Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

57 minutes ago, shonke said:

Samo jedna opservacija za ljude koji se nečemu nadaju iz ovih protesta:
Vidite ovu dvojicu na snimku? E takvih diktator ima na gomile i za bacanje. Takvi neki će sutra da se pojave na skupu i naprave neko sranje, napadnu neke ljude (naravno, slabije, da samaraju zene/devojke itd), naprave inscenirani incident sa zgradom rts-a ili slično.
Takvi su naoružani i opasni i takvi su poslednja linija odbrane. Obična policija nije ništa, u odnosu na ovakav šljam, osim ispravnih mozgova kakvih ima svuda.
E ovakvih govana nema na "našoj" strani i mi ne možemo nikad pobediti u njihovoj igri (a to je tuča).

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Seti se utakmice gde su ovakvi pokušali da spreče Vučiću p. skandiranje šta ono bi? Bežanija pre terena kad je masa ponesena sa par ludih likova krenula na njih. A tih ludih uvek imaš sećam se scena 5oktobra likovi kost i koža ali ludi i pun im je q Miloševića e takvi povuku masu.

 

Inače tačno da opozicija je mekana. Od svih izjava najviše se boje onih bakićevih jer znaju da ako opozicija krene da tako preti a oni gube rejting vrlo brzo će bezvrati da krenu da kalkulišu pa jedan jso je promenio stranu kad je bila frka. 

 

47 minutes ago, Cavani said:

Covek zaradio cca 8 miliona eura od tenisa. 

Ne mora nista, nego je jadna dusa.

 

Novak familija ima daleko više pa opet su pokušali da dobiju neko zemljište za kikiriki. Srbin je to jajara.

Edited by MeanMachine
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Uzimam slobodu da "objavicu" mog najmladjeg sina prenesem ovde. U suštini je citat, kao reakcija ..7daed0e3d878436f9fdf8c04d980bc33.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Pa čekaj, šta su pogrešno iz njihovog ugla, uradile ove dve? Pa one bi sve dale (xmm zanimljiva igra reči) da udju u te farme zadruge da se pojebu sa nekim tetoviranim majmunom pred kamerama. Nego ne stižu na red.
I takve gledaju to i ostale splačine i to što su žene nije okolnost koja bi trebalo da me spreči da ja ovako banalno komentarisem nego je to njihova sramota da one kao žene promovišu mesto na kome se o ženama gradi takav narativ da su kurve, sponzoruše i ni za sta sem za kuhinju i onu stvar.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj, šta su pogrešno iz njihovog ugla, uradile ove dve? Pa one bi sve dale (xmm zanimljiva igra reči) da udju u te farme zadruge da se pojebu sa nekim tetoviranim majmunom pred kamerama. Nego ne stižu na red.
I takve gledaju to i ostale splačine i to što su žene nije okolnost koja bi trebalo da me spreči da ja ovako banalno komentarisem nego je to njihova sramota da one kao žene promovišu mesto na kome se o ženama gradi takav narativ da su kurve, sponzoruše i ni za sta sem za kuhinju i onu stvar.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Ništa nije pogrešno, samo kad traje prelazi u nešto drugo...prosto. Sve ima svoju cenu, ali nešto ima i vrednost. Ovo ne može biti moja supruga, sestra, ćerka....nema šanse.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, displejnejm said:

Ugašena kamera na Trgu Nikole Pašića. 

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Haha, ladno ne dalje jedino kamere za Trg Nikole Pašića.

 

Izgleda da je sad opet proradio.
Mislim da je problem što istovremeno mnogi otvore "Trg Nikole Pašića" pa stream "pukne"...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Constantin said:

Sad kad izadjem u grad da se prošetam.... milina od čistoću... Beograd odneo jednu štroku, kiša sprala drugu štroku... svima se javljam sa "de si be familijo/rođo"... skidam šešir uz naklon....pozz iz Niš.

Priheftana sam uz TV, normalno, bez pratnje bar 2 doktora ne mogu ni na pijac i tako, konstatujem da ovakvu tisinu u mojoj gradskoj četvrti nisam čula još od lockdowna....pozz iz Banata....

Edited by Pletilja
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...