Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ok, znali smo da Srki nije baš “najoštrija olovka u pernici” ali da se lik zahvaljuje “brigadnom generalu “Mojte Gađo”” na podršci Novaku, i masa koja kliče na to, pa jebote. Hahahhahaha
 
 
Jel stvarno rekao ime i prezime?
Jaooo xxaxaxaxaxaxax

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko radi u laboratoriji i dugo se bavio lab dijagnostikom, moram da kažem da sam iznenađena porivom da se čitaju tuđi QR kodovi i gledaju tuđi rezultati. Sad ćete vrv da mi kažete da su dostupni bili rezultati, ali stvarno smatram da to nije u redu. Mi moramo našem telu za akreditaciju da dostavljamo potpisane izjave o povetljivosti i to naših izvršilaca gde se oni, a i mi kao lab obavezujemo da nećemo tuđe rezultate iznositi i pričati o njima. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To je Novak, to je jedno sunce svetsko, ne srpsko. On je olicenje svega ljudskog koje jedno bice moze da sadrzi. Oni koji su imali nesto protiv njega nazalost nisu to imali (?!), ali su shvatili da ne mogu nista protiv vecine slobodarskog sveta iz Juzne Afrike, Kine, Juzne Amerike i drugih drzava.

Edited by McLeod
  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

 
Strane sluzbe sto bi Andjus rekao:s_d:
 
Oduzmite Srkiju mikrofon.
Za qr code i likove ne mogu nista da kažem ali u tekstu tih potvrda piše da je pozitivan uzorak uzet u zavodu za bio ide a negativan na Torlaku.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zakkturbo said:

Kao neko ko radi u laboratoriji i dugo se bavio lab dijagnostikom, moram da kažem da sam iznenađena porivom da se čitaju tuđi QR kodovi i gledaju tuđi rezultati. Sad ćete vrv da mi kažete da su dostupni bili rezultati, ali stvarno smatram da to nije u redu. Mi moramo našem telu za akreditaciju da dostavljamo potpisane izjave o povetljivosti i to naših izvršilaca gde se oni, a i mi kao lab obavezujemo da nećemo tuđe rezultate iznositi i pričati o njima. 

 

Mozes misliti gde god da odes negde konobar ti ocita QR kod van tvoje volje...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

To je Novak, to je jedno sunce svetsko, ne srpskog. On je olicenje svega ljudskog koje jedno bice moze da sadrzi. Oni koji su imali nesto protiv njega nazalost nisu to imali (?!), ali su shvatili da ne mogu nista protiv vecine slobodarskog sveta iz Juzne Afrike, Kine, Juzne Amerike i drugih drzava.

Hvala na pbp. 😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Div said:

 

 

 

 

Ne znam šta je gore, deportacija 3 godine, od raspa do uskrsnuća 3 dana.

 

 

Gore je ovo drugo, makar za nas.

Zamisli da moramo da slavimo svetog Novaka i da praktikujemo bezglutensku ishranu i obaveznu meditaciju.

Elem, sada reče neki lik, pa ga režimska novinarka prekinu. Savetnik premijera Australije od 2016-2018 bio u Rio Tintu.

 

Ovo postaje jako zanimljivo i ako verovatno nema veze, ali treba malo obratiti pažnju i na to.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posle pitanja sa italijanske televizije gde je pitan Djordje u vezi diskrecionog prava australijske vlade da mu ipak uskrati gostoprimstvo, on je rekao da ce Novak postovati svaku odluku jer on postuje zakon.

 

Srdjan je dodao da ce sacekati ako bude i sledece i sledece i sledece odluke ali se nikad nece sam odreci vize, sto su mu izgleda trazili, bar po njegovom tumacenju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zakkturbo said:

Kao neko ko radi u laboratoriji i dugo se bavio lab dijagnostikom, moram da kažem da sam iznenađena porivom da se čitaju tuđi QR kodovi i gledaju tuđi rezultati. Sad ćete vrv da mi kažete da su dostupni bili rezultati, ali stvarno smatram da to nije u redu. Mi moramo našem telu za akreditaciju da dostavljamo potpisane izjave o povetljivosti i to naših izvršilaca gde se oni, a i mi kao lab obavezujemo da nećemo tuđe rezultate iznositi i pričati o njima. 

 

Nismo mi ceprkali po tudjim telefonima i mailovima, vec smo skenirali QR kodove sa javno objavljenih dokumenata. Postoji ogromna razlika.

 

Nisam iz medicinskog sveta ali sam neko ko se sa PII susretao sa marketing/IT strane sto je prilicno slicno, isto tako i ja u svojim projetkima u NDA-u koji potpisem, kazem da necu obelodaniti podatke kojima imam pristup. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...