Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Opet Canak

 

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak rekao je, nakon posete Ukrajini, da ga iznenadila količina ruske brutalnosti u smislu destrukcije. "Oni ne osvajaju gradove, oni ih ruše, pa osvoje zgarište. To nema veze sa ratom. Video sam Vukovar svojim očima, znam odlično kako izgleda rat, ovo je destrukcija i uništavanje Ukrajine i ukrajinskog naroda i znao sam od početka. Zna se ko je agresor, a ko je žrtva. Ukrajinci brane svoju zemlju, a napadaju je Putinove zveri, to su zveri koje ubijaju sve pred sobom",

kazao je on gostujući u emisiji "Iza vesti" na N1...............Kaže takodje da su u Ukrajini bili iznenađeni što je neko iz Srbije došao i da se stidi dominantne politike u svojoj zemlji.

 

Ima video iz emisije koji necu da postavim da ne bi izazvao pomracenja...ko zeli neka gleda. Inace komentari `ispod Canka` nicu kao sampinjoni, do sada vise od 180, sto je verovatno rekord komentara na n1....normalno extremne podele su u pitanju.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako, i treba da budu. Da svi vide te raspolućene prazne tikve, i da svi vide sto bi reko Kartmen horror i filthiness šupljih ljuštura koje se lažno predstavljaju kao ljudi. Da svi vide to umlje, a naročito ovi iz normalnog sveta, i da vide koga oni titraju i za koga "imaju razumevanja".

Link to comment
Share on other sites

Gledah do pola, nastaviću, a ovde se prebacih da kažem, ovo posle su opisi isl, ali ovo na početku emisije je u pravu do koske. Ma samo se manjinsko mišljenje računa, i uvek se računalo, a da je do većine, još uvek bi se živelo u pećinama. Takvi su nebitni. Njima u stvari treba oduzeti internet i staviti im čipove u glave, u pravu je Šeldon Kuper, i čim zucnu neku glupost, nema više. Koga je briga, i tako nikad nisu ni bili živi. Je li to bio život, da stihijski provode vreme prljajuci reke i troseci kiseonik, dok ih mota ko kako stigne i navodi da urlaju gluposti i podrzavaju samo najzaumnije stvari ikad smisljene, pa sad dosao red na nekog f putina da ih mota? Ne bih rekao.

Link to comment
Share on other sites

Da prokomentarisem i duel na RTV, ako se tako moze nazvati, jer se sve svodi na dranje i urlanje drogiranog, nista drugo i ne cujes..govnar je medjutim, izmedju ostalog, izjavio da mu je pokojni Ivanovic bio drug, da se koristi nesreca njegovog detata(tvoje dete je ubilo necije drugo dete, izmetu pacovski kanalizacioni), i jos dosta toga, ali ovo mi se najvise istaklo..jedna od najvecih gresaka 5. oktobra, je sto Pink nije spaljen,a Mitrovic poslat na robiju..necu ulaziti ko je tu bio odgovoran nije samo onaj fini veseli cikica koji je pevao My way, ali,jeste dobrim delom i on..

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Harmonika said:

Da prokomentarisem i duel na RTV, ako se tako moze nazvati, jer se sve svodi na dranje i urlanje drogiranog, nista drugo i ne cujes..govnar je medjutim, izmedju ostalog, izjavio da mu je pokojni Ivanovic bio drug, da se koristi nesreca njegovog detata(tvoje dete je ubilo necije drugo dete, izmetu pacovski kanalizacioni), i jos dosta toga, ali ovo mi se najvise istaklo..jedna od najvecih gresaka 5. oktobra, je sto Pink nije spaljen,a Mitrovic poslat na robiju..necu ulaziti ko je tu bio odgovoran nije samo onaj fini veseli cikica koji je pevao My way, ali,jeste dobrim delom i on..

 

Za one koji već znaju ko je i šta je Željko Mitrović, i kakav ima nastup, ovo je negledljivo. U smislu da čak nisu ni pokušali da gledaju. 
A oni koji bi trebalo kao da vide kakav je on, ako su uopšte i gledali pošto nije na Pinku i Happy-ju, su se verovatno pronašli u njegovom izlaganju i nastupu.

 

Sve u svemu, još jedan epski tv duel, od kog mislim da ništa nismo dobili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Emitaovao je i Pink valjda..mada, ja mislim da su gledaoci Pinka previse anestezirani d abi videli bilo sta..oni koji su svesni sta je i ko je Mitrovic, pa i kakvi je djubre  Zadruga, a gledaju, ima cak i takvih, ni njima duel ne pravi razliku..tako da, da, waste of time..

Link to comment
Share on other sites

Dosta sam se (namerno) isključio iz spoljne i unutrašnje politike (čitaj: Ukrajine i sns ološa), ali kako me posao tera da pregledam svakojaka smeća od medija, moram da primetim da je B92 dostigla u vestima i komentarima na Ukrajinu jedan nivo koji nisam do sada zatekao ni u Telegrafu, ni u Alou, ni u Novostima, a bogami ni u Kuriru. Prozivanje Ukrajinaca da su sami krivi, komentari koji terciraju kako su Zelenski i Makron i Ben Stiller Hazari, Jevreji, Ješe, Čivuti, homoseksualci. Nešto što zaista, ni pored svega, nisam očekivao da ću da vidim 2022ge. Miks čistog i nefiltriranog fašizma, homofobije, antisemitizma i divljaštva kakav bih očekivao da vidim na kakvom opskurnom forumu antivakserskih desničara.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deez nuts. said:

 

Evo, jesam li upravo o ovome napisao pre nekoliko dana.


Kad se u nekom kultivisanom okruženju u jednom delu zapati korov, što se dešava kad kultivisano okruženje pogreši, pa odmah u začetku ne iščupa korov iz korena, nemilosrdno, sav, jedino što korov više mrzi od kultivisanog okruženja koje je svuda oko njega, to su onih nekoliko zdravih biljaka, koje se čak i u okruženju korova uvek pojave. I onda korov zato što ga te zdrave biljke podsećaju na to koliko je gadan, što i on zna, ali je pizda, i ne može protiv toga, znači, onda korov pokušava da i te zdrave biljke siluje, zatruje, uguši, zamaskira da se ne vide, i na kraju uništi, ako mu ništa drugo ne uspe.


E sad, ako takav korov postoji tamo gde je tako nešto uobičajeno, to je onda OK, ali ako se korov pojavi u kultivisanom okruženju, kao što smo rekli , gde onda širi svoj bazd i otrov i remeti, onda kultivisano okruženje sa takvim zaraženim mestom treba da postupi isto kao što su Rimljani postupili sa Kartaginom. Kultivisano okruženje treba da takvo odvratno i korovom zagađeno mesto potpuno razori. I to je isto prirodno. Biljke ispuštaju i luče razne materije da bi se zaštitile od korova i gamadi.


Znači, kad se korov pojavi u kultivisanom okruženju, ne treba dugo čekati, jer se korov samo čvršće ukorenjuje, nego takvo mesto treba što pre, ili bilo kad, učiniti nenastanjivim za korov. Takvo mesto treba potpuno razoriti kao što su Rimljani razorili Kartaginu. Skroz, totalno, sve. Onda preostali korov počupati pa deportovati tamo gde je takvo ponašanje uobičajeno, kao na mesta gde su te razne Saudijske Arabije i Avganistani, ili ga jednostavno staviti na splav pa otisnuti u okean, kao na kraju filma Underground, i na kraju tlo treba posoliti, da više nikada ništa na tom mestu ne nikne.


Tako treba uraditi.

 

P.S. To što korov uvek po pravilu na kraju ispadne fašistički i nacistički (jedan od sinonima za čoporski) je u stvari prirodno, i to je samo ponašanje čopora primata i to mu ne treba uzimati za zlo. On samo ne može protiv svoje pizdunske prirode, zato što je pizda, jer da nije ne bi se ni okupljao u čopore. Ali ovo ne znači da korovu kad se pojavi u kultivisanom okruženju treba dozvoliti da predugo širi svoj otrov i bazd. To ne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Dosta sam se (namerno) isključio iz spoljne i unutrašnje politike (čitaj: Ukrajine i sns ološa), ali kako me posao tera da pregledam svakojaka smeća od medija, moram da primetim da je B92 dostigla u vestima i komentarima na Ukrajinu jedan nivo koji nisam do sada zatekao ni u Telegrafu, ni u Alou, ni u Novostima, a bogami ni u Kuriru. Prozivanje Ukrajinaca da su sami krivi, komentari koji terciraju kako su Zelenski i Makron i Ben Stiller Hazari, Jevreji, Ješe, Čivuti, homoseksualci. Nešto što zaista, ni pored svega, nisam očekivao da ću da vidim 2022ge. Miks čistog i nefiltriranog fašizma, homofobije, antisemitizma i divljaštva kakav bih očekivao da vidim na kakvom opskurnom forumu antivakserskih desničara.

Na kakav si  sajt isao, takve si komentare i dobio..meni nije jasno d aneko ide na neki rezimski i/ili ultradesnicarski portal, i ocekuje normalne koemntare..a i uvek ima sbudala na netu koje pisu svasta, jer misle d aispadaju velike face..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Dosta sam se (namerno) isključio iz spoljne i unutrašnje politike (čitaj: Ukrajine i sns ološa), ali kako me posao tera da pregledam svakojaka smeća od medija, moram da primetim da je B92 dostigla u vestima i komentarima na Ukrajinu jedan nivo koji nisam do sada zatekao ni u Telegrafu, ni u Alou, ni u Novostima, a bogami ni u Kuriru. Prozivanje Ukrajinaca da su sami krivi, komentari koji terciraju kako su Zelenski i Makron i Ben Stiller Hazari, Jevreji, Ješe, Čivuti, homoseksualci. Nešto što zaista, ni pored svega, nisam očekivao da ću da vidim 2022ge. Miks čistog i nefiltriranog fašizma, homofobije, antisemitizma i divljaštva kakav bih očekivao da vidim na kakvom opskurnom forumu antivakserskih desničara.

B92 je od pocetka rata takav. 

Ono ovu agresiju od pocetka nazivaju specijalna operacija  a vesti iz Ukrajine vode pod, pazsad: ISTOČNI FRONT. 

Od kako je B92  kupljen od strane  Kopernikusa pre cetiri godine oni ćeraju u tom pravcu i ne staju.

Edited by Clash
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Od kako je B92  kupljen od strane  Kopernikusa pre cetiri godine oni ćeraju u tom pravcu i ne staju.

Pa verovatno su za to i plaćeni. Nismo jedini u regionu, i Bugari imaju isto neke plaćene ruske medije. 

Ali valjda uskoro gube frekvenciju (nada umire poslednja).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

B92 je dugo smrduckao, da bi konacno otvorili diznu tokom onih zimskih protesta.

Pun prelom mozga se desio dana kada su gromko prelomili 

na stranu Vucica i krenuli sa pricom o vesalima na protestu,

kako ce dubiju precednika ko macku.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo, ovo je već dobar potez, i ovo podržavam:

 

Manojlović: Podneću sudu predlog da Mitroviću i Mariću oduzme poslovnu sposobnost

 

Quote

Direktor kampanje pokreta „Kreni-Promeni“ Savo Manojlović podneće sudu predlog da se po službenoj dužnosti Željku Mitroviću i Milomiru Mariću delimično ili u potpunosti oduzme poslovna sposobnost, saopštila je ta organizacija.

 

U saopštenju se navodi da, prema zakonima Srbije, punoletno lice koje u svojim postupcima neposredno ugrožava sopstvena prava i interese ili prava i interese drugih lica može biti delimično lišeno poslovne sposobnosti i može mu se odrediti staratelj.

 

„U TV duelu na Radioteleviziji Vojvodine Mitrović nije izgledao i nije se ponašao dobro. I kao pravnik i kao čovek osetio sam duboku zabrinutost“, konstatovao je Manojlović.

 

„Sudu ću, između ostalog, dostaviti i snimak navedene emisije kao dokaz da bi gospodin Željko Mitrović trebalo da bude lišen poslovne sposobnosti. Što se tiče gospodina Milomira Marića, sud može pogledati bilo koju njegovu emisiju“, saopštio je Manojlović.

 

Ovo je već nešto konkretno. Niko do sada sve te ludake nije zvanično deklarisao kao ludake, što oni očigledno jesu. Neka im ide pena na usta, ha ha ha ha...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...