Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, Dracarys said:

Mnogo poštujem Brona kada moram da navijam za ovaj tim. Jako mi je bilo žao kada sam čuo da je prešao u LAL.

Osjeca je obostran. Joj kad se sjetim Kawhi+PG13🤔😀😀😀 srce me ogrije a zaglavih sa ovim egomanijakom. Nije on za LA, jednostavno navikao da mu se titraju ja... ali sta da se radi kad smo imali toliko supestarova u dresu Lejkersa pa me ne tangira prisustvo tog vaseg, zao mi je. Dobar igrac i sve ali nije dosao MJ pa da se obradujem, jbg.

 

Klivlende javi se, nudi nesto🤣🤣🤣

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Osjeca je obostran. Joj kad se sjetim Kawhi+PG13🤔😀😀😀 srce me ogrije a zaglavih sa ovim egomanijakom. Nije on za LA, jednostavno navikao da mu se titraju ja... ali sta da se radi kad smo imali toliko supestarova u dresu Lejkersa pa me ne tangira prisustvo tog vaseg, zao mi je. Dobar igrac i sve ali nije dosao MJ pa da se obradujem, jbg.

 

Klivlende javi se, nudi nesto🤣🤣🤣

Gledali smo već kako Jokić i Džamal peglaju taj par, samo bi u ovoj situaciji u drugom dresu. :wink2:

 

Na to sve bi se zarobili sa injury prone igračima, ne bi bili šampioni nikada, postili bi za titulu kao Baksi, jedno pola veka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Gledali smo već kako Jokić i Džamal peglaju taj par, samo bi u ovoj situaciji u drugom dresu. :wink2:

 

Na to sve bi se zarobili sa injury prone igračima, ne bi bili šampioni nikada, postili bi za titulu kao Baksi, jedno pola veka.

Ma nema veze, Kawhi+PG13 je san a spado na Lebrona. Strasno. 

Bar AD dosao pa da mi ublazi bol. Kako cu se napiti kada taj vas egomanijak ode iz Lejkersa pa makar ne uzeli tutulu narednih 5 godina🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vestbruk je i prošle sezone bio loš u prvom delu sezone i tek je posle tamo negde krajem januara uhvatio kakav takav zalet pa su se Vizardsi dočepali plej-ina deja vu.mp3, ovde je problem što i da ponovi to sada nema Bila koji će da strečuje i da mu se idealno prilagodi dok je on izgasiran nego ima LeBrona koji isto voli da ima loptu i Dejvisa koji je standardno aut zbog bola u domalom prstu, baš nejasno šta su pokušali ovi iz LAL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Live and let Russ. :classic_biggrin:

 

4 hours ago, realno *w said:

 live by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, live by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, die by Russ, ...

TakoE, konacno neko da me razumije😀

 

Ooo Rasele Westbruče, pomogni Lebronu da udje u plejof.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LordOfTerror said:

Ali ipak highlight veceri brav Brown!

 

Ispalio batica 36 lopti da bi postigao 30 poena i 0 asistencija.

 

Tacno bih spalio njega ili Tatuma ne bih ih ni trejdovao...

 

 

Browna bije glas da je dosta interesantan lik, zainteresovan za dosta stvari izvan košarke i slično. Meni je to dosta teško da prihvatim zdravo za gotovo s obzirom da je njegova igra uglavnom gola sila i glavom kroz zid fazon. Unapredio se on tehnički prilično ali rezon u igri mu je uglavnom Westbrookovski. Izgleda da u nba svako ko nije neki klasičan balvan/ljomber ala Delonte West, Kyle Kuzma ili Trez Harrell odmah je profesor doktor, baš mi smeta taj narativ. Tako se i za Kyriea priča da je inteligentan a on antivaks kretenčina. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Browna bije glas da je dosta interesantan lik, zainteresovan za dosta stvari izvan košarke i slično. Meni je to dosta teško da prihvatim zdravo za gotovo s obzirom da je njegova igra uglavnom gola sila i glavom kroz zid fazon. Unapredio se on tehnički prilično ali rezon u igri mu je uglavnom Westbrookovski. Izgleda da u nba svako ko nije neki klasičan balvan/ljomber ala Delonte West, Kyle Kuzma ili Trez Harrell odmah je profesor doktor, baš mi smeta taj narativ. Tako se i za Kyriea priča da je inteligentan a on antivaks kretenčina. 

Cuti, nemoj da te cuju prosecne Srbende sa instagrama i fb-a...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Like any rabid, delusional Knicks fan, I believe in good luck charms over facts and figures when it comes to this team. I swear, anytime my girlfriend walks into the room, the Knicks make a comeback. She plopped down in our living room chair and began scrolling through cat memes, and suddenly Burks hit a three. Tie ballgame. That’s my girl!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Browna bije glas da je dosta interesantan lik, zainteresovan za dosta stvari izvan košarke i slično. Meni je to dosta teško da prihvatim zdravo za gotovo s obzirom da je njegova igra uglavnom gola sila i glavom kroz zid fazon. Unapredio se on tehnički prilično ali rezon u igri mu je uglavnom Westbrookovski. Izgleda da u nba svako ko nije neki klasičan balvan/ljomber ala Delonte West, Kyle Kuzma ili Trez Harrell odmah je profesor doktor, baš mi smeta taj narativ. Tako se i za Kyriea priča da je inteligentan a on antivaks kretenčina. 

 

The truth has been spoken! Kako se živciram na svaki komentar tipa "Kajri car, karakter" a lik je poznata ličnost sa u najmanju ruku problematičnim stavovima. Svoj karakter je pokazao odnosima u svakom timu u kom je bio.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...