Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

2 minutes ago, Maharaja said:

Jbg, ne može se imati SNS na vlasti a da to bude besplatno. Cena će biti sve veća i veća, a već sad treba jedno 30 godina da se društvo vrati samo na 2012. godinu.

Ne treba da se vraca, zato sto im je ovo prirodno stanje, a tad su glumili. Na primer, nisu im iz SNS rekli da lude sa ovim petardama, nego je to vec bilo u njima. Da li su im iz SNS rekli da u svakom "razgovoru" o bilo cemu "ucestvuju" tako sto krenu "ja ovo, ja ono, i ja ovako, i ja onako". Bolest. Nema tu nista. Uvek im je bio haos u glavama, kao i njihovim izabranim predstavnicima i ostalim glavatim gospodinima i gospodžama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Okačio korisnik na PPP-u:

EVeM3dX.jpg


I reakcija sa zaključanog naloga jedne epidemiološkinje, dozvolila je screenshotovanje pa smatram da je OK da prenesem i ovako:

Quote

Epilog prošle epidemije morbila 2017/2018. je 15 smrti posle 20 godina u Srbiji, među njima i blizanci iz n-te VTO koji su bili nevakcinisani jer su roditelji slušali avakse kao i trogodišnja Nađa koja nije smela da bude vakcinisana.

Pa vi razmislite kakav ološ živi sa nama i, i dalje, bez srama i straha priča protiv vakcinacije i imunizacije generalno.

 

Edited by erwin
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Nije samo to, i šarlah. Drugo i ne može da se očekuje od onih gde su od 5 miliona punoletnih, verovatno, mozda i više, ovu Moderna vakcinu kao prvu, ili kao buster, primila oko 2000 lica. Nema od njih ništa. Trogloditi obični i to je to. Da im nije bio Tito ni struju ne bi imali.

 

Pa eto, šarlah. Od jednog rođaka dete donelo iz vrtića, pa i njega zarazilo, i bebu od oko pola godine, a on ima blizu 40, ne znam tacno.

 

Sad verovatno slede buve, šuga, vaške, gliste... Prema svecu i tropar. Vracaju se korenima. Jedino ne znam, što bi rek'o Džordž Kostanca, čime su korenjari brisali dupe. Mozda onom slamom što je u 21 veku unose u kuće. Slama je do jaja. Do sad im je bila samo u glavama, a sad su rešili da je istaknu na vidnom mestu, da se vidi ko je ko. Nema trte mrte.

U moje vreme roditelji su terali decu da se igraju sa zaraznima, bilo je  bolje sada da dobijes boginje i zauske nego sa 30 godina. Jbg. vakcina nije ni bilo, sada ih ima, ali je Srbadija otkrila Youtube, Tik-tok i svi postali eksperti za vakcine. Najubedljiviji argument je obicno da eto i u Americi ima gomila onih koji su protiv vakcina. Nekada su se ujedinjavali proleteri svih zemalja,  internet je to omogucio budalama.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Constantin said:

 

iNdetitet bitniji i od zdravlja i kvaliteta zivota, sta ces. 

18 hours ago, Drug Crni said:

Pojavile se male boginje i tuberkoloza kod dece..jer..nebeski narod

Sto samo pokazuje koliko se sjajno zivi u ''ekonomskom tigru'' (tuberkuloza je bolest mahom siromasnih i gladnih) + antivaksersko ludilo i negiranje postojanja citavih bolesti. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, FrediB said:

iNdetitet bitniji i od zdravlja i kvaliteta zivota, sta ces. 

Nek se spremi čika Jova Zmaj. Taj je bio austrijski špijun, a još je u 19. veku napisao ovu pesmicu:

 

Pre i posle jela treba ruke prati,
nemoj da te na to opominje mati.
Prljavim rukama, zagadi se jelo,
pa se tako bolest unese u telo.

 

Šta on tu ima da se bori protiv tradicije prljavih ruku? Sram ga bilo, hoće da nam otme i dušu i srce. Neće tamo neki austrijski plaćenik da uvodi zapadnu modu i otima tradiciju.

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

Neće tamo neki austrijski plaćenik da uvodi zapadnu modu i otima tradiciju.

E to je interesantno, ne smetaju im otvoreni fsb i gru placenici - zna se i koji (ali ovi ostali su im olicenje sotone), stavise fsb i gru placanje dozivljavaju kao cin braCke pomoci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

I špijunski centar u Nišu....:s_w:

E da, sta god se kojim slucajem desi lepo i pozitivno u Srbiji, to odmah pripisu svojim voljenim rujanderima i ''Vucku''  a sta god se desi lose (desava se daleko cesce), za to su odmah krivi ''zapad'' i opozicija. 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam male boginje nikad nisu ni prestajale u Srbiji, šarlah tu i tamo a tuberkuloza je uglavnom bila pod kontrolom
Ne postoji vakcina protiv šarlaha. Postoji protiv "velikog kaslja" (to je u okviru DiTePer vakcine koja je još protiv difterije i tetanusa).
Šarlah se leči antibiotski I ne bi trebalo da je problem u ovom veku.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrediB said:

E to je interesantno, ne smetaju im otvoreni fsb i gru placenici - zna se i koji (ali ovi ostali su im olicenje sotone), stavise fsb i gru placanje dozivljavaju kao cin braCke pomoci. 

Postoji jos jedna interesantna pojava u Srbiji. Likovi koji se zaklinju na vernost  Rusiji i Putinu vide sebe kao istinske patriJote.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...