Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Šta god...samo da ga ne satru sa zabranom ulaska od 3 godine. Bez obzira da li je Novak sada već presekao u glavi da se nikad više tu ne pojavi..ipak je jutro pametnije i eventualnim gašenjem pandemije i promenom vlade u kengurani bilo bi baš jezivo da sada i na takav način završi sa najtrofejnijim slemom gde je držao banku više od decenije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Šta god...samo da ga ne satru sa zabranom ulaska od 3 godine. Bez obzira da li je Novak sada već presekao u glavi da se nikad više tu ne pojavi..ipak je jutro pametnije i eventualnim gašenjem pandemije i promenom vlade u kengurani bilo bi baš jezivo da ovako završi sa AO gde je držao banku.

ja sam pak vise za opciu, da ga sad osvoji, iskenja im se u trofej i nikad vise ne kroci u australiu, sve i da mu sledece godine daju kljuceve pocasnog gradjinana melburna.:default_coffee:❤️

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

ja sam pak vise za opciu, da ga sad osvoji, iskenja im se u trofej i nikad vise ne kroci u australiu, sve i da mu sledece godine daju kljuceve pocasnog gradjinana melburna.:default_coffee:❤️

 

I da to uradi to na sred Rod Lejver arene!

 

Posle lepo kaze - Vidimo se nikad, a cujemo jos manje - i cao :default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Predragdjape said:

Da  mi Serbistanci se nadamo pobedi Djokovica koji je najbolji predstavnik nase zemlje, kao i nas najbolji sportista u istoriji. Da li je to problem? 

Sto bi meni bio problem to? Meni je vise problem sto ne vidite probleme kod kuce. Bila bi epska nepravda da njega osude, a puste Koluviju, Volkam, Sarica i ostale..to vam je imaginaran problem. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Slušajući ove dokaze, ne mogu da se otmem utisku da su sudijama lagano mogli samo da daju ovu temu da pročitaju i tu bi dobili sav materijal. 

Mogli bi i čorbicu da prezalogaje pre ručka. Sve bi se brže završilo. 

Kako bi se majke ti brže završilo kad ovde ima nekoliko stotina strana samo o tome, ne verujem da su oni stigli da naštancuju toliko :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...