Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 minute ago, Clash said:

Šta znam, ja mislim da Srbija ima dobro opremljenu vojsku koja je spremna u svakom trenutku da zaštiti gradjane

na KiM ali ne sme da predje granicu na Kosovu.

+465   -30

😅

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

TB K1 podrobno izveštava o trenutnim dogadjajima na Kosovu, a na Pinku ismevaju nekog tajkuna, nisam u toku, koji u svojim novinama prognozira kišu, i olujno nevreme pred početak mitinga....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока





Link to comment
Share on other sites

Psiho se boji sopstvene senke, pa je malo verovatno da ce povuci neki potez koji mu se brzo moze obiti o glavu.

Ukoliko ovo nije isplanirao, onda ce pokusati da izvuce nesto iz ove situacije. Da zabrani skup sutra, proglasi nekakvo vanredno stanje i slicno. Da kupi vreme ocekujuci da splasne energija protesta.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Inače,pre neki dan sam pisao da se bojim scenarija u kojem izvodi vojsku na ulice. Nisam znao,a morao sam znati,da je spreman da (opet) žrtvuje ljude za vlast. Kao i Sloba mu.
Krajnji cilj je da se proglasi neko vanredno stanje i tako zaustavi serija protesta Protiv nasilja.

 

A šta će da radi s tom vojskom? Da puca na narod? Ni pod razno.

 

Da proglasi vanredno stanje? Može li to vanredno stanje da spreči hiljade ljudi da izađu na ulice? Teško.

 

Cirkuska predstava se polako završava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda je Vucic poludeo (realno i bio je lud, ali sad totalno) i konacno napravio neke greske u koracima (po grbaci naroda pogotovo sa severa Kosova) ali se ipak pribojavam da nije ovo jos jedna njegova rezija, jos jedan trik. 

 

Videcemo. 

 

Mnogo moze da zavisi od toga kako se razvija situacija u narednih bukvalno nekoliko sati. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Mozda je Vucic poludeo (realno i bio je lud, ali sad totalno) i konacno napravio neke greske u koracima (po grbaci naroda pogotovo sa severa Kosova) ali se ipak pribojavam da nije ovo jos jedna njegova rezija, jos jedan trik. 

 

Videcemo. 

 

Mnogo moze da zavisi od toga kako se razvija situacija u narednih bukvalno nekoliko sati. 

 

 

Vučić nije glup i vrlo je sposoban politikant, ali ne treba mu pripisivati natprirodne moći.

 

Preigrao se, nije ni prvi ni poslednji.

 

Samo je pitanje kako će odraditi kontrolu štete.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pletilja said:

AV podigao borbenu gotovost vojske na najviši nivo, vojska upućena u pogranične oblasti.

 

Kao što je onomad "podigao Migove" zbog drona koji inače može da se kupi u Dexy Co Kids :lol_2:

Jbg, ima stok... naroda kojeg to "podizanje" pali...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

Čovek je sve što može sa Kosova poslao kosovskim autobusima za Beograd, ispraznio Mitrovicu, gde su trenutno sirene za uzbunu u gde specijalci lemaju nejač koju je ostala, dok on organizuje sebi sahranu u Beogradu.

 

Prihvatam tvoju sugestiju, stavlja tačku na svoj proces izdaje.

Nova Seoba Srba pod Vučićem.....e, moj Čarnojeviću!

Edited by Pletilja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bi gradonosni oblaci najbolje uveličali feštu. Jedno par sati krupnog grada bi bilo idealno. I naravno uz jak vetar i kišu. 
E vidiš, zaboravio sam taj prirodni fenomen, tako dobrodošao danas u centru bg, između 18 i 21h.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drug Crni said:

Svaka čast na optimizmu. Ne znam šta bih drugo rekao.

 

Akcenat je na polako. Neće se ovo završiti ni danas ni sutra. Ne mogu da prognoziram kada će, a to će se videti kasnije.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...