Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Nasi teniseri, njegove kolege mudro cute ? Nikakva podrska? Zar ce zaista nakon svega sto je njihov kolega iz reprezentacije doziveo nastaviti da igraju na istom turniru? Da pokazu solidarnost i odustanu od turnira. 
Daj bre, koja glupost. Ako mogu neke bodove (a još bitnije im i neke novce) da osvoje, treba to i da urade a ne da trpe prosledice ove šarade.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

kakav bre nadal u finalu, sanse nema .
 
Nisam rekao da će da stigne nego da bi to bilo lepo da Medo tako osvoji.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shonke said:

Daj bre, koja glupost. Ako mogu neke bodove (a još bitnije im i neke novce) da osvoje, treba to i da urade a ne da trpe prosledice ove šarade.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

Ima nesto vise od novca i bodova( nit mogu zaraditi neke novce nit bodove na AO). 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Jedino dobro u svemu ovome je to sto je cirkus konacno gotov. A sto se tice AO, nadam se da ce Medo ili Zverev osvojiti isti jer su se poneli ljudski prema svom rivalu. 

ja navijam da se ao otkaze, mada od toga nema nista.

 

2 minutes ago, Čvarkov said:

Bitno da je Federer čestitao Kokinakisu. Mislim naravno da treba da se čestita, ali da kroz ceo ovaj proces ćuti, jednostavno za 🤮

pederer ima gore misljenje o nolu nego prdal, no u ovom slucaju manje je zlo njegovo cutanje nego prdalova "objektivnost".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, n4l1m said:

 

gori od ove proklete bande koji su ga izbacili, su samo ove ovce koje sada likuju, kako je toboze pravda zadovoljena.

 

 

Tako nekako. Bez njih ništa ovo nebi ni bilo moguče. Samo neznam kako ne vide da je podrška ovakvom ponašanju vlasti jako opasna stvar. Jer kad im jednom daš ovakvu moč u ruke, nisu ludi da je ne koriste i dalje. Tako da se ovo neče završiti na koroni i restrikcijama. Implementirati če se ovaj stil i na nekim drugim temama, i svi čemo se kad tad pronači na "pogrešnoj strani".

 

10 minutes ago, Predragdjape said:

Nasi teniseri, njegove kolege mudro cute ? Nikakva podrska? Zar ce zaista nakon svega sto je njihov kolega iz reprezentacije doziveo nastaviti da igraju na istom turniru? Da pokazu solidarnost i odustanu od turnira. 

 

Možda se sprema šta za prvo kolo. Neznam.

 

Siguran sam da se oni privatno čuju sa Noletom i da su mu tu za bilošta. Siguran sam i da bi im Novak zabranio da odustaju od turnira zbog njega. Ali siguran sam i da bi mu bilo puno srce kad ga nebi saslušali i svejedno prvo lopticu na meču prvog kola raspalili u svemir, pružili ruku protivniku, i sišli sa terena.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

Možda se sprema šta za prvo kolo. Neznam.

 

Siguran sam da se oni privatno čuju sa Noletom i da su mu tu za bilošta. Siguran sam i da bi im Novak zabranio da odustaju od turnira zbog njega. Ali siguran sam i da bi mu bilo puno srce kad ga nebi saslušali i svejedno prvo lopticu na meču prvog kola raspalili u svemir, pružili ruku protivniku, i sišli sa terena.

Ne mogu oni Novaku biti tu za bilo sta, koliko on moze njima.. Ali da, sigurno da se cuju. Ali isto tako, treba javno stati a ne privatno, fazon, podrzavmo mi tebe ali idemo na turnir sve jedno sto ispadamo u prvom ili drugom kolu. Nakon ovoga, kada bi svi teniseri izasli na teren, raspalili lopticu i pozdravili se sa protivnikom, izasli sa terena, imao bi dosta veci odjek na celokupnu situaciju. Samim tim, dali bi do znanja(iako ih ne svrbi previse) da su slozni kakva god situacija bila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre svega cestitke svima koji su ovo prizeljkivali. Svima koji su danima prenosili tvitove raznoraznih jebivetara, svima koji su od Novaka napravili monstruma koga boli uvo za sve i ide okolo zarazavajuci svet, čeetitke svim it strucnjacima, postovaocima prava i pravne drzave, borcima protiv srbova i te primitivne Srbije koju predstavlja udarač loptice i ona bagra koka mase zastavama po Melburnu. Čestitke i pojedinim navijacima drugih tenisera koji su srecni jer zakon vazi za sve i pravna drzava je pobedila.

Australija? Pa neka sada uzivaju u svom brlogu, neka ih zatvore 364 dana, a neka dan kada su proterali Novaka bude nacionalni praznik. Neka tada svi izadju na ulice, vatrometi i baloni... To neka bude datum koji ce da slave kao dan konacne pobede nad svakim buducim zlom koje moze ovaj divni kontinent koji ima jako divnu proslost i pedigre, da zadesi.

Nadam se da ce onaj ko kvalifikuje i kaznjava zbog generalizacije da ovih dana vrati nož u korice. Jer Australija ovakva kakva jeste danas to zasluzuje maksimalno.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ne mogu da kažem da mi je baš nešto mnogo krivo zbog Nokse, sam pao, sam se ubio. Nikad u životu nije moglo da budeš u lošem društvu, a da ne trpiš nikakve posledice.  Ne možeš da se okružiš Nestorovićima, Osmanagićima, Majom Volkovima, da ti Srle bude PR i da očekuješ da nikad nećeš da najebeš zbog toga, a on kao jako povodljiv momak je potpao pod uticaj budala, na kraju se zbog toga nije vakcinisao i time otvorio vrata da ga zajebu jako.

 

Sa druge strane, čitajući na Tviteru ove što su u ekstazi, kojima je barjaktar ovaj nolajfer Ben Rotenberg, tu osciliram od toga da mi se gade, do toga da mi ih je baš žao, jer jednom kad se prašina slegne, kad se više ne bude pisalo o ovome, na tabli će i dalje da piše da Novak ima bolji H2H sa njihovim ljubimcina, i da im ostaje samo njihov isfrustriran život, u nekoj potrazi da dižu frku i viču kao Sergej Trifunović: Jao, Jao, Jao!

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ponovicu ono sto sam rekao i pre samog procesa prvi put.

Ne postoji tako nesto kao nezavisno sudstvo. I sanse su i prvi put bile male, ali je Keli ocigledno bio iznad situacije.

Kad sam video sinoc ono vece od 3 metuzalema, sve mi je bilo jasno.

 

Ovo sto je uradila izvrsna vlast je zaista opasna stvar, i oni ocigledno mogu da urade sta hoce. Nema potrebe da pricamo vise o tome da li je namestaljka, pa advokat vlade je nocas trazio da ne puste Novaka odmah cak i ako pobedi. Wtf?

Tuzna drzava ta australija.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čvarkov said:

Bitno da je Federer čestitao Kokinakisu. Mislim naravno da treba da se čestita, ali da kroz ceo ovaj proces ćuti, jednostavno za 🤮

Sta je sad Federer skrivio? Postenije je sto je cutao i sto ga nije sutirao dok je na zemlji kao Cici i Rafa, narocito sto sam ubedjen da mu je stav priblizniji njima.

Link to comment
Share on other sites

Novak je pokušao sve što je u njegovoj moći da učestvuje na AO, nažalost vlast direktno nije dozvolila, iako su sami odredili svoja pravila za ulazak u Australiju. Ima li šta bljutavije da pozoveš nekoga u goste, pa da ga za par jeftinih političkih poena odmah izbaciš naglavačke na ulicu. Novak je dobio makar prvo suđenje i time je dokazao da je uradio sve pravilno u vezi dokumentacije što se tiče ulaska u Australiju, što se tiče drugog, izgleda da se slabo tu šta moglo, posebno imajući u vidu da je odluka bila jednoglasna i da su postavili fikus umesto advokata australske vlade, isti bi rezultat bio.

 

Ja ne žalim mnogo za ovom odlukom, jer realno, teško da bi on osvojio ovaj turnir i da nije bilo drugog suđenja, a kamoli sa suđenjem u pritvoru dan  pre početka turnira. Slabo je trenirao, jeo, psihički se potrošio i pretrpeo torturu vlasti. Kada se na to doda i prejak žreb koji je imao, šanse su bile još dosta manje.

 

Imaju ti Rolan Garosi, Vilmbdoni, pa onda i USO, okrznuće Novak još jedan slem do kraja karijere. Što se tiče zabrane ulaska na 3 godine, mislim da i tu priča nije konačna, jer su rekli da Novak i ako dobije zabranu na 3 godine, opet može doći, ako australska vlada smatra da će Australija od toga imati neku korist.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni ovo deluje kao cist pritisak javnosti i vlasti na "nezavisno" sudstvo. I to je krenulo da mi smrdi cim je Keli sa svojih ingerencija prebacio na visi nivo. Tako da, nakon sto su ga ganjali to sto nije imao adekvatna dokumenta, sad su ga optuzili da je pretnja po celu Austtaliju, i njeno drustvo od 93% vakcinisanih i to je proslo.... Ovo je cisto izivljavanje, i Australija je ovim pokazala da populizam i manipulacija narodom i javnim mnjenjem i te kako ziva u "pravnim i uredjenim drzavama".  Bes naroda je ustremljen umesto ka vladi koja ih muci dve godine ka Djokovicu koji je ukratko prikazivan kao monstrum koji nece da se vakcinise. 

49 minutes ago, n4l1m said:

a atp i ao i dalje cute.. naravno da cute, kad su svi oni zajedno bili ukljuceni u ovu sprdacinu, i  do sada najsramniju sportsku odluku ikada, iako je ovo sve samo ne sport.

Ne znam sta ocekujes. Koliko je meni poznato on je hteo da pravi paralelnu organizaciju. Nisam se detaljno udubljivao u pojedinosti, ali tako nesto se desilo zar ne? Mnogo ljudi likuje sad, za neke je to opravdano jer je Djokovic time doprineo. Iako mislim da ovde nije kriv jer su strucni i medicinski penali odobrili izuzetak, moralo je njegovo svojeglavo ponasanje da dodje na naplatu kad tad. Zao mi ga je, ali je realno on i doprineo svemu ovome. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikolaSRB93 said:

Ben Rotenberg malopre na CNN-u izjavljuje: Slucaj Novaka Djokovica je izvukao sav kiseonik sa Australijan Opena (took all the oxygen) koji je nekada bio nazivan Srećni Slem i Sunčani slem 🤣

Mora li da se citira i taj moron na ovoj temi

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Predragdjape said:

Ima nesto vise od novca i bodova( nit mogu zaraditi neke novce nit bodove na AO). 

 

Jok ne mogu. Nije to atp 250 turnir. I onaj koji igra u prvom kolu ode sa parama kući a od naših tenisera, niko nije baš pri parama da bi leteo avionom  dva dana u tri lepe materine, platio smeštaj ko zna koliko hiljada dolara i vratio zbog neke "solidarnosti". Uostalom, da pitaju NĐ šta misliš da bi im savetovao?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...