Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

7 minutes ago, Del Piero said:

Dakle sasvim je moguce da je bio pozitivan i 26.12. koliko sam shvatio.

znamo da je 25.12. bio u BG, a 31.12. u Marbelji. Izmedju ta dva datuma je morao nekada da leti za Spaniju. A da bi usao u Spaniju (i leteo) morao je da ima i negativan pcr test bese do 72h pre leta. I s tim je prosao granicnu kontrolu na ulasku u Spaniju. Pa mu je onda trebao jos jedan negtivan test pre poletanja za Melburn (preko Dubaija), znaci negde 3.1. je sigurno negde u Spaniji dobio negativan PCR test. Hocemo sad da tvrdimo da je i Spanija korumpirana i da je i tamo muljao i preko veze (brace Mareta) dobio ovaj test?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pablo Escobar je u onom svom zatvoru dovodio reprezentativce da igraju malo fudbalice.

Mogao bi tako i Nole, da izabere neki zatvor sa teniskim terenom pa da mu dovode protivnike.

Ove izbeglice bi bile navijaci a Netflix bi sve finansirao.

Finale da se igra u Thunderdome.

 

Za jos korisnih saveta posetite moj Instagram profil Sport, Pravne nauke i kucne popravke.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Nije valjda isti onaj sudija koji je rekao nesto tipa ako me budete opet zvali za ovo sranje bio veoma ljut? :lol_2:

 

Zamisli ako je isti i sada presudi u korist Australije pa Srdjo ne moze da pljuje po sudiji koga je nahvalio pre neki dan :classic_biggrin: kakav li ce tek tada meltdown da bude u njegovoj glavi

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

Zamisli ako je isti i sada presudi u korist Australije pa Srdjo ne moze da pljuje po sudiji koga je nahvalio pre neki dan :classic_biggrin: kakav li ce tek tada meltdown da bude u njegovoj glavi

Ko da Srlou treba nesto za meltdown 😅

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Wookie said:

Čehinja je bar imala pameti da ćuti i smrdi, nikog nije iritirala svojim objavama na društvenim mrežama. Da Novak nije jeo govna i javno se hvalio, svi oni bi se provukli, ovako su svi najebali.

Ovo je baš kako jedan birač/član SNS-a razmišlja. Kraduckaću ja po malo, samo da ćutim i smrdim u ćošku i sve je to OK. Jebbb...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darth Steva said:

 

Zamisli ako je isti i sada presudi u korist Australije pa Srdjo ne moze da pljuje po sudiji koga je nahvalio pre neki dan :classic_biggrin: kakav li ce tek tada meltdown da bude u njegovoj glavi

Ti bi kanda voleo da se dogodi to? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Ti bi kanda voleo da se dogodi to? 

 

Iskreno, nisam ni ja siguran jer u ovom procesu nema dobre ili lose strane... i jedni i drugi silje patku i gledaju ko ce koga da izjebe na tehnikaliju. Ali ako te bas toliko zanima moje detaljno vidjenje ove teme, mislim da bih mogao da potpisem sledeci post

 

23 minutes ago, Del Piero said:

Situaciju u kojoj ne znas koju stranu pre da ne izaberes.

 

Ovo je sad vec dosta neozbiljno od Australije, bukvalno se inate. Dobio si nas na sudu, sad cemo da te izbacimo u 5 do 12. Sudeci po svemu do sada oni nemaju pravo da mu ukinu vizu i zabrane ulazak u zemlju, ali moze im se. 

 

Sa druge strane, meni je Djokovica najmanje zao. Nikad nisam bio neki njegov fan, ali ovo sto on radi od starta korone je skandalozno. I sada je pokusavao na sve nacine da zaobidje pravila. Da li je bio pozitivan 16. ili 17., kada je saznao, gde je isao i sta je radio. Na kraju sklepao saopstenje koje ce imati najmanje stete po njega. Onda ovi ID brojevi, koji se samo kod njega ne uklapaju. Dakle sasvim je moguce da je bio pozitivan i 26.12. koliko sam shvatio. Sve ovo pricam sa neke moralne strane jer ovo ocigledno nije imalo uticaj na vizu i njegov slucaj tamo.

 

I na kraju, da ostavimo po strani i AUS i AO i Novaka licno, ovo ce imati dobre posledice i kod nas. Vec sada smo sam podrum Evrope (gde nam je i mesto) po broju vakcinisanih, a na koliko ce zatucanih ljudi ovo uticati da jos vise izbegavaju vakcinu i svoje antivaksertvo ce pravdati solidarnoscu sa nasim Noletom i borbom protiv zlih stranaca. Ne mora Novak da kaze "ja sam antivakser" da bi to bio.

 

A nicega ovoga ne bi bilo samo da je cutao glupan.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...