata ofanzivne akcije i defanzivne kretnje npr.

U praksi ce sve da prsti od postovanja defanzivnih i ofanzivnih akcija koje postavi coach Vlada. 

 

Igrajte sta ocete vol.2

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Zvezdinho said:

A nije nesto ni taj Singlton, overrated:classic_tongue: Mozda se Ben pokaze dobro kod nas. I ustekamo pare za Shabaza.

 

kakav sad Shabaz :classic_huh:

ne pratiš, prsli smo a spasa nam nema jer Deda ne stanuje više ovde...

moja podrška za Blentija...da nam je živ i zdrav i da mu dres stoji prestrašno...

 

...a spavaš li sad mirno Lideje Zače ?

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

U praksi ce sve da prsti od postovanja defanzivnih i ofanzivnih akcija koje postavi coach Vlada. 

 

Igrajte sta ocete vol.2

 

Meni nekako u glavi da je Radonja i dalje trener, ja sam na Kubler-Rosovom modelu očito još uvek u fazi 1 (poricanje), evo sad si me dodatno ubedačio činjenicom da će ovog da trenira Jovanović.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, StiviKivi said:

Te, što ih prozivaju, treba da bude stid.

Ljudi se trude da podele sa nama informacije do kojih dođu. A prelazni rok je bio i ostaće živa stvar i menjaju se dogovori do zadnjeg trenutka.

Što se mene tiče uvek ću voleti da pročitam šta napišu pomenuta dvojica i smatram to verodostojno.

Ne sumnjam da su imali najbolju nameru. Ispisale su se stranice i stranice o igracima i to je dobro. Ali vidis, iskustvo govori da je najbolje cutati kakve god informacije da imas. Nit su oni ispali budale nit fake insajderi jer su preneli dobronamerno ono sto su culi. Ne treba u svakom slucaju uzimati nista licno. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da ga nisam previše gledao. Sećam se da je nama ubacio tri ili četiri trojke i da mi je izgledao nedovoljno fleksibilno za poziciju četiri u modernoj košraci; odnosno da mu je snaga veći adut od brzine i gipkosti, pa i odraza (dosta kucanja iz mesta, ali mali broj alejupova koje hvata ili mu se bacaju).

 

Pre nego što dalje razvijem mišljenje, voleo bih zaista da čujem i neki komentar od @Guru ili @Princeton, ukoliko su imali prilike da ga gledaju. Zanimaju me pre svega oni elementi igre koje statistika ne registruje (ili makar takva statistika nama smrtnicima nije dostupna).To se odnosi na defanzivno prisustvo -- znam da nije neki bloker, ali iskreno mi je i bitnije kakav je na strani pomoći, rotacijama, help & recover situacijama, skupljanju defanzivnih skokova.. odnosno može li se u napadu na njega računati pri jačim blokovima, visokoj disciplini u igri, kidisanju na ofanzivni skok.. postoji li u tranziciji?

 

Meni je par stvari indikativno:

 

* U prvih 15 mečeva u italijanskoj ligi/kupu, bio je starter na 6. Na poslednjih 15 mečeva, bio je starter na 14. Protiv EFES-a, u najbitnijim mečevima sezone, igrao je u proseku 23 minuta (i imao relativno povoljan +/-). Očigledno je nečime zaradio Mesinino poverenje (ne znam kakva im je bila situacija sa povredama, ne sećam se sad).

 

* I pored toga što je tokom sezone dobijao sve veće poverenje/priliku, Mesina ga je pustio da ode. To može biti i dobar znak za nas -- jednostavno nema dovoljno čistog kvaliteta/skila za Armani, koji pretenduje na F4/titulu, ali poseduje dobru radnu etiku i može se smatrati pouzdanim i disciplinovanim.

 

* Lično, nisam bio oduševljen ni najavom dolaska Singltona. Moglo je to i dobro da ispadne i da čovek svo svoje iskustvo i energiju stavi na parket, te bude defanzivni koordinatortm ; a moglo bi da ide i ka Pero Antić scenariju, u slučaju nedostatka motivacije. Bentil svakako jeste jeftiniji i mlađi, deluje da postaje i bolji trojkaš, a možda je i motivisaniji i upravljiviji u ovoj fazi karijere.

 

Sve u svemu, sačekaću još neki izveštaj na temu njegove igre, ali mislim da ne mora toliko tragično da ispadne. Komentari su kao da smo doveli Bojana Subotića. Pozitivniji bi ljudi bili da je potpisao Oliver Stević, koliko god godina da ima sada.

Edited by medobrundo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...