Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Kako je lako sibicariti navijace Zvezde... 😁

 

-solidan bekap EL centar

-EC journeyman

-Miskovo grlo u izlog

-solidna cepanica za obradu

-SNedovicS kao slag da zamaze tortu

 

A guslaju se price o milionima, avionima i kamionima i "jednakom tretmanu" 😂

 

Bloods nivo vozanja

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ispljuva se čovek a nije ni odigrao jednu utakmicu u našem dresu. Jedva čekam u toku sezone da krenu izvinjenja. Brzo se ljudi menjaju čim dođu do love, postaju bahati pa navijačima se ne sviđa niko ko ne vredi milion i više.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:


Kolko ti dodjem love sto sam zakazao? I tebi i gomili prelaznih rok clanova koji ce da pisu do septembra.

 

Jbg, info iz kluba od cetvrtka je bio da je Singlton zavrsen i da se samo ceka da resi privatne obaveze i potpise i da ga posle toga objave. Sad to sto se on predomislio, iako je dao rec i dogovorio uslove (2 miliona za 2 god) je nesto na sta ocigledno ne moze ni Covic da utice. 

 

Elem, mene boli q da insajderisem il da budem attention whore, jer imam desetogodisnji staz na forumu. Cisto i to da razjasnimo.

Razumem ja tebe i kkcz insajder je bio okacio za Singltona, samo mi nije jasno gde su onda toliko pozurili sa ovim, za te pare koje su namenili njemu mogli su dovesti 3x boljeg od Bentila..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikeAir said:

Bentil u sezoni iza nas imao 4 indeksna poena u proseku 🤨

Toliko je imao i Singlton.

 

53 minutes ago, Nini3112 said:

Ben moze da nosi vodu Singltonu,u nijednoj koloni bolji nije sem mozda motivacije za igranje.

Motivacija za igranje nije kolona i motivacija a ponekad i energija nema veze sa godinama. Na jednog Peru Antica imas jednog Kajl Hajnsa na jednog Gista imas jednog Skolu, sve je do licnosti i naravno da i energija utice na godine ali motivacija je nesto drugo.

 

Sto se tice da nije ni u jednoj koloni bolji, nije tacno.

 

spacer.png

 

Znaci poprilicno ujednaceno sa izuzetkom da je Bentil znacajno bolje sutirao za 3 poena a Singlton sa linije penala.

 

Pritom je Bentil igrao 2 minuta manje u proseku.

 

I ja sam mozda vise za Singltona, i Singlton je bolji defanzivac, ali nije ni Bentil uopste los. Daleko od toga da je neka preterank velika razlika izmedju ova 2 igraca kako se predstavlja jer se zasniva na subjektivnom osecaju a ne nekoj dubljoj analizi pritom ne mislim na statistiku.

 

Moze biti i da su Singlton i Bentil dimna zavesa za nekog treceg, moze biti i da dodje jedan od njih dvojice u suludom slucaju obojica al mislim da to nije realno sve i da ode Vajt negde. Kao sto vidite niko ne zna nista sa sigurnoscu tako da ja ne bi usvajao nista vise dok ne bude nesto zvanicno.

 

Od slobodnih cetvorki u El tu su jos i Deson Tomas, Moerman (spominjalo se da je Monako zainteresovan), Labejri, Hervi (spominjalo se da ga raskida Virtus)...

 

A moze biti i stvarno da ovaj potpise, nije na odmet strpiti se, i nije na odmet nauciti kome se od "insajdera" veruje a kome ne odnosno uz duzno postovanje, uzimati sa rezervom a ne ukalkulisati kao 100% tacno.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdan said:

Razumem ja tebe i kkcz insajder je bio okacio za Singltona, samo mi nije jasno gde su onda toliko pozurili sa ovim, za te pare koje su namenili njemu mogli su dovesti 3x boljeg od Bentila..

Upravo to. Ceka se tog Singletona k'o ozebo sunce i onda svetlosnom brzinom se sredjuje njegova zamena. Zli jezici bi rekli da nije nas zavukao Singleton nego mi njega. Ili je, u najmanju ruku, bilo obostrano zavlacenje.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:


Kolko ti dodjem love sto sam zakazao? I tebi i gomili prelaznih rok clanova koji ce da pisu do septembra.

 

Jbg, info iz kluba od cetvrtka je bio da je Singlton zavrsen i da se samo ceka da resi privatne obaveze i potpise i da ga posle toga objave. Sad to sto se on predomislio, iako je dao rec i dogovorio uslove (2 miliona za 2 god) je nesto na sta ocigledno ne moze ni Covic da utice. 

 

Elem, mene boli q da insajderisem il da budem attention whore, jer imam desetogodisnji staz na forumu. Cisto i to da razjasnimo.

Milion godisnje za Singleton-a😳

Pa da li je to jebeno normalno!

Odlicno sto nas je oladio, ulupati tolike pare na veterana koji se ne pojavi na 2/3 utakmica u sezoni, je samoubistvo iz zasede za klub nageg ranga🙄

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Markoss said:


Kolko ti dodjem love sto sam zakazao? I tebi i gomili prelaznih rok clanova koji ce da pisu do septembra.

 

Jbg, info iz kluba od cetvrtka je bio da je Singlton zavrsen i da se samo ceka da resi privatne obaveze i potpise i da ga posle toga objave. Sad to sto se on predomislio, iako je dao rec i dogovorio uslove (2 miliona za 2 god) je nesto na sta ocigledno ne moze ni Covic da utice. 

 

Elem, mene boli q da insajderisem il da budem attention whore, jer imam desetogodisnji staz na forumu. Cisto i to da razjasnimo.

Sve 5, samo mislim da ne bi trebalo da se pise da je neko done deal ako nije stavio potpis. Usmeni dogovor je jedno, a zvanican ugovor drugo. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Milion godisnje za Singleton-a😳

Pa da li je to jebeno normalno!

Odlicno sto nas je oladio, ulupati tolike pare na veterana koji se ne pojavi na 2/3 utakmica u sezoni, je samoubistvo iz zasede za klub nageg ranga🙄

 

uvek bih radije dao milionče za singletona nego za nedovića

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Markoss said:

Sad to sto se on predomislio, iako je dao rec i dogovorio uslove (2 miliona za 2 god) je nesto na sta ocigledno ne moze ni Covic da utice. 

Dati milion eura na Singltona ako je ovo istina, bi bio najludji potez u istoriji kluba.

 

Na stranu sto mislim da je Singlton dobar igrac i da donosi dosta toga sto se ne vidi u statistici, ali milion eura, za onakvu proslu sezonu sa ocajnim procentima za 2 i 3 niti dobrim ribaundingom jos i te godine koje ima bi bilo najvece preplicivanje ikada ovde ne samo u Zvezdi vec sve zajedno i sa Partizanom zajedno sa sve Panterom sa 1 100 000e za Evrokup.

 

Da ti Singlton nudis platu vecu nego sto je Kalinic imao prosle sezone, covek u 5 najkorisnijih igraca u El na svojoj poziciji, i Singlton koji nije ni u 20.

 

Hvala mu sto se predomislio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zasto se stalno Gist uzima kao negativan primer starijeg kosarkasa kada je, koliko se secam, u predsesoni i na pocetku sezone bio medju boljim igracima i izgledao je poprilicno motivisano. On je igrac koji u napadu mnogo zavisi od timske igre i pika sa plejom, a nije njegova krivica sto smo mi tada bili razbijena banda i nismo znali da ga koristimo nego smo mu davali loptu da igra ledjima sto nikada u karijeri nije preterano dobro radio. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To što nam se trenutno događa i ta vsta rezigniranosti obično je posledica gledanja kako je jabuka pala dole, a ne kako se popela gore...

 

Jer navijači koji se okupljaju po internet forumima i društvenim mrežama ne znaju odakle novac potiče, niti mogu to da znaju, kao i način na koji se kroz obećanja formira budžet. I sad su, normalno, indajderi krivi, iako je činjenica da ni Čović ni Ostoja doskora nisu imali blage veze oko visine budžeta, tempa isplata i ostalih pojedinosti vezanih za finansijsku sliku.

 

A kad je tako, normalno je da se ponašaju kao slonovi u staklarskoj radnji, nenaviknuti na toliku količinu novca i na mogućnosti koje idu uz taj novac. Pa dojavljuju insajderima sigurice, ruše oko sebe, mačuju se sa zamišljenim neprijateljma, mere jedan drugome vršnjake... Jer jedino što znaju jeste činjenica da je ovako sad... I ko zna kad.

 

I sad bi neko pomislio - pa što ne uštede i za sledeću sezonu? Pa možda i bi, kada bi to išlo tako. Ali ne ide, jer će im novac, kako im je obećano, biti isplaćivan tad i tad, da bi platili ono što su sad doveli.

 

Za posle - ne važi.

 

Ostoja, međutim, ima jednu olakšavajuću okolnost - ne pita se ni za šta oko dovođenja igrača. Dok Čović, vidi se iz priloženog, ispada komičan u želji da bude i sportski direktor, pa fejluje sa Lasom, najavljuje nekolicinu igrača koji su mu, kako sam kaže, interesantni, i baljezga kako je razgovarao sa desetinama igrača i trenera...

 

Što, u stvari, najbolje pokazuje koliko ne zna u šta se razume i u šta se ne razume, te gde mu je zaista mesto.

 

I gde mu je dupe, a gde glava

 

  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ovo oko Bentila je potpuno bezveze, uz sve uvazavanje. Ponasamo se kao beskucnici, koji su dobili na lotou pa ajde da spickam svu kintu na skupa kola, a kucu i dalje nemam.

 

Bentil igrac koji kroz karijeru "nit smrdi niti mirise" gde god da je igrao. Skupa igracka koja se nicime ne istice.

 

Izgleda cemo Daliboru Ilicu davati sansu otprilike kao Partizan Tristanu Vukcevicu, u fazonu evo imamo domaceg igraca...

 

Singlton isto tako, igrac u padu karijere a nikad se nije ni preterano cimao da nesto igra sem u Barsi.

 

Bas onako odvratan osecaj. Silovanje kosarke. Na sta ce da lici aba liga ove sezone? Na Boston i Lejkerse protiv druge ceske lige? Sta je u stvari poenta? Cija je patka duza?

Edited by Sam B
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StiviKivi said:

"Druže " i mogu nekako  da podnesem ali to "majstore " mi je u rangu sa pomenuta dva (odvratna) univerzalna poziva... 

provajte sa 'amigo' ili 'meštre' 😁, to je bar kod nas jako  u trendu mada mene sve češće zovu u zadnje vrijeme 'lepi' 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Imam utisak da imamo manje para nego sto stavljamo da znanje da imamo i da svesno blefujemo znajuci da ne mozemo dovesti to sto smo stavili na razglas. A to radimo da se mozemo barem jos sada macevati sa komsijama.

 

Posle ce se naci 100 objasnjenja zasto te opcije nisu uspele i prosao voz. Moze biti da gresim (jer zaista nemam nikakve informacije), ali tako mi sa strane to izgleda.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...