Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

2 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Ako sam dobro razumeo, advokat nije osporavao pasus koji se odnosi na snimanje s Lekipom, i kad ga je sudija pitao zašto, on je odgovorio "zato što ne moram", i objasnio da je ono pomenuto samo kao dodatni faktor, uz primarni argument koji je "misquoted i recontextualised" intervju s BBC-ijem, što bi značilo da ako obore taj prvi argument, ovaj drugi automatski nije dovoljan da opravda odluku. I onda se pozvao i na neki presedan u vezi s tim. Ne znam da li će mu to proći, ali svakako deluje kao propust tužioca. 

 

Rekao je i da Novak priznaje tu gresku, ali da svakako zbog toga nije opasnost po AUS.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja nigde za sve ovo vreme nisam nasao ni na jednu Federerovu izjavu oko ovoga. Nemoguce da ga novinari ne pritscu, ipak je on legenda ovog sporta, od koga ce traziti izjavu ako ne od njega. 
I kad sve prodje, ispita se misljenje javnosti, sponzora, medija i ostalo, izaci ce sa izjavom kako on nije hteo da se mesa dok traje proces i kako je Nole veliki igrac ali da je tenis vazniji od svih igraca i rekorda i da je zdravlje najvaznije i ljubav i cvece i foke i mir u svetu.

I svi ce da ga vole i ispasce najmudriji.

Kategorija ljudi: nit smrdi nit mirise.

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan blam Lojda. Na pitanje da li u slucaju deportacije moze biti protesta i skupova na kojima se moze siriti virus, Lojd odgovara da to nije bitno, vec je bitno to sto je Novak mnogima uzor i njegovi anti vax stavovi mogu negativno da uticu na proces vakcinacije. Kakav debil.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...