Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

I šta sad....??? Iz godine u godinu isto....

 

Vaistinu isto.

 

Fm1DOqBWAAAUhZU?format=jpg&name=medium

 

Fm1DOp8WIAAbZ3D?format=jpg&name=medium

 

Kako je neko davno duhovito primetio, treba da promenimo ime države u Republika Neće Valjda.

Edited by erwin
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nicklord said:

j0rpyfh2x0da1.jpg?width=640&crop=smart&a

 

Imam osećaj da će on sad krenuti namerno da sedi negde iza na svim ovakvim dešavanjima, kako bi iskoristio to da kaže kako, u stvari, on to svojevoljno radi.

 

Jer ne voli da bude u prvom planu, blabla, pa će dodatno baciti neku patetičnu pričicu iz osnovne škole kako je pešačio kilometrima uzbrdo po x-metarskom snegu, a onda! a onda, pošto je učiteljica bila Hrvatica i nije ga volela, stavljala ga je u magareću klupu. Naravno, to njemu nije smetalo da postane najbolji učenik, kasnije i student, i nastavite dalje sami neku izmišljotinu. Što će upoređivati s tim šta će naša država postati. U inat svima!

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Plavi Golub said:

To  je zato sto ih dosta ide, pa je statisticki gledano najlakse doci u direktan kontakt ako neko ide tim putem. Pitanje velikih brojeva.

Ništa manje nego na ples, pilates, aerobik, trčanje ili ping pong, ali su te tradicionalne aktivnosti vrlo uređene u - jel'te - uređenim državama, za razliku od joge (ili kapoeire, ili afričkih plesova...), koja iz tog razloga neproporcionalno mnogo privlači seksualne predatore.

 

Da budem do kraja jasan, nikakav problem nemam sa aktivnošću, samo sa ljudima koji je zloupotrebljavaju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uvrnuto said:

 

Imam osećaj da će on sad krenuti namerno da sedi negde iza na svim ovakvim dešavanjima, kako bi iskoristio to da kaže kako, u stvari, on to svojevoljno radi.

 

Jer ne voli da bude u prvom planu, blabla, pa će dodatno baciti neku patetičnu pričicu iz osnovne škole kako je pešačio kilometrima uzbrdo po x-metarskom snegu, a onda! a onda, pošto je učiteljica bila Hrvatica i nije ga volela, stavljala ga je u magareću klupu. Naravno, to njemu nije smetalo da postane najbolji učenik, kasnije i student, i nastavite dalje sami neku izmišljotinu. Što će upoređivati s tim šta će naša država postati. U inat svima!

 

Pešačio je tri kilometra uzbrdo od kuće do škole i još četiri kilometra uzbuzbrdo od škole do kuće.

 

 

Edited by Div
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Dragane,bio sam ironican...trebao sam da ubacim nekog 'smajlija' ocito..evo,ispravljam:
Sipali mi drogu u jogu! :smiley50::classic_biggrin:

Naravno da je ovo teski bullshit od strane SPC.

Sorry, pre nekog vremena sam preporucio jednom od forumasa za astmu njegove cerke vezbe disanja iz joge, pa mi je odgovorio da to ne dolazi u obzir jer nije u duhu pravoslavlja i da ce mu se cerka radije baviti tihovanjem. Doduse ona tek ima dve godine, tako da se mozda jos kasnije predomisli. Cerka.

Onda sam te zamenio sa njim, pa rekoh da vidim te argumente. 🙂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DJORDJE said:

Kada Porfirije procita onu knjigu od Vendi mozda se promeni stav crkve  po pitanju joge. Ima garant Vendi puno pametnih ideja u toj knjizi.

 

A šta kaže Vendi, da li vežba Kamasutru sa popovima? :lol_2:

Edited by DJ_Vasa
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Ništa manje nego na ples, pilates, aerobik, trčanje ili ping pong, ali su te tradicionalne aktivnosti vrlo uređene u - jel'te - uređenim državama, za razliku od joge (ili kapoeire, ili afričkih plesova...), koja iz tog razloga neproporcionalno mnogo privlači seksualne predatore.

 

Da budem do kraja jasan, nikakav problem nemam sa aktivnošću, samo sa ljudima koji je zloupotrebljavaju.


A to nisam znala.  Treba svaku sredinu upoznati pre nego pridruzi tako necem.

Ovo joge sto ja znam je isto uredjeno kao te regularne aktivnosti unutar organizovanih lanaca za masovno vezbanje i vezbanje je nikakav duhovni momenat.

 

To o cemu pises je sektaski pristup koji i koriste ga da dopru do osoba sa fragilnijom psihom ili u nekoj krizi. Pa sad da li ce ih opljackati ili drugacije maltretirati.

 

Link to comment
Share on other sites

Uhvatio sam i pogledao sinoc epizodu iz serijala "Junaci doba zlog" pod (sjajnim) imenom "Umetnica je odsutna" o Zagorki Dolovac.
Sve su to stvari koje manje vise znam,ali brale..kad se sve poslozi i prikaze..u kakvoj smo mi kanalcini..mi smo drustvo satkano na i od kriminala.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...