Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa rekoh vec da nemam

kontao sam da mu je to neka licna zaliha za tipa 6m do god dana

ali kako objasnise ovde, jasno je da je to kupljeno sa idejom dalje prodaje

za coveka koji je do sada zaradio od kosarke desetine miliona dolara prilicno retardiran potez

 

Ma ne slušaj ove naše pilićare, to kvalitetna crna ekipa potroši za dva meseca. Sigurno nije prodaja, nego bogate lične zalihe, al jbg.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pravda za fake Klaya! 

 

Covek kaznjen dozivotnom zabranom ulaska u arenu, a imbecili od security-a(verovatno preko 10 njih) koji su ga pustili bez ikakve legitimacije i koji nisu radili svoj posao ce verovatno proci nekaznjeno.

 

Lepo brisanje lične odgovornosti. Malo ekstremniji primer: znači nije kriv onaj ko uđe sa pištoljem nego svi koji nisu videli pištolj? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Lavine is expected to resign to a $200m deal in Chicago

 

Only San Antonio could give Lavine the #1 player spot he desired, Chicago gives the money and the focus on offense

 

Bulls had interest in Gobert but do not want to move Pat Williams

 

Pick 18 and Coby White is being shopped as a package

 

Atlanta are willing to move everyone outside of Trae. Atlanta may be willing to put a combination of Capela, Collins, Huerter and Picks to acquire Gobert

 

De'Andre Hunter is still expected to sign long term in Atlanta

 

Collins is still in trade talks with Portland to pair with Lillard in exchange for pick 7

 

Myles Turner is back on the trade block for Indiana, and the team has engaged on trade talks regarding Brogdon

 

Knicks have been linked to Brogdon, Hornets and Raptors for Turner

 

The Knicks are wanting to jump up in the draft to select Jaden Ivey now that they believe they are out of the Brunson sweepstakes

 

Indiana also wants to move up the draft. Moving pick 31 and their future 1st from the Cavs to get back into the 1st round

 

Mavs and Warriors are both interested in moving their 1st rounders for future capital as they have players to pay to maintain their core

 

 

twister bio u pravu za lavinea. los potez chicaga imo

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiggins najvece iznenadjenje u play offu, posebno finalu. Sto kaze Charles Barkley, problem Wigginsa je bio taj sto je u startu bio precenjen i kao 1.pik na draftu se ocekivalo da bude fransizni igrac, samo su mu mediji i javnost nabacili tovor pritiska na ledja, a za njega je ovo sto igra u Warriorsima prava uloga, treca opcija, koja cesto zna da bude i druga, pa cak i prva, kao u ovoj utakmici. 

Vrhunski defanzivac, atleta top klase, uz to cini se kao dobar momak, izvanredan u skoku, zna da ubaci i spot up i iz driblinga, ovo sto je odigrao u u prosloj i ovoj sada utakmici je vrh vrhova bilo, kad je bilo najpotrebnije, odigrao je svetski. 

 

GM Warriorsa je opet odradio vrhunski posao nakon odlaska Durenta, doveli su i Poola i Wigginsa, Lunija, plus Pejtonov mali i jos par njih. Mislim da ce ako osvoje ovu titulu, da im bude mozda i najsladja od svih dosadasnjih, uzimajuci u obzir sta su sve prosli u zadnje dve, tri sezona, povrede, odlazak Durenta, podrum NBA lige preko noci itd itd. 

 

Treba dobiti jos jednu, Boston je cudna ekipa, znaju da budu zajebani i na momente deluju kao najbolji tim lige, a vec u narednoj utakmici ispadaju im lopte, promasuju zicere, prave gluposti, nema konstantnosti, ali opet, mnogo su dobri i nije serija jos zavrsena. Oni igraju isto i kuci i na strani, dobili su i Bucse i Heat u gostima kad im je trebalo, Heat i u Game 7. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, NikadProtivKaline said:

cek, jesam dobro razumeo, bulsi hoce goberta ali nece da daju pata kao deo paketa

a atlanta zato nudi 3 odlicna igraca + pikove za istog tog goberta?

 

ne nudi sva tri igraca i pik nego kombinaciju tih stvari. a mozda i neki treci tim se ukljuci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao utakmicu. Pa ne znam, Boston mi je delovao dosta lošije nego u prethodnim mečevima. Ne mislim samo na raspad u četvrtoj nego i pre toga. Prvi put imam utisak da smo ipak jača ekipa, sa više rezerve i više energije i više igrača. Što je možda čudno jer smo matori, ali sa druge strane Stef i Drej imaju kondiciju kao da su dosta mlađi, a Boston se izmrcvario sa sedmim utakmicama pa je moguće da i to ima uticaja. Horford ne deluje više tako strašno, ni u odbrani ni u napadu. Nedostatak plejmejkerstva svakako, a onda opet u četvrtoj potpuni raspad.

 

Recimo da sam blagi optimista. Stef je dobro odigrao, trica nije išla, ali bio je racionalan, dao par važnih ulaza i floutera u 4.toj, štedljiv sa loptom. Klej koristan i mnogo čvršći nego u prvim utakmicama plejofa. Wiggins je allstar igrač, to nije nikakva anomalija i to samo potvrđuje da GSW ima ubedljivo najboljeg trenera u ligi i tu, po meni, uopšte nema nikakve diskusije niti dileme: ono što je uspeo da napravi od Wigginsa i da ga postepeno pretvori u ovakvu životinju je zaista u rangu, ne znam, Popovićevskog iskopavanja slabih igrača. Ja sada da mi neko ponudi pod istim uslovima na tri godine Wigginsa, Kawhija, SIakama, Butlera ili Pola Džordža bih iskreno uzeo Wiggaru sa ovom ekipom

 

Biće jako teško u Bostonu osim u slučaju da su se oni potpuno raspali psihički i fizički - nešto što je delovalo tako na kraju četvrte četvrtine, ali ne mora ništa da znači. Svakako je jako težak posao pred Udokom. 

 

Nije mi jasno ono maltretiranje Tejtuma od strane Drejmonda i Pejtona - jesam propustio neko ranije provociranje ili su jednostavno drkadžije?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad sam i ja odgledao utakmicu.

 

Vigins je razbio, kako u odbrani, tako i u napadu. Sinoć sam napisao da bi neko morao da iskoči opasno sa dobrom partijom i to je bio on, ostali su dobro ispratili. Pul jeste da ima fizičkih problema da igra jaku odbranu, ali dečko je mnogo namazaniji, nego što izgleda, mislim da bi mu uloga sixthman mnogo više odgovarala i narednih godina, sve u zavisnosti od ugovora i da li će ga moći zadržati.

 

Klej napokon pristojna partija u napadu, on i Vigins su dobro pokrili Karijevu bledu partiju. Sreća njegova, pa ovako Vigins ne igra kroz čitavu seriju, već na momente, pa ne bi bilo ništa od FMVP, čak sam stekao utisak da se više raduju Viginsovim poenima.

 

Što se tiče one frke u 5 minuta pred kraj, rekao bih da je Drej bio drkadžija, on je tražio od Tejtuma loptu, ali on mu nije dao, jer je svakako išao tajm-aut.

 

Sa druge strane, jedine svetle tačke u timu Bostona su Tejtum, čak i pored toga što je Vigins odigrao par impresivnih odbrana na njemu i Smart. Ostali su bili bezidejni i baš kao što sam rekao na početku sezone, njima je neophodan elitan plej. Ne može to Derik Vajt da pokrpi što su hteli naknadnim trejdom. Voriorsi su ih ubili žestokim presingom, oni pojma nemaju šta će sa loptom, pa otuda milion izgubljenih lopti. Šta reći kada šutiraju bolje trice od Voriorsa, a pretrpe blowout, lol.

 

2022. je godina, ljudi u NBA i dalje ne shvataju koliko je plejmejking jedne ekipe važan. Čak je Bron forsirao dosta Ronda u bablu, iako je i on sam dobar sa loptom u ruci. 

Svaka čast ekipi Bostona, dogurali su daleko, jaki su dosta u tricama, a odbrana je isto savršenstvo. Pomislim šta bi bilo kada bi tu došao prajm Harden ili sada Luka Dončić, dinastija bi nastala u zajednici sa Tejtumom i ostalim igračima.

 

Mislim da bi im čak i trejd za Bredlija Bila koliko-toliko dosta popravio situaciju, jer je dosta bolji od Džejlena Brauna na napadačkoj strani celokupno. Plejmejking+Skorer. Što se tiče odbrane, nije kao da ne mogu da ga zakrpe.

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...