Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

stigoh konacno do kraja! :smiley58:

elem, na stranu to sto je Srdjan... Srdjan, njima treba pod hitno neki dobar medijski trening (kad su vec resili da daju izjave javnosti). I naravno pravi i profesionalni PR tim (osim ako mu to sad nije ova cetvorka).

Vidi se da bas ne spadaju u ucene ljude, da se tako izrazim (za njih je Novak doktor nauka), mada Djordje jos i ima sasvim solidan nastup za nekog ko bas nema u opisu posla da se obraca javnosti. On je na pocetku kao citao neke teze s nekog papira, ocigledno se spremao sta da kaze (ili mu je neko rekao). Uocljivo je da su (makar u prvom delu KZS) bili vrlo pomirljivi i nekonfliktni sto se tice Australije (verovanto su dobili instrukcije od Novakovih advokata da ne podbadaju i time izazivaju ministra da konacno deportuje Novaka).

Takodje mi je utisak da Djordje bolje i tecnije prica na engleskom nego na srpskom. Na srpskom kao da pokusava da se izrazava bombasticno.

Edited by wwww
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Anegdota :Ja sam jedan od onih koji je zaglavio u imigracionom pritvoru  i to u Biskeku. I cuvali me kirgizi sa sve kalasima i ispitivali sto smo razjebali Jugoslaviju…onako djuture svi. Zajebo jedan ciko, stavio samo crveni pecat (ali ne i plavi) na viza exemption letter.

Bolje su me tretirali nego Novaka a i krace je trajalo. Cekali da promasim avion na kojem sam trebao biti a onda me oslobodila neka baba prevodilac.  
 

Edited by Gistro Bančo
  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gistro Bančo said:

Anegdotea :Ja sam jedan od onih koji je zaglavio u imigracionom pritvoru  i to u Biskeku. I cuvali me kirgizi sa sve kalasima i ispitivali sto smo razjebali Jugoslaviju…onako djuture svi. Zajebo jedan ciko, stavio samo crveni pecat (ali ne i plavi) na viza exemption letter.

Bolje su me tretirali nego Novaka a i krace je trajalo. Cekali da promasim avion na kojem sam trebao biti a onda me oslobodila neka baba prevodilac.  
 

Da mi je bilo da odslušam tu epizodu i objašnjenje što smo razvalili Jugoslaviju 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Gistro Bančo said:

Anegdotea :Ja sam jedan od onih koji je zaglavio u imigracionom pritvoru  i to u Biskeku. I cuvali me kirgizi sa sve kalasima i ispitivali sto smo razjebali Jugoslaviju…onako djuture svi. Zajebo jedan ciko, stavio samo crveni pecat (ali ne i plavi) na viza exemption letter.

Bolje su me tretirali nego Novaka a i krace je trajalo. Cekali da promasim avion na kojem sam trebao biti a onda me oslobodila neka baba prevodilac.  
 

Pa sta bi, jesi li se vratio?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, erwin said:

 

sta sere ovaj celavi tip iz WP? pa oni u USA nemaju obaveznu vacinaciju, ako sam dobro shvatila Bajden nije uspeo da je progura ni za medicinare (znam, znam CNN je u veikoj kampanji za vakcinaciju, politika i tako to, ali, brate mili, daj malo se saberite).

a da ne pricam kako izgleda ogavno i ljigavo kad neko iz USA kritikuje Novaka zbog privilegia :classic_rolleyes: i bogatstva u kome uziva. pa, majku mu, nije on potekao iz britanske plemicke porodice (bese Henman iz neke tako ugledne familije), vec mu roditelji drzali palacinkarnicu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Gistro Bančo said:

Anegdotea :Ja sam jedan od onih koji je zaglavio u imigracionom pritvoru  i to u Biskeku. I cuvali me kirgizi sa sve kalasima i ispitivali sto smo razjebali Jugoslaviju…onako djuture svi. Zajebo jedan ciko, stavio samo crveni pecat (ali ne i plavi) na viza exemption letter.

Bolje su me tretirali nego Novaka a i krace je trajalo. Cekali da promasim avion na kojem sam trebao biti a onda me oslobodila neka baba prevodilac.  
 

 

15 minutes ago, Clash said:

Pa sta bi, jesi li se vratio?

 

baka.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve hocu da pitam, hocemo li mi padobranci sto smo upali na ovu temu sad morati da gledamo sve meceve na AO?
Mislim ono zaoprave da gledamo, po pet sati kad igraju?
Ne. Ispašće u pretkolu... [emoji3575]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Nema veze hoće li Đoković igrati, sad kad ste ovde moraćete i da gledate tenis :classic_tongue:

 

U, ja sam ga bas gledala kad je Kurnjikova igrala, mislim da je televizija BK tada prenosila.

 

Mnogo sam volela Kim Klajsters i kad je otac od Wiliamsa izjavio da ce njegove cerke jednoga dana igrati finala GS-a, ja nisam verovala 🤗

 

Eto, da ne bude da sam bas totalni laik.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@urosg3vise se svelo na moje klimanje glavom jer su “monolozili”…ono ko napadan novinar pita te i sam odgovara..(a i ja se ne bih qu***o jer ne znam da letim) koliko sam zapamtio krivci su bili Slobo i Franjo kao glavni…pominjali su i Aliju a zakinuse Slo i Mkd..ne pominjase ih. Malo su dotakli i zapad  i zalili sto SSSR nije bio malo jaci jer se ne bi raspali, po njima, da je tada SSSR postojao kao jak)…ali najvise im zao jer su sanjali o Jugi kao odlicnoj drzavi. Onda o kosarci i Petrovicu, Divcu… Ljudi od nekih 45 godina (2009-a bijase) tada i jedan klinac koji me castio cigaretama i smjeskao se onako. 
@Clash

Jesam isao jos dva puta..ali tip koji je zajebo bio i sljedeci put..imao sam VIP tretman oko pecata. 😂

Izvinite na malo off-topic. 🥴

Edited by Gistro Bančo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...