Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Odličan posao Pelinke, Wbrook baš junački vuče ovu regularku, biće bolje posle AS pauze ...

Ne znam ko bi sa dva grama mozga prihvatio Wbrook-a u trejdu i šta sve LAL treba i može da da kako bi se to desilo.

 

Baš čemerna situacija u Lejkersima, ne mogu da kažem da mi nije drago, sa druge strane mi je donekle žao što Lebron poslednje godine karijere provodi u ovoj divljini od ekipe. Donekle jer je i sam kriv

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, threepwood said:

 

A Aleksa Popovic ne veruje

 

klasičan gather step.

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

sa druge strane mi je donekle žao što Lebron poslednje godine karijere provodi u ovoj divljini od ekipe. Donekle jer je i sam kriv

 

moraju da dobiju naredne tekme, meni je žešća frka da ga ne šatdaunuju, ode mi fantazi sezona

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Odličan posao Pelinke, Wbrook baš junački vuče ovu regularku, biće bolje posle AS pauze ...

Ne znam ko bi sa dva grama mozga prihvatio Wbrook-a u trejdu i šta sve LAL treba i može da da kako bi se to desilo.

 

Baš čemerna situacija u Lejkersima, ne mogu da kažem da mi nije drago, sa druge strane mi je donekle žao što Lebron poslednje godine karijere provodi u ovoj divljini od ekipe. Donekle jer je i sam kriv

 

https://www.instagram.com/kingjames/p/CR76HehLiRX/?utm_medium=copy_link

 

 

Ne verujem da je statističar došao bez amina Lebrona i njegovog proračuna da sa njim može do titule. Kako su profesionalci koji žive košarku 24/7 videli nešto u Raselu, a masa nas nebitnih forumaša je pisalo kako će to biti epic fail sa njim.

Vestbruka sad ne možeš ni u Sakramento da pošalješ, a kamoli za Simonsa sto Delgi priziva. On sad možda i pokušava nešto timski, čim mu daju šimiku u bulju u neku olupinu od ekipe, samo će da budži tripl dablove i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wbrook igra tako kako igra u svom aktuelnom delu karijere. nije on nikakvo razaočarenje po performansu nego je nepotreban u datom sastavu ekipe.

pre 3-4 godine bi lebron sam dobijao te neke osrednje i lošije ekipe sa ovakvim učincima ali sada to jednostavno nije u njegovoj moći.

 

na kraju krajeva, teško da lejkersi ne mogu da završe u plej_inu a verovatnije su tu negde 6-7-8, možda mogu i do 5og pošto clippersi nemaju ni đorđoa više.

 

čak i ovakvi nikakvi, mislim da teško mogu da izvuku seriju samo sa dubsima i sunsima, ostalo je otvoreno a biće sigurno bolji nego sada.

naravno, za to je neophodno da se davis više ne povređuje kada se jednom vrati

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTIme said:

Bilo bi lepo da se preokrene situacija u Lejkersima, samo zbog komentara ovde.  Zanima me šta bi se pisalo.... 

 

P.S. Janis šampionski sinoć, 36 pts, 11 reb, 5 ass. Čisto da ne ostane nezabeleženo. ❤️

 

Pa sta bi se pisalo?

 

Jel bi to promenilo retroaktivno ovaj cirkus koji je vladao do sada?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Treba dati vremena ovom sastavu Lejkersa i suditi im tek nakon sledece sezone.

Sasvim dovoljno do Allstar pauze, posle toga ce to sve doci na svoje mjesto. Mnogo je ovo bolji tim nego sto rezultati pokazuju a jos ih snalso to da ih vodi Fizdale koji ne bi Aba 2 ligasa mogao da vodi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Sasvim dovoljno do Allstar pauze, posle toga ce to sve doci na svoje mjesto. Mnogo je ovo bolji tim nego sto rezultati pokazuju a jos ih snalso to da ih vodi Fizdale koji ne bi Aba 2 ligasa mogao da vodi.

Ma jok moja zelja je da u ovom sastavu ostanete sto duze.  😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gary Payton II draws strength, athleticism from mother: ‘It’s got to be Monique’

‘She was running track, doing high jump, long jump, it just makes sense. And she used to always tell me she was the most athletic in her class.’

 

https://theundefeated.com/features/warriors-gary-payton-ii-draws-strength-athleticism-from-mother-its-got-to-be-monique/

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Za RW je iskljucivo kriv LBJ,on ga je hteo,ne Derozana i Hilda.

 

kada tako kažeš, zvuči da su svi na izvol'te za lebrona & lejkerse i da je samo pitanje njegovog-njihovog izbora.

 

derozan je FA, daklem, ne može u ovu logiku jer je lakersima trebalo da se oslobode (po meni) loših ugovora kuzme i montrezla. loših, ne zato što su skupi, već zato što ne rade posao za lakerse. taj KCP kojeg delgado worshipuje (bolje i njega nego breadly averyja) je takođe igrač kakav se može naći.

 

što se hielda tiče - koliko je on realno bolji igrač od monka? nemam problem da razumem kako je bolji ali da li je tolika razlika da sprcaš 23miliona, pa zatim 21 milion i 19 u naredne 3 sezone, kada možeš da dobiješ monka za milion+800k za ovu jednu sezonu??

 

--

daklem, derozan bi bio bolja opcija ali još bolja bi bila npr durant.

ostalo ne vadi lakerse ništa bolje od ovoga sada.

Link to comment
Share on other sites

derozan je kao rekao da bi pristao na mle, nisam siguran koliko je to tacno. caruso je isto bio voljan da ostane u lakersima, cak i za manje para nego za sta igra u bullsima.

 

westbrook je jamesov posao, to je valjda svima jasno. za nekog ko je u ligi vec sto godina i zna svakog igraca, ekipu, akciju,  pickematerine, prilicno glup potez dovodjenje russa koji je vec godinama na declineu. istina, westbrook je igrao mnogo bolje u drugom delu sezone i za houston i za washington, ali opet, u playoffu je vrlo zajeban igrac za uklopiti. na kraju, mozda je james verovao da ce se sve u hodu resiti i da ce do playoffa sve stimovati. sto naravno jos moze da se desi.

inace, verujem da mu je vec polako dokurcilo i da igra sa dtdavisom.

jos nakon trejda je bilo jasno da mozda ne kuzma ili harrell ali caruso, kcp, pa cak i schroeder zajedno bi bili bolji nego ovaj westbrook.

 

ovo dovodjenje polumrtvih imena je isto veliki fail. jos su ih usrali potpisi nunna i monka, samo zato sto su la.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zaslužena pobjeda Ratnika. Od starta su djelovali da više žele istu. Iako je rezultat bio egal skoro do samog kraja. Na 2:47 prije kraja  bilo je minus dva i napad za Phoenix gdje CP3 gubi loptu i i OPJ pogađa tri šuta iz driblinga od kojih je jedna trojka do kraja meča. Phoenix što prije da potraži atleticniju četvorku jer Crowder nema šta traziti protiv toptier četvorki. Očajno raspoređena minutaža. Book koji je bio očajan u oba pravca 40 minuta na parketu a Shamet samo 10. Crowder isto 11minuta više od odličnog CJ u zadnje vrijeme . McGee 12 minuta samo. Cameron Payne je pak posebna priča. Osim očajnog šuta postao je hodajući turnover zadnjih desetak mečeva. Još jedan problem za Montyja kojeg je mora se priznati Kerr potpuno nadmudrio u pripremi ove utakmice . I to još bez dva startera. Svaka čast. Ovaj poraz ide Montyju na dušu. Ne može se igrati sa samo 7 ,8 igrača u rotaciji protiv ozbiljnih i kvalitetnih ekipa. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da,grozni je bio spreman na manje kinte sa bi igrao u LaL.Isto i Karuzo,ma necu da se objasnjavam,za ovaj sastav je u najvecoj meri on "zasluzan",sad neka uziva.

 

Jbt,sinoc gledam,jedva dise u zadnjih par minuta tekme.Fora je sto sa ovim ugovorom od 44 miliona za,RW,nemas kome da ga uvaljas za nesto iole pristojno.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Fali vam bolji PF. Shamet mi se isto nikad nije sviđao. Cam Payne igra jezivo loše ove sezone. Ovo ostalo je dobro. 

Shamet zaista ne igra onako kao sam mislio da će iako statistički gledano nije u pitanju neki veliki pad u brojkama od prosjeka, čak je defanzivno i bolji. Ali jučer je trebao igrati puno više pored onako lošeg Brooka. No brainer at all. U ostalim stvarima se slažemo vidim. Back-up Chrisu postaje još jedan ozbiljan problem ove ekipe. Payne stvarno ne liči na ništa. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...