Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, fancy said:

Znam da je nepopularan narativ sa banderama, ali neke prosto plaču za ovakvim ološem:

 

 

 

 

Necemo primati prljav novac od Solaka i Djilasa!!!

 

Nemam reci.Na ledjima dece se lomite mamu vam....

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2024 at 4:14 PM, Unknown said:


Problem je sto postoje mnogo strasniji i veci zlocini u 20. veku kojima se UN nije bavila a koje su gle cuda pocinili ovi sto su sponzori rezolucije. Problem je sto je motiv izrazito politicki.
 

A Haski tribunal je doneo neke vazne i dobre presude, ali i neke skandalozne. Pa je tako Gotovina osudjen na 24 godine zaudruzeni zlocinacki poduhvat i to je trebaloda bude njegova licna odgovornost, ali se onda neko dosetio da ta presuda moze staviti istorijski zig na Hrvatsku nezavisnost, pa je izvrsen strahovit pritisak da se presuda ponisti i eto Gotovina postade ugledni gradjanin, takoreci heroj. Nije mnogo drugacije ni u slucaju Orica, Tacija i Haradinaja, ali je simptomaticno da su u svim tim slucajevima pritiske vrsili izmedju ostalog oni koji su odgovorni za smrt par miliona ljudi na balkanu u proslom veku. 

Ako ovo nije relativizacija 1o1 onda ne znam sta je. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Don Dusko said:

Necemo primati prljav novac od Solaka i Djilasa!!!

 

Nemam reci.Na ledjima dece se lomite mamu vam....

 

Ležao mi je klinac pre par godina tamo, na TV-u se obično vrteo Nickelodeon ili neki sličan kanal sa crtaćima, svi su imali WiFi net na telefonima.

 

Sad će umesto besplatnog SBB-a tu da uđe Telekom kome će Bolnica da plaća uslugu. Još jedan kanal za isisavanje državne love.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Stiletto said:

 

Ležao mi je klinac pre par godina tamo, na TV-u se obično vrteo Nickelodeon ili neki sličan kanal sa crtaćima, svi su imali WiFi net na telefonima.

 

Sad će umesto besplatnog SBB-a tu da uđe Telekom kome će Bolnica da plaća uslugu. Još jedan kanal za isisavanje državne love.

Ma znam, nego sta bi bilo da su ozbiljnije stvari? Od jebenog TV-a?

 

Zamisli Solak ponudi za instrumente a oni odbiju? :S

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stiletto said:

 

Ležao mi je klinac pre par godina tamo, na TV-u se obično vrteo Nickelodeon ili neki sličan kanal sa crtaćima, svi su imali WiFi net na telefonima.

 

Sad će umesto besplatnog SBB-a tu da uđe Telekom kome će Bolnica da plaća uslugu. Još jedan kanal za isisavanje državne love.

Mislim da deca neće primetiti neku razliku i da je akcija urađena zbog zaposlenih , da ne mogu da hledaju EON kanale čak ni preko WiFi mreže.

I neće moću SBB da kaže da daje besplatnu uslugu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Eddard said:

A što bi se odjavljivao? 

 

Potpis stavljam i ja. 

Da te ispoštujem s odgovorom, zaslužio si...

 

Previše imam godina da bih pristao na to da me neko pravi budalom i da mi ne da da se branim ili branim svoj stav.

 

Počeli su moderatori da budu vidoviti.

 

Kod mene, u Niš, se kaže....moj, moj, pa preko moj.

 

To je sve što imam da kažem i tebi i svakom.

 

Možda se oladim, dešavalo se, pa i napišem nešto....ako se desi nešto "baš veliko"....kraj rata u Ukrajini, pad Vučića...i tako.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, goldberg said:

 

Ti stvarno mislis da je Vucic ranije pokazivao da je normalan, ali je sadasnje ogrtanje zastavom ipak dokaz da je zapravo potpuno lud?

 

 

Ne mislim da bilo ko i ne samo na forumu nego i sire, misli da je vucic ikada pokazivao znake normalnosti, one normalnosti kakvu normalan covek zamislja. Ne vidim ni neki specijalan razlog da se misli da ako je neko nenormalan prema vecinskom pogledu na nenormalnost, nesto lose. 

 

Na zalost u Vucicevom slucaju je svejedno da li je normalan ili nenormalan, on Posao ne radi dovoljno dobro, dovoljno brzo ni dovoljno kvalitetno. Niko nije zadovoljan i njemu je to jasno. To je i jedan od razloga zasto gresi i od sebe pravi jos veceg lunatika. I nije Vucic problem sto se ogrnuo i tupi tamo nesto oko zastave - ne da zastavu po cenu zivota i takve stvari....nego problem su oni njegovi poltroni sto se odmah za njim ogrnuse. Znaci ko je ludji? Zasto u Srb ne moze jedan da bude lud i da radi lude stvare, vec odmah mora pola srbije da postane blesavo i ogrce se zastavama....

 

Dacic se ogrnuo zastavom....i cela vlada, srecni sto su preziveli `atomski rat` - a cela vlada i jeste onaj deo srbije koji se najvise plasio Rezolucije. S razlogom.

Ostatak Srbije se cudio sta im je. Pa kako sta im je? Mozda se osecaju prozvanima .....?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Patrik Hoksteter said:

On je još devedesetih pokazivao da je očigledno lud, ali ne ovako otvoreno pred celim svetom. Bar se malo civilizovao, ako je tačno ono "građanin se boji zatvora, a seljak sramote". A "zapad" mu nisu lekari pa da im smeta što je lud, ako mogu da sa njim završavaju biznis. To je problem za lokalno stanovništvo, i "opoziciju". Mada je pitanje čemu su opozicija ovi koji jedni druge ispituju "ko vas finansira", što je onomad bio Šešeljev zadatak.

Napredna mutacija, sledeći stepenik u evoluciji, a ova dranja rulje su u stvari ropac očajnika.

 

Pa taj svet ima internet i mogucnost da sazna da je isti taj pre pet Vucic govorio sledece:

 

Quote

Vaš slobodarski duh je naterao nas da budućnost možemo da gradimo samo čuvajući slobodu i mir - rekao je on, pa dodao: "Niko nije odgovarao za zločine, sprski civili bili su za NATO samo greška. Za nas oni nikad neće biti greška niti će otići u zaborav. Dve i po hiljade života nećemo i ne smemo da zaboravimo. Greška su oni koji su ih ubili. To Srbija danas sme i mora da kaže, jer ma koliko radili protiv nje, Srbija je jača i snažnija nego što je ikada bila. 20 godina posle bombardovanje, budućnost je naša obaveza".

 

Uz ovakvu facu:

 

bntk9kqTURBXy9iMDBiMTgyMGNkNWIyZTNkOThlY

 

Dakle, ako tada nisu mislili da je lud, zasto bi mislili sad kada se ogrtao srpskom zastavom? Znaju oni dobro sa kim imaju posla, sa likom koji je opsednut time da bude glavni u Srbiji do kraja zivota (sto samo po sebi nije normalno), nego ih bas briga, tolerisace sve dok god im Vucic odgovara da bude na vlasti.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

Kesić kao uvek u metu.

 

 

Ali onaj deo gde Zoran imitira patrijarha :roflmao:

 

Moram da priznam, baš sam doživeo transfer blama gledajući Vučićevu predstavu. Ovo je sve bliže i bliže Severnoj Koreji. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

Dakle, ako tada nisu mislili da je lud, zasto bi mislili sad kada se ogrtao srpskom zastavom? Znaju oni dobro sa kim imaju posla, sa likom koji je opsednut time da bude glavni u Srbiji do kraja zivota (sto samo po sebi nije normalno), nego ih bas briga, tolerisace sve dok god im Vucic odgovara da bude na vlasti.

Što ga ne bi tolerisali? Ne lomi po okruzenju, sarađuje, kad ga postave na hoklicu u zapećak miran je, itd. Najveći ispad do sad kad je kod njih u gostima mu je ovo presvlačenje u superheroja sa plaštom. A što maltretira ukućane i što se presvlači u superheroja, pa, nije njihova stvar da se bave tinejdžerskim buntom, dok ovi poštuju kućni red. Što se njih tiče, može da se pojavi i u kožnim pantalonama bez stražnjeg dela, oni znaju da je to samo patetično tinejdžersko blesavo inaćenje, nebitno za rezultat gostovanja. Ukućanima ako smeta da im takav nedorasli tinejdžer vodi kolo, neka preduzmu nešto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shonke said:

Kako ne lomi po okruženju? Eno pujda ove iz srpske da se otcepe, u MK je bio umešan u nerede, u CG i da ne pričamo. 

+  Banjska, ili Kosovo racunas u Srbiju. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, goldberg said:

 

Pa taj svet ima internet 

 

Dakle, ako tada nisu mislili da je lud, zasto bi mislili sad kada se ogrtao srpskom zastavom? Znaju oni dobro sa kim imaju posla, sa likom koji je opsednut time da bude glavni u Srbiji do kraja zivota (sto samo po sebi nije normalno), nego ih bas briga, tolerisace sve dok god im Vucic odgovara da bude na vlasti.

 

posle ovog neverovatnog razotkrivanja u boldu, ja sam za to da menjamo Zapad. Inace ovo sa Vucicem ce da se razvuce do u nedogled.

 

Opozija je vec pokazala da joj se ne dopada ta zapadna podrska avu, ali njihovi razlozi su drugaciji....oni samo zele da zapad umesto avu njima pruzi podrsku. I pruzice, ali izgleda da Zapad ne misli da su dorasli. Trebalo bi malo promisliti o tome. Zasto je tako?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oskar istresa hvalospeve sebi koje nije stigao u prethodna dva dana
DJV pojačava njegove teze imbecilnim divljenjem
JK peca trenutak da odvali geniTalnost koju je smišljala do naprsnuća jedine moždane ćelije
Ivica bulji u njene sise

^

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Fat Zadd said:

Kada nismo svi isti... ovaj bi na trulom zapadu odavno čami na nekoj psihijatriji 

 

https://x.com/zeljkomitrovic/status/1794435480395694516?t=9_xYi_fUcEmyfuedFAxyNg&s=09

 

 

 

Taj će lako da se izvuče. Čujem da je tužilaštvo već dalo policiji nalog da ispita slučaj, a on će inspektorima da tutne po jednu flašu viskija, pokloni nekoliko karata za rijaliti i kaže da su u pitanju filmski rekviziti i trikovi, izjavi da koristio igračke kao Brus Vilis ili Silvester Stalone u brojnim filmovima, i nikom ništa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Taj će lako da se izvuče. Čujem da je tužilaštvo već dalo policiji nalog da ispita slučaj, a on će inspektorima da tutne po jednu flašu viskija, pokloni nekoliko karata za rijaliti i kaže da su u pitanju filmski rekviziti i trikovi, izjavi da koristio igračke kao Brus Vilis ili Silvester Stalone u brojnim filmovima, i nikom ništa.

 

Pa da, izvucice se, ali ne mogu da verujem da je doslo takvo vreme da se stvari resavaju flasom pica kao da ides kod lekara....ranije su mita bila u koferu ili vrednosnim papirima....

 

....naravno to nije ni poenta, vazno je da ceo zivot prolazis kao vreo noz kroz puter, samo zahvaljujuci tome sto si medju prvima podrzao partiju koju normalnom coveku ne bi palo napamet da podrzi...jul. Mislim i posle milion godina od tada - ti i dalje imas zasluge za tu davnu podrsku.........

 

A za to vreme dok JuL jos uvek mrda, ovi, opozicija, se se prepucavaju, ne kapiraju bas nista:

 

Dosta sam ljuta na Radomira Lazovića koji se u zamajcu da ubedi što više ljudi da izađu na izbore ne bavi se time kako da ih ubedi, nego se bavi time da uvredi, pa čak i ponizi nas koji ne izlazimo time što kaže da se ne borimo. Nama koji smo štrajkovali glađu, ne da nema pravo to da kaže… Ja sam mislila da mu je to u prvi mah izletelo, ali on to ponavlja. Mislim da mu to ne koristi, mislim da to nije dobro“, rekla je Tepić u emisiji N1 Studio lajv.

 

Nisam nesto mnogo obracala paznju ni na Tepic ni na Lazovica jer nisu se cinili kao kapaciteti ali reci u programu `dosta sam ljuta` mrnjaoooo ....

 

Izvinjavam se ljubiteljima lika i dela doticne bojkotasice, ali sada mislim da je jos gluplja nego sto izgleda....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...