Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Koledz igracica gren slem sampionka, pored konstantnih OSW od kako je Serena prestala da osvaja bi bas onako stavilo tacku na WTA i bilo kakav smisao pracenja istog.

Inace video sam kraj dubla, bukvalno ovi pobedjuju sa tribina se cuje UuuuUUUuuuuUUUUU potpuno idiotski.

 

ne razumem i dalje vezu, ali ma koliko smesno zvucalo to na pocetku kad je bila prica da to vicu nego bucu ljudima koje mi mislimo da ne vole je tacno. Jer ovu dvojicu pajsera svakako vole i navijaju za njih.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Pa ima razloga zašto uuuuuuuu zvuči negativno i što se viče buuuu, ne znam kako misle da sad odjednom treba igrači da budu oduševljeni kad to čuju. Smeta i meni sa TV-a i kad ne znam ko je na terenu.

 

Ne treba da budu odusevljeni, samo kazem da je prvobitno objasnjenje, ma koliko imbecilno zvucalo, i ma koliko je nemoguce povezati u cemu je fora (i da znam, siguran sam da je retardirana), tacno je. Znaci vicu SiUUUUUUUUU.

Link to comment
Share on other sites

Ma razumem, nego kažem da sad ta publika koja viče siuuuu očekuje da će "njihovi" igrači reagovati na to kao na ovacije. Što je nemoguće, pa bi mogli bar svoje pulene da ispoštuju da se uzdrže malo. Ali naravno koga briga, oni su platili kartu da bi došli da rade šta hoće.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko strucniji da mi objasni sta se desilo pa da Barty do sada nema jedno 10 slemova? Nisam je ranije gledao, vidim da je u nekim vec "pocetno" zrelijim godinama za zenskog tenisera, ima sve sto je potrebno od igre, nisam video ovako nesto od Zastin Enan u najboljim danima. Prvi slem je osvojila pre skoro 3 godine, trenutno ima "samo" 2 i jos 1 finale.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, diego said:

Jel ima neko strucniji da mi objasni sta se desilo pa da Barty do sada nema jedno 10 slemova? Nisam je ranije gledao, vidim da je u nekim vec "pocetno" zrelijim godinama za zenskog tenisera, ima sve sto je potrebno od igre, nisam video ovako nesto od Zastin Enan u najboljim danima. Prvi slem je osvojila pre skoro 3 godine, trenutno ima "samo" 2 i jos 1 finale.

 

ona je rano pocela da igra profesionalno i nije mogla da izdrzi pritisak, pa je par godina bila napustila tenis (igrala kriket bese).

potom se vratila i polako gradila igru i pela se na listi.

i onda iznenadila sve zive osvajanjem RG i jos nekih velikih turnira.

celu 2020 nije uopste igrala (nije napustala Australiju), tek prosle godine je nastavila da se takmici.

na AO je izgubila od Muchove, koja je odigrala faktasticno.

ne mogu sad da se setim kako je izgubila na Wimbldonu od Sorribes Tormo (verovanto ju je ova izludela nekim balonima ili slicno)

na USO 2021 ju je Selbi Rogers totalno zbunila promenom taktike u sred meca i bacajuci joj neke balone i Barti se totalno nije snasla u toj situaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se secam Barty jos iz davne 2013 kad je kao stidljivi devojcurak igrala dublu sa tad vec iskusnom Dellacqua i ma AO u finalu izgubile od Erani i Vinci. Tad mi je vec delovala jako dobro, talentovana i perspektivna i onda je odjednom nestala sa radara... Depresija sta li je to samo ona zna, ali je nesto odvuklo na kriket. 

Meni se svidja kako igra, da je malo vislja bila bi opasnije na servisu i ne bi joj baloni pravili toliko problema. 

AO nakon 42 godine od Wendy Turnbull (nikad cula :lol_2:) ima u finalu domacu teniserku. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, vanjabarsa said:

ovu drugu sto igra finale sa barti nikad nisam gledala ... verovatno da nisam nista specijalno propustila 

buce da pehar ostaje kuci.

Nisi gledala Collins do sada? Americka verzija Putincheve.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, McLeod said:

Meni je daleko od toga. Ima devojka neke svoje bubice i nije simpaticna ali Putinceva je neki nedostizan nivo. Pre bih je uporedio sa Ostapenko.

hajde da se dogovorimo da je .. "intenzivna"... :classic_biggrin:  Zato finale moze da bude vrlo "zabavno" :classic_biggrin:

Bas prica Lepa Julka kako svi u svlacionici znaju kakva je i sta da ocekuju, da ne ocekuju od nje da bude bas priajteljski raspolozena prema ostalima itd. (manje-vise je rekla da je niko ne voli).

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je bliža Ostapenkovoj u smislu da je perfidnija i ne pokazuje to onoliko kao Putinceva, a čitala sam i da zna da dobacuje protivnicama prilično neprijatne stvari kad je sigurna da nema mikrofona u blizini. Onako formalno, sve može da se podvede pod "takmičarski duh", samo što je daleko od onog pozitivnog sportskog bezobrazluka. Inače njena igra mi se čak i sviđa, kad bih mogla da pređem preko ovog prethodnog.

 

I šta sad, opet moram da navijam za Barti...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

Malo je bezveze post, kakve veze ima sta je, kad je devojka 100% na mestu

komentar je na racun Australijanaca, ne na racun Barti. Na svakom GS navijam protiv domacih igraca jer je publika nesnosna, a na ovom posebno.

A sutra cu navijati za Barti, ipak je Colins totalno nepodnosljiva individua.

Da je prosla Iga onda bi mi bilo totalno sve jedno koja pobedi. Obe su sasvim ok.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...