Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Preteče me Pletilja. Isto piše i na portalu:

 

Vučević: Borbena gotovost Vojske Srbije podignuta na najviši stepen

 

Ukratko, krenuo cirkus. Vojska je n-ti put podigla borbenu gotovost, pa će skupljanje lišća po krugu kasarne biti intenzivirano, ali je problem šta će biti u BG. Čini mi se da bi SNS-u bilo najpametnije da otkaže miting jer će se em neki razbežati zbog kiše, em mogu da počnu da AV-u skandiraju da je izdajnik. Eh, kad je neko baksuz...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

Kad se učlanio u smradikalnu stranku, kad im je organizovao bombardovanje i kapitulaciju, kad je organizovao miting za patike nakon kog je svako mogao samo da kaže vid' Srba debila, pa nije ni čudo što niko neće sa njima, kad je davao ove razne ustupke kosovskoj strani tokom prethodnih 11 godina ili ovo danas? Nisam siguran na šta si konkretno mislio pa ako možeš da pojasniš za nas sa jeftinijim ulaznicama.

 

EDIT: First as a tragedy, then as a farce.

 

Čovek je sve što može sa Kosova poslao kosovskim autobusima za Beograd, ispraznio Mitrovicu, gde su trenutno sirene za uzbunu u gde specijalci lemaju nejač koju je ostala, dok on organizuje sebi sahranu u Beogradu.

 

Prihvatam tvoju sugestiju, stavlja tačku na svoj proces izdaje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mene stvarno brine da ovaj kreten u mentalnom rastrojstvu ne napravi sad neko veće regionalno sranje.

 

A znamo da oko njega u rukovodstvo više nema nijedne normalne osobe koja može da povuče ručnu.

 

Vidim razne scenarije koji mogu da se otvore iz ovoga i mnogi nisu baš dobri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najsmesnija stvar od svega (najporazavajuca) je da nijedan predstavnik Srpske liste tj. politickog srpskog entiteta nije na KIM. Svi su u BG-u. Nije imao ko da stane izmedju zaposlenih u opstini i kosovskih snaga...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Najsmesnija stvar od svega (najporazavajuca) je da nijedan predstavnik Srpske liste tj. politickog srpskog entiteta nije na KIM. Svi su u BG-u. Nije imao ko da stane izmedju zaposlenih u opstini i kosovskih snaga...

A nekad su stajali? 

Pogresio si, oni su sklanjali narod da bi vojska paradirala. 

Just now, Golijat said:

Izvor?

Za povratak, ljudi koji su tamo, ne znam dal su krenuli jos uvek, ali znacu brzo. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ništa nije jasno.

 

Neverovatno mi je da nije znao, s druge strane ne znam šta može pozitivno da dobije iz svega ovoga. S treće, u pitanju je potpuni psihopata pa se racionalno razmišljanje može odbaciti.

 

Isto tako, ne oglašavaju se za sad, ćute, samo su isturili Vučevića za ovu pro forme izjavu. Da li je i to planski ili ne, isto ne znam.

 

Znam samo da mi je dosta nelagodno sve ovo ako na Kosovu dodatno eskalira, a pogotovo imajući u obzir sutrašnji protest koji po masovnosti može da dostigne broj ljudi sličan kao 5. oktobra. Bez takvog naboja verovatno, ali ko zna šta grupa fanatika može da izazove.

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Perfect storm braco i sestre. 

Kakav je Vucic gubitnik ovo nema nigde. 

Samo da ne bude nekog sranja. Nadam se da ce Hil da ga pozove da ga smiri.

 

Inace, steta sto kisa nije okasnila jedno 5 sati. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

A nekad su stajali? 

Pogresio si, oni su sklanjali narod da bi vojska paradirala. 

Za povratak, ljudi koji su tamo, ne znam dal su krenuli jos uvek, ali znacu brzo. 

Ja sam cuo da narod hoce da se vrati, ali im ne daju... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

 

Neverovatno mi je da nije znao, s druge strane ne znam šta može pozitivno da dobije iz svega ovoga. S treće, u pitanju je potpuni psihopata pa se racionalno razmišljanje može odbaciti.

 

Ako je istina da se autobusi kosovskih prevoznika sa Srbima okrecu nazad na Kosovo, onda 101% nije znao. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

Perfect storm braco i sestre. 

Kakav je Vucic gubitnik ovo nema nigde. 

Samo da ne bude nekog sranja. Nadam se da ce Hil da ga pozove da ga smiri.

 

Inace, steta sto kisa nije okasnila jedno 5 sati. 

 

Nista to nije slucajno. 

[/tinfoil_on] Sve se koordinise. Pucaju u oblake sad da se isprazne kako bi u 7 bilo lepo vreme. Onda dramaticno objavljuju pred 200000 ljudi kako je drzava ugrozena i samo jedan covek moze da je spasi, vojska ide prema granici, ROSU staje, ambasadori smiruju, poziva se na razgovore, Vucic pobedijo, narod pobedijo, Srbija pobedijo [/tinfoil_off].

 

ili je samo rili bed lak.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djole said:

Meni ništa nije jasno.

 

Neverovatno mi je da nije znao, s druge strane ne znam šta može pozitivno da dobije iz svega ovoga. S treće, u pitanju je potpuni psihopata pa se racionalno razmišljanje može odbaciti.

 

Isto tako, ne oglašavaju se za sad, ćute, samo su isturili Vučevića za ovu pro forme izjavu. Da li je i to planski ili ne, isto ne znam.

 

Znam samo da mi je dosta nelagodno sve ovo ako na Kosovu dodatno eskalira, a pogotovo imajući u obzir sutrašnji protest koji po masovnosti može da dostigne broj ljudi sličan kao 5. oktobra. 

 

oko sta moze pozitivno da dobije - gasi vatru vatrom, kao i obicno. bitno je da se o masakru i pratecim pojavama ne prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače,pre neki dan sam pisao da se bojim scenarija u kojem izvodi vojsku na ulice. Nisam znao,a morao sam znati,da je spreman da (opet) žrtvuje ljude za vlast. Kao i Sloba mu.
Krajnji cilj je da se proglasi neko vanredno stanje i tako zaustavi serija protesta Protiv nasilja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...